صفحه 28 از 75 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    امتیاز اکسپرس انتری شما الان چنده؟ با داشتن دکتری از کانادا 30 تا هم طبق قانون جدید شاملتون میشه. بازم امتیاز کم میارید؟
    اگر با اون 30 امتیاز بالای 400 میشید من پیشنهاد میکنم صبر کنید واسه انتاریو که ناک توش مطرح نیست و طبعا با سابقه کار قبلیتون هم تناقضی نخواهید داشت
    ممنونم از پاسختون. به خاطر سنم (40 سال) کلی امتیاز از دست می دهم. اگر به نظرتون سابقه کار تکنسین رو پارت تایم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
    اما امتیاز SINP با در نظر گرفتن سابقه کار پارت تایم 6 ساله (سه سال کامل) میشه 61.
    باز هم ممنون. زنده باشید.
    ویرایش توسط Hamidreza1360 : November 17th, 2016 در ساعت 02:50 PM

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza1360 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. به خاطر سنم (40 سال) کلی امتیاز از دست می دهم. اگر به نظرتون سابقه کار تکنسین رو پارت تایم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
    اما امتیاز SINP با در نظر گرفتن سابقه کار پارت تایم 6 ساله (سه سال کامل) میشه 61.
    باز هم ممنون. زنده باشید.
    به نظر من در مرحله استانی که مشکلی پیش نمیاد. در فدرال هم اگر گیر دادن، باید یه توضیحی چیزی پیدا کنید واسه دادن. اگرم گیر ندادن که هیچ.
    به هر حال اگر این تنها گزینه پیش روتونه، به نظرم اقدام کنید.
    no harm no foul

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام.
    من تمام مطالب این تاپیک رو خوندم. نتونستم جواب سوالام رو پیدا کنم. میشه لطف کنید راهنماییم کنید.

1-در تمام مطالب CIC و این فروم از حقوق سالیانه اسم برده شده. من با فرمت کامل از کارفرماهام قبلا سابقه کار گرفتم. ولی تو همشون حقوق ماهیانه ذکر شده به جای سالیانه. خیلی مساله مهمیه؟
    2- تو یکی از مطالب این تاپیک به انگلیسی دیدم که بیزینس کارت امضا کننده سابقه کار هم لازمه. تنها جایی بود که این لزوم رو دیدم. آیا واقعا لازمه؟
    3- در صورت نداشتن نامه سابقه کار با شرح وظائف، کسی که نوشته ی شرح وظائف ما رو امضا می کنه آیا مدارکی دال بر هویت و سمت خودش رو باید ارائه کنه؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    سلام.
    من تمام مطالب این تاپیک رو خوندم. نتونستم جواب سوالام رو پیدا کنم. میشه لطف کنید راهنماییم کنید.

1-در تمام مطالب CIC و این فروم از حقوق سالیانه اسم برده شده. من با فرمت کامل از کارفرماهام قبلا سابقه کار گرفتم. ولی تو همشون حقوق ماهیانه ذکر شده به جای سالیانه. خیلی مساله مهمیه؟
    2- تو یکی از مطالب این تاپیک به انگلیسی دیدم که بیزینس کارت امضا کننده سابقه کار هم لازمه. تنها جایی بود که این لزوم رو دیدم. آیا واقعا لازمه؟
    3- در صورت نداشتن نامه سابقه کار با شرح وظائف، کسی که نوشته ی شرح وظائف ما رو امضا می کنه آیا مدارکی دال بر هویت و سمت خودش رو باید ارائه کنه؟

ممنونم
    ۱ نه مهم نیست اگه لازم باشه که چیزی رو بدونن ازتون اطلاعات اضافی درخواست میکنن
    ۲ خیر لازم نیست ولی اطلاعات تماس شخص مربوطه باید در نامه ذکر بشه.
    ۳ نمیدونم همچین چیزی رو قبول میکنن یا نه ولی شاید افیسر بخواد با اون شخص تماس بگیره اونوقت شاید ازتون بخواد.

سلام دوستان. به نظرتون این مدرک تکس که از من خواستن رو کسی داره؟ کسی فرم مالیاتی داره؟ مدارک اضافی که انتاریو از من خواسته.
    1. To be eligible under the Federal Skilled Worker Program, OINP requires that you have a minimum of one year of continuous full-time employment (1,560 hours or more) or an equal amount in continuous part-time paid work experience in a NOC 0, A, or B occupation in the past five years from the date of the Letter of Interest from OINP.
    In order to verify your work experience we require additional information. Please provide:
    - Copies of your earning statements/payslips from Bahar Sanat Jam Company Ltd. from December 2013 to December 2015
    - Income tax forms for 2014 and 2015 tax years
    - Any other relevant information in support of your work experience such as employment contract, performance evaluation reports, reference letters / or emails discussing assignments relevant to duties that substantiates your experience as an English Language Translato

Junior Member

سلام. در مورد بیمه بیکاری سوال داشتم. باید تو سوابقمون بیمه بیکاری رو هم بیاریم؟؟یا اینکه اصلا جز سابقه کار به حساب میاد بیمه بیکاری یا خیر؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_msr نمایش پست ها
    سلام. در مورد بیمه بیکاری سوال داشتم. باید تو سوابقمون بیمه بیکاری رو هم بیاریم؟؟یا اینکه اصلا جز سابقه کار به حساب میاد بیمه بیکاری یا خیر؟؟
    خیر جزو سابقه کار حساب نمیشه. بعد از ITA باید برای 10 سال اخیر فعالیت هاتون رو بنویسید که برای اون مدت می نویسید بیکار.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید . ایرادی نداره اگر من توی سربرگ فارسی محل کارم اطلاعات و شرح وظایفم انگلیسی تایپ بشه ؟ یا اینکه حتما باید سربرگ انگلیسی باشه یا سربرگ فارسی بدم دارالترجمه ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط seliya نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید . ایرادی نداره اگر من توی سربرگ فارسی محل کارم اطلاعات و شرح وظایفم انگلیسی تایپ بشه ؟ یا اینکه حتما باید سربرگ انگلیسی باشه یا سربرگ فارسی بدم دارالترجمه ؟
    فارسی بودن سربرگ مشکلی نداره و میتونین متن نامه رو انگلیسی بنویسین و نیازی به ترجمه ندارین دیگه. اما حتما دقت کنید که اسم و آدرس شرکت، شماره تلفن و ... حتما به انگلیسی تو متن نامه (مثلا انتهای نامه) نوشته بشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

دوستان با سلام
    آیا گواهی سابقه کار را میتوان به زبان انگلیسی از کارفرما دریافت کرد؟
    اگر میشود به چه صورت باید تائید شود توسط دادگستری و وزارت خارجه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)