صفحه 53 از 75 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    برای هر ناک که اقدام میکنید باید حداقل سابقه کار و مدرک تحصیلی برای همون ناک رو داشته باشید،سوابق کاری متفاوت از ناکی که انتخاب میکنید امتیازی ندارن
    يعني منظور شما اينه كه اگر در primary occupation مثلا ناك ١١٢٣ رو انتخاب كنيم ولي قسمتي از سابقه كار در سال هاي آتي ٤١٦٥ باشه، ناك دوم كه همون ٤١٦٥ هست مورد قبول واقع نميشه؟؟

يعني دوتا ناك مورد قبول افسر نخواهد بود؟؟ گرچه هر دوتاي اونها با مدرك تحصيليت بتونه تطابق داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان کسی اطلاع داره اگر مدت زمانی که سرباز بودیم رو بخری که جز بیمه حساب کنن برات تو ایران، آیا جز سابقه کار میشه ارایه داد برای روش اکسپرس اینترای ؟

Junior Member

سلام.
    آیا حتما باید سابقه بیمه داشته باشیم؟
    حق التدریسی در دانشگاه معتبر دولتی سابقه کاری محسوب می شود؟(با توجه به نیمه وقت بودن آن)
    کار در مراکز خصوصی بدون دریافت بیمه چطور(مانند کار در مراکز مشاوره خصوصی و دولتی به صورت نیمه وقت؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemi1986 نمایش پست ها
    سلام.
    آیا حتما باید سابقه بیمه داشته باشیم؟
    حق التدریسی در دانشگاه معتبر دولتی سابقه کاری محسوب می شود؟(با توجه به نیمه وقت بودن آن)
    کار در مراکز خصوصی بدون دریافت بیمه چطور(مانند کار در مراکز مشاوره خصوصی و دولتی به صورت نیمه وقت؟)
    اگر بقیه مدارکتون مثل قرارداد، نامه سابقه کار شرح وظایف و فیش های حقوقی کامل باشه بدون بیمه هم باشه مهم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ............

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed31 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال در مورد ناک داشتم ممنون میشم جواب بدین من رشته ی تحصیلیم ساخت و تولید (مکانیک) هست و همچنین ۵ سال سابقه کار به عنوان مهندسی طراحی دارم که هردو تو ناک A هست ولی کاری که در حال حاضر ۲ ساله انجام میدم به عنوان tool designer هست که تو ناک B هست. موقع جواب دادن به سوالات اکسپرس انتری یه قسمتی هست work history که قسمت اولش occupation هست و در مورد (primary occupation (4 digit NOC code میپرسه، کسی اطلاع داره که باید براساس کاری که الان داریم ناک رو انتخاب کنیم و یا براساس سابقه کار قبلی و یا رشته تحصیلی؟
    خیلی ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    برای هر ناک که اقدام میکنید باید حداقل سابقه کار و مدرک تحصیلی برای همون ناک رو داشته باشید،سوابق کاری متفاوت از ناکی که انتخاب میکنید امتیازی ندارن

با سلام.
    من دو سال سابقه در ناکی داشتم که مرتبط با رشته ام بود و دو سال هم سابقه در ناکی غیر مرتبط . ناکی که مربوط به رشته ام میشد رو اولیه گذاشتم و برای ناک دومه درش تحصیلاتی نداشتم فقط گواهی سابقه کار گرفتم از محل کارم( که براشون کار میکردم و این شرح وظایف رو داشتم). برای من هر دوی اینها رو قبول کردن و امتیاز ۴ سال سابقه کار به من داده شد. بنابراین اگر شما هم شریاطی شبیه به من دارید قبول میشه. هر چند بیشتر از ۳ سال سابقه کار امتیازش با ۳ سال برابره و تفاوتی ایجاد نمیکنه. (درضمن بیمه هم لازم نیست باشید یا ارایه بدید)
    موفق باشید

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من بزودی قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران رو دارم وباتوجه به ماهیت کارم که نیاز به حضور فیزیکی نداره و شامل طراحی ومشاوره میشه شرکت محل کارم قبول کرده که درنبودمن هم بیمه برای من پرداخت بکنه با این تفاسیر بعدها به دلیل اینکه زمانی از سابقه ی بیمه من در خارج از کشور وبه صوت همزمان با تحصیل بوده ایجادمشکل نمیکنه ؟ البته نامه سابقه کار وشرح وظایف هم می تونم بگیرم
    تشکر از راهنمایهاتون

سلام
    روزتون بخیر
    من یک سوال دارم که هر جا گشتم نتونستم متوجه بشم جوابش چیه.

من لیسانس عمران گرایش عمران دارم. اما سابقه کارم در زمینه عمران کمتر از یکسال ه.
    اما کار اصلی من طراحی و برنامه نویسی وبسایت ه. سابقه کار با بیمه و بدون بیمه دارم. حدودا 2 سال. کلی هم پروژه به صورت فریلنسری دارم که خب یه امر رایجه برای طراحی سایت.

میخواستم بدونم الان بخوام برای مهاجرت اقدام کنم بگم:

1- مهندس عمرانم با کمتر از یکسال سابقه کار
    2- مهندس عمرانم ولی سابقه کار بالای 2 سال در طراحی سایت دارم
    3- مدرک فنی و حرفه ای در رشته کامپیوتر بگیرم و بگم سابقه کار در این زمینه دارم(طراحی سایت) که اینم نمیدونم چی میگن وقتی اول سابقه داشتم بعد مدرک گرفتم

ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

سلام

در فرم سنجش امتیاز express entry سابقه کار رو میشه فقط میشه integer انتخاب کرد مثلا 2 یا 3 سال. کسی از دوستان اطلاع داره اگر کسی 2.5 سال سابقه کار داشته باشه امتیاز 2 سال براش لحاظ میشه یا 3 سال؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام دوستان،
    1. برای اکسپرس اینتری فیش حقوقی هم لازمه؟
    2. گواهی سابقه کاری که از کشورمون میگیریم اگه به انگلیسی باشه هم باید ترجمه بشه و مهر دادگستری و امور خارجه بخوره؟
    با تشکر.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ............

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    1. برای اکسپرس اینتری فیش حقوقی هم لازمه؟
    2. گواهی سابقه کاری که از کشورمون میگیریم اگه به انگلیسی باشه هم باید ترجمه بشه و مهر دادگستری و امور خارجه بخوره؟
    با تشکر.
    سلام دوست عزیز.
    1- من ارایه ندادم

2- یکی از جاهایی که کار میکردم که ناک اصلی منم بود بهم انگلیسی داد و منم همونجوری اپلود کردم. بدون ترجمه و...
    موافقت کردن.
    ایلند بودم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)