صفحه 4 از 75 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

اصلا سابقه کار داخل ایران امتیاز داره؟ چون تو لیست امتیازات نیست
    اون قسمت مربوط به work history به درد اونایی که تو ایران کار کردن میخوره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samnet3805 نمایش پست ها
    اصلا سابقه کار داخل ایران امتیاز داره؟ چون تو لیست امتیازات نیست
    اون قسمت مربوط به work history به درد اونایی که تو ایران کار کردن میخوره؟
    سلام. اگه به صفحه جدول امتیازات برین تو قسمت Foreign work experience – With good official language proficiency برای سابقه کارهای بالای یک سال به شرطی که امتیاز زبان شما یه حداقل مشخص باشه امتیاز میدن.

Junior Member TheCorwoodRep آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

گواهی سابقهٔ کار اگر با امضای مدیر مستقیم و نه مدیر شرکت یا امور اداری باشه مشکلی نداره؟

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TheCorwoodRep نمایش پست ها
    گواهی سابقهٔ کار اگر با امضای مدیر مستقیم و نه مدیر شرکت یا امور اداری باشه مشکلی نداره؟
    بهتره دوتا نامه بگیرین.یکی که اون شرکت بگه ایشون از ایت تاریخ تا این تاریخ با سمت .... و کارمتد تمام وقت اینحا مشغول کار بوده که این به امضا و مهر شرکت رو داشته باشه بهتره.
    اگه نامه شروع به کار دارین اون رو هم ترحمه کنید خوبه.این دوتا نامه نشون میده شما واقعا اونحا شاغل بودین.

نامه بعدی نشون میده شرح وظابف شما چطور بوده:

این نامه رو اگه با ریستون راحت هستین، مواردش رو معمولا خودتون میتونین تهیه کنید و این شرح وظایف شما میبایست مطابق ناک نوشته شده و اون مواردی که قبلا نوشتم توش رعایت شده باشه اینو بدین همون رییسون براتون امضا کنه اگه مهر شخصی داره بزنه هم خوبه.

سعی کنید این نامه از رییستون حتی اگه نامه تو سیستم اونا ثبت نمیشه بازم حتما اون بالاش تاریخ و یه شماره ثبت بزنن.

برای اینکه رسمی تر به نظر برسه میتونین اولش رو اینحوری بنویسین :

This is to certify that Mr. xxx YYY Personel Number. xxxxx ......

آخر این نامه هم بنویسین.
    ّPlease do not hesitate to contact us for more information.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : April 21st, 2015 در ساعت 09:38 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member TheCorwoodRep آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

^
    مرسی. این دقیقاً کاری بود که پارسال انجام دادم و PER هم گرفته‌م. الان به ذهنم رسید شاید اگر برای EE به این شکل دو نامه رو به یک نامه تبدیل کنم مطمئن‌تر باشه.

سوال من اینه که اگه رشته اقدامی من هوانوردی باشه و به عنوان مثال جاب آفری که گرفتم مربوط به کار معماری میشه آیا میشه حسابی به این جاب افرد کرد که امتیاز بیگیریم در این سیستم ورود سریع؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز 2 تا سوال دارم یکی برای خودم یکی برای دوستم
    سوال خودم: تو فیش حقوقی من مبلغ وامی که از شرکت دریافت کرده ام درج میشه. به نظرتون این مورد شک و شبهه ای ایجاد نمی کنه؟ یا بهتره فیش حقوقی نفرستم؟!
    سوال دوستم: ناکی که انتخاب می کنیم باید حتما تحصیلات مربوط بهش رو طبق چیزی که تو فایل NOC به عنوان پیش نیاز تحصیلی اعلام کرده داشته باشیم یا میشه با مدرکی که تو ناک اشاره نشده هم اقدام کرد؟
    ممنون از راهنماییتون

با سلام،
    دوستان من ارشد مهندسی برق گرایش الکترونیک هستم و دارم برای مهاجرت فدرال و کبک اقدام. کارای لازم مثل WES و غیره رو انجام دادم. یه سوال مهم در خصوص کد NOC دارم که هنوز حل نشده. من بیش از 6 سال در یک شرکت مخابراتی کار میکنم و زمینه کاریم بیشتر مخابرات سیستم، الکترونیک دیجیتال و برنامه نویسی کامپیوتری هست. نامه شرح وظایف که از کارفرما میگیرم نیز مطابق این زمینه ها هستش. بین کدهای 2133 و 2147 نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم. ممنون میشم دوستان عزیز (مخصوصان کسانی که تقریباً وضعیت مشابه دارند) راهنمایی نمایند.

2133: مربوط به مهندسی برق و الکترونیک هستش و کسانی که مهندسی برق یا رشته مرتبط خوندن میتونن براش اقدام کنن. من حس میکنم توضیحات این کد بیشتر مربوط به برق - قدرت و برق - کنترل هستش.
    2147: مربوط به مهندسی کامپیوتر هستش و کسانی که مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و مهندسی الکترونیک خوندن میتونن براش اقدام کنن. خیلی از زمینه های برق مانند مخابرات سیستم، پردازش سیگنال، الکترونیک دیجیتال در این کد ذکر شده.

رشته من در دوره لیسانس مهندسی برق گرایش کنترل بود.

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_z نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز 2 تا سوال دارم یکی برای خودم یکی برای دوستم
    سوال خودم: تو فیش حقوقی من مبلغ وامی که از شرکت دریافت کرده ام درج میشه. به نظرتون این مورد شک و شبهه ای ایجاد نمی کنه؟ یا بهتره فیش حقوقی نفرستم؟!
    سوال دوستم: ناکی که انتخاب می کنیم باید حتما تحصیلات مربوط بهش رو طبق چیزی که تو فایل NOC به عنوان پیش نیاز تحصیلی اعلام کرده داشته باشیم یا میشه با مدرکی که تو ناک اشاره نشده هم اقدام کرد؟
    ممنون از راهنماییتون
    اگه مبلغ وام زیاد نیست اشکال نداره. البته دقت کنید اون مبلغ باقیمانده از وام رو در نظر بگیرین نه کل وام رو. اگه میزانش از مبلغ 11000 دلار برای یک نقر بیشتر میشه به نظر من نفرستین.
    اما سعی کنین تو نامه ای که از ریستون میگیرین حتما حقوق سالیانه رو ذکر کنن چون اینا میخوان بدنن کار شما با حقوق بوده.
    من فرم های EE رو بعداز دریافت دعوتنامه ندیدم اما اگه مثل سابق بخواد که بدهیها و دارایی ها رو توش بتویسین باید خواستون باشه که اونجا یه عدد کم رو به عنوان بدهی وارد کنید که اگه بعدا ازتون فیش حقوقی خواستنو توش نوشته وام دارین متهم به عدم صداقت نشین.و البته میزان دارایی هاتون بهتره از (حداقل مورد نیاز اداره مهاجرت+ بدهی ها )تون بیشتر باشه.

توصیه من اینه اگه به اندازه کافی مدارک کاری دارین : نامه شروع به کار، قرارداد کاری، نامه از ریسس مستقیم ( با ذکر حقوق) بیمه و... فعلا فیش حقوقی رو نقرستین.

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط YMB نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستان من ارشد مهندسی برق گرایش الکترونیک هستم و دارم برای مهاجرت فدرال و کبک اقدام. کارای لازم مثل WES و غیره رو انجام دادم. یه سوال مهم در خصوص کد NOC دارم که هنوز حل نشده. من بیش از 6 سال در یک شرکت مخابراتی کار میکنم و زمینه کاریم بیشتر مخابرات سیستم، الکترونیک دیجیتال و برنامه نویسی کامپیوتری هست. نامه شرح وظایف که از کارفرما میگیرم نیز مطابق این زمینه ها هستش. بین کدهای 2133 و 2147 نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم. ممنون میشم دوستان عزیز (مخصوصان کسانی که تقریباً وضعیت مشابه دارند) راهنمایی نمایند.

2133: مربوط به مهندسی برق و الکترونیک هستش و کسانی که مهندسی برق یا رشته مرتبط خوندن میتونن براش اقدام کنن. من حس میکنم توضیحات این کد بیشتر مربوط به برق - قدرت و برق - کنترل هستش.
    2147: مربوط به مهندسی کامپیوتر هستش و کسانی که مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و مهندسی الکترونیک خوندن میتونن براش اقدام کنن. خیلی از زمینه های برق مانند مخابرات سیستم، پردازش سیگنال، الکترونیک دیجیتال در این کد ذکر شده.

رشته من در دوره لیسانس مهندسی برق گرایش کنترل بود.
    تا الان که مزیت خاصی در انتحاب و دارهای انجام شده بین رشته ها نبوده. به نظر من در رشته ای اقدام کنین که میدونین آفیسر متقاعد میشه شما در اون زمینه کار کردین.تو اسپردشیت دوستان 2014 ببینین دوستانی که با این کدها اقدام کردن چه افرادی هستن و ازشون راهنمایی بخواین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)