صفحه 48 از 75 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    کاربرما قبول میکنه مشکل من اینه که نمیدونم با سابقه ۹ ماه چجوری باید آخرین حقوق سالانه رو محاسبه کنم
    اگه راهنماییم کنین یه دنیا ممنون میشم
    اگر حقوق شما ماهی یک میلیون تومن باشه حقوق سالانه شما میشه دوازده میلیون تومن. مهم نیست که ٩ ماه کارکرد داشتید یا ٩ سال

Junior Member

من از مطالب این بخش این جور دستگیرم شد که وقتی متن نامه و سربرگ و مشخصات تماس شرکت به انگلیسی باشه، اگر مهر به فارسی بود نیازی به ترجمه نیست. درسته؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Missii نمایش پست ها
    من از مطالب این بخش این جور دستگیرم شد که وقتی متن نامه و سربرگ و مشخصات تماس شرکت به انگلیسی باشه، اگر مهر به فارسی بود نیازی به ترجمه نیست. درسته؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    خیر نیازی به ترجمه مهر نیست

سلام دوستان

من رشتم computer science هستش

من اولین سابقه کارم به مدت ۶ ماه در ناک ۲۲۷۲ هست ( تحلیلگر دیتابیس) که مربوط به ۴ سال پیش هستش
    سابقه کار دومم مدت ۹ ماه هستش در ناک ۲۲۷۴ ( برنامه نویس کامپیوتر) که مربوط به دو سال پیش هستش
    و سابقه کار سومم هم مدت ۲۱ ماه در ناک ۲۲۷۳ ( مهندس نرم افزار) هستش

حالا سوالم اینه بمن سومین سابقه کارم با شرط حداقل یکسال کار در یک ناک تطابق داره ولی مجموعا سه سال کار کردم میخواستم بپرسم من حداکثر امتیاز سابقه کار رو میگیرم یا اینکه چون سابقه کار اول و دومم زیر یکسال هستن حساب نمیشن و فقط من میتونم از امتیاز سابقه کار سومم استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من رشتم computer science هستش

من اولین سابقه کارم به مدت ۶ ماه در ناک ۲۲۷۲ هست ( تحلیلگر دیتابیس) که مربوط به ۴ سال پیش هستش
    سابقه کار دومم مدت ۹ ماه هستش در ناک ۲۲۷۴ ( برنامه نویس کامپیوتر) که مربوط به دو سال پیش هستش
    و سابقه کار سومم هم مدت ۲۱ ماه در ناک ۲۲۷۳ ( مهندس نرم افزار) هستش

حالا سوالم اینه بمن سومین سابقه کارم با شرط حداقل یکسال کار در یک ناک تطابق داره ولی مجموعا سه سال کار کردم میخواستم بپرسم من حداکثر امتیاز سابقه کار رو میگیرم یا اینکه چون سابقه کار اول و دومم زیر یکسال هستن حساب نمیشن و فقط من میتونم از امتیاز سابقه کار سومم استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
    جزییات فنی سابقه کار در پروسه مهاجرت اهمیتی ندارد یعنی شما باید به عنوان یک مهندس کامپیوتر یکی از ناکها رو انتخاب کنید و تمام سابقه کارتون رو به اون اختصاص بدید تا بتونید امتیاز بیشتری برای مهاجرت کسب کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم واسه برنامه OID اقدام کنم از طریق همسرم که رشته ش مهندسی کشاورزیه. سابقه کار همسرم بخش عمده ایش بیمه داره و بخشیش بدون بیمه ست. در واقع یک سال و نیمه که دانشجوی ارشده ولی میتونه نامه سابقه کار مرتبط با ناک کشاورزی از محل کار قبلیش (بخش فضای سبز شهرداری) بگیره. ولی چون واسه یکسال اخیر بیمه نداره آیا مشکل ساز میشه؟؟ اگر اینطور باشه کلاً امتیاز لازم رو نمیاره. ممنون میشم راهنمایی کنید که واسه سابقه کار بیمه الزامیه یا نه؟

Junior Member

سلام.
    سابقه کار امریه سربازی رو می شه حساب کرد یا نه. به صورت عملیاتی به عنوان مهندس نفت کار کردم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    جزییات فنی سابقه کار در پروسه مهاجرت اهمیتی ندارد یعنی شما باید به عنوان یک مهندس کامپیوتر یکی از ناکها رو انتخاب کنید و تمام سابقه کارتون رو به اون اختصاص بدید تا بتونید امتیاز بیشتری برای مهاجرت کسب کنید.

سلام
    من هم همچین مشکلی دارم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید:

2281 - Computer and Network Operators and Web Technicians
    توضیح: مورد بالا برای کسانی است که تکنسین شبکه بودند
    مشکل: من مدیر شبکه بودم و شرح وظایف متفاوتی از آنچه برای این NOC آمده دارم

2147 - Computer Engineers (Except Software Engineers)
    توضیح: NOC code برای مهندسان کامپیوتر بجز مهندسان نرم افزار
    مشکل: رشته تحصیلی من دقیقاً مهندسی نرم افزار ولی تخصص واقعی و کار بنده شبکه بوده است.

2173 - Software Engineers
    توضیح: NOC code برای مهندسان نرم افزار
    مشکل: رشته تحصیلی من همین بوده ولی هیچ وقت برنامه نویسی نکردم و کارم شبکه بوده.

سوال:
    ملاک تعیین NOC code چیست؟ آیا بر اساس تجارب آن شخص تعیین میشه یا رشته تحصیلی؟

شما جای من باشید کدوم NOC code رو انتخاب می کنید؟

سلام
    سال 2014 و پیش از برنامه Express Entry، برنامه مهاجرتی دیگر بنام Federal Skilled Worker رو به جریان انداختم، تمام مدارکم رو جمع کردم و بصورت hard copy براشون فرستادم.
    اون زمان بدلایل نامعلوم پرونده من برگشت میخوره. الان که در برنامه Express Entry میخوام اقدام، قصد دارم قسمتی از work history که 2014 بهش اشاره کرده بودم رو نیارم.
    آیا این موضوع مشکل ساز میشه؟ بعبارت دیگه سابقه پرونده من رو چک میکنن؟

Junior Member

با سلام
    من 4 سال سابقه کار نامرتبت دارم (رشته مهندسی مکانیک - سابقه کار تدریس زبان)
    1. جایی شنیدم که گفتن اگه یک سال سابقه کار مرتبت داشته باشی اون 4 سال قبل رو هم برات در نظر می گیرن. آیا این صحت داره؟
    2. الان یک شرکت پیمانکاری برق به من گفته که می تونه یک سال برام بیمه رد کنه. با توجه به اینکه رشته من مکانیکه آیا منطقی هست که من تو این شرکت سابقه داشته باشم؟
    3. آیا می تونم از طریق noc شغلی مدرس زبان انگلیسی اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)