صفحه 49 از 75 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

با سلام
    من یه مورد ابهامی دارم که ممنون میشم کمکم کنید.
    من کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر-گرایش رنگ دارم با کلا هفت سال سابقه کاری که البته سه سالش غیر مرتبطه.
    چهار سال سابقه کاری در زمینه فروش رنگهای صنعتی بودم که با درسم مطابقت داره.ولی مطمئن نیستم کار توی بخش فروش میتونه مرتبط با مهندسی باشه یا خیر.
    میخواستم بدونم اگه نامه سابقه کارم فروش رنگهای صنعتی و بازاریابی باشه البته به همراه مشاوره فنی بعدا نمیگن غیرمرتبط بوده؟

و یه سوال دیگه اینکه نامه سابقه کار رو مدیر فروش امضا کنه مشکلی نداره؟ و البته با مهر اداره فروش؟

سلام دوستان
    یه سوالی اگه در نامه سابقه کار عنوان شغلی هم نوشته شده باشه علاوه بر شرح وظایف مشکلی ایجاد نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی تگه در نامه سابقه کار عنوان شغلی هم نوشته شده باشه علاوه بر شرح وظایف مشکلی ایجاد نمیشه؟
    نامه سابقه کار که بدون عنوان شغلی ارزشی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    نامه سابقه کار که بدون عنوان شغلی ارزشی نداره
    آخه ممکنه عنوان شغلی که در نامه نوشته شده با شرح وظایفی که مطابق ناک انتخابیتون هست نخونه اونوقت چی میشه
    مثلا من در نامه سابقه کارم نوشته برنامه نویس کامپیوتر ولی شرح وظایفم با ناک مهندس نرم افزار میخونه در این شرایط من باید کدوم ناک رو انتخاب منم؟ برنامه نویس کامپیوتر یا مهندس نرم افزار؟

Junior Member ahmad__ap آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Srbiau \ Master of software engineering

سلام و خسته نباشین
    من 20 ماه سابقه شغلی با بیمه در دو سال اخیر رو دارم و هنوز هم مشغول به کار هستم ، با توجه به اهمیت سابقه شغلی و میزان امتیازی که در مرحله اول و دوم داره خواستم باهاتون راجب یک مورد مشورت کنم
    با توجه به اینکه اگه 4 ماه دیگه در همین جایگاه فعلی بمونم 2 سال سابقه من تکمیل میشه و 11 امتیاز در مرحله اول برای من به همراه داره و با توجه به سطح زبان ممکنه 13 یا 25 امتیاز (در دو فاکتور متفاوت) واسه من به همراه داشته باشه

-----
    حالا به نظرتون کار عاقلانه ای هست که من نامه سابقه کار از شرکت به مدت 3 سال کار تهیه کنم که در این صورت ممکنه 25 یا 50 امتیاز (در دو فاکتور متفاوت) واسه من داشته باشه، بدیهی است که در صورت درخواست سابقه بیمه من سابقه بیمه یک سال رو ندارم ، با این شرایط به نظرتون مشکلی پیش نمیاد ؟

Junior Member

دوستان کسی نامه سابقه کار برای تدریس زبان انگلیسی ارائه داده؟ من ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم و 5 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در موسسه اموزشی دارم که البته فول تایم نبوده و بیمه هم ندارم ولی مدیر موسسه مشکلی نداره که سابقه رو فول تایم بنویسه. ممنون میشم اگه فرمتی هست بفرستید که فرمتشو ببینم
    با تشکر

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SoroushX نمایش پست ها
    با سلام
    من 4 سال سابقه کار نامرتبت دارم (رشته مهندسی مکانیک - سابقه کار تدریس زبان)
    1. جایی شنیدم که گفتن اگه یک سال سابقه کار مرتبت داشته باشی اون 4 سال قبل رو هم برات در نظر می گیرن. آیا این صحت داره؟
    2. الان یک شرکت پیمانکاری برق به من گفته که می تونه یک سال برام بیمه رد کنه. با توجه به اینکه رشته من مکانیکه آیا منطقی هست که من تو این شرکت سابقه داشته باشم؟
    3. آیا می تونم از طریق noc شغلی مدرس زبان انگلیسی اقدام کنم؟
    ۱- تو ۱۰ سال گذشته هر چقدر سابقه کار دارید به حساب میاید حتی اگر تمام وقت نباشه.
    ۲- بستگی به نامه سابقه کاری داره که اون شرکت مینویسه
    ۳- مطمین نیستم اما با تدریس زبان به تنهایی فکر نکنم. در ضمن تدریس زبان در کانادا؟ مثل بردن زیره به کرمان هست!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad__ap نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشین
    من 20 ماه سابقه شغلی با بیمه در دو سال اخیر رو دارم و هنوز هم مشغول به کار هستم ، با توجه به اهمیت سابقه شغلی و میزان امتیازی که در مرحله اول و دوم داره خواستم باهاتون راجب یک مورد مشورت کنم
    با توجه به اینکه اگه 4 ماه دیگه در همین جایگاه فعلی بمونم 2 سال سابقه من تکمیل میشه و 11 امتیاز در مرحله اول برای من به همراه داره و با توجه به سطح زبان ممکنه 13 یا 25 امتیاز (در دو فاکتور متفاوت) واسه من به همراه داشته باشه

-----
    حالا به نظرتون کار عاقلانه ای هست که من نامه سابقه کار از شرکت به مدت 3 سال کار تهیه کنم که در این صورت ممکنه 25 یا 50 امتیاز (در دو فاکتور متفاوت) واسه من داشته باشه، بدیهی است که در صورت درخواست سابقه بیمه من سابقه بیمه یک سال رو ندارم ، با این شرایط به نظرتون مشکلی پیش نمیاد ؟
    دوست عزیز من کلا پیشنهاد به کسی نمیکنم که خلاف واقع اطلاعات به دولت بدهن به علت اینکه خدایی نکرده به هر دلیلی دولت متوجه این موضوع بشه برای شما مشکل ساز خواهد شد. (دوستانی بودن که خلاف واقع گفتن و به هیچ مشکلی هم نخوردن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ۱- تو ۱۰ سال گذشته هر چقدر سابقه کار دارید به حساب میاید حتی اگر تمام وقت نباشه.
    ۲- بستگی به نامه سابقه کاری داره که اون شرکت مینویسه
    ۳- مطمین نیستم اما با تدریس زبان به تنهایی فکر نکنم. در ضمن تدریس زبان در کانادا؟ مثل بردن زیره به کرمان هست!
    دوست عزیز من در رابطه به اینکه ایشون گفتن با تدریس زبان نمیتونی بری برای فدرال عرض کنم که کاملا اشتباه گفتند و اینکه من خودم معلم زبانم بیش از نصف همکارام با آیلتس 8 امتیاز اوردن و کاملا پذیرفته شدن و الانم کانادا هستن و تنها تخصصشونم تدریس زبان بوده و اتفاقان ناک زبان انگلیسی و فرانسه جز شغلهای لول A هست و بعضی دوستان نمیدونم چرا بدون اطلاع مینویسن و نا امید میکنند فقط.

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    آخه ممکنه عنوان شغلی که در نامه نوشته شده با شرح وظایفی که مطابق ناک انتخابیتون هست نخونه اونوقت چی میشه
    مثلا من در نامه سابقه کارم نوشته برنامه نویس کامپیوتر ولی شرح وظایفم با ناک مهندس نرم افزار میخونه در این شرایط من باید کدوم ناک رو انتخاب منم؟ برنامه نویس کامپیوتر یا مهندس نرم افزار؟
    عملا بهترین گزینه اینه که شما ناک مورد نظر خودتون رو بر اساس استاندارد شغلی کانادا انتخاب کنید نه ایران، ممکنه اون چیزی که شما بهش میگید مهندس نرم افزار در کانادا اصلا مهندسی محسوب نشه و یا اون چیزی که شما بهش میگید برنامه نویس عملا اینجا یک سمت مهندسی باشه،در نهایت باید نزدیکترین گزینه به سابقه کار رو به عنوان ناک انتخاب کنید و به این نکته هم توجه کنید که جزییات دقیق علمی شغل شما برای پروسه مهاجرت اهمیتی ندارد و همینکه عنوان شغلی و بخشی از وظایف شما در ناک مورد نظر تعریف شده باشد کافیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)