صفحه 54 از 75 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    1. برای اکسپرس اینتری فیش حقوقی هم لازمه؟
    2. گواهی سابقه کاری که از کشورمون میگیریم اگه به انگلیسی باشه هم باید ترجمه بشه و مهر دادگستری و امور خارجه بخوره؟
    با تشکر.
    سلام و عرض ادب

1- خیر به صورت پیش فرض جزو مدارک لازمه برای آپلود نیست. اگر نامه کاریتون مشخصات یه نامه اصیل رو داشته باشه (سربرگ، مهر شرکت، اطلاعات تماس ، جزئیات مد نظر اداره مهاجرت و ... ) ، و آفیسر رو در این مورد اقناع کنید به مدارک اضافی اعم از فیش حقوقی، قرار داد، بیمه و ... نیازی نیست. اما اگر آفیسر به مدارکتون شک کنه ازتون هر چیزی رو طلب میکنه تا از صحت اطلاعات داده شده اطمینان حاصل کنه.
    علی ای حال اگر مایل به اضافه نمودن فیش حقوقی هستید میتونید در قسمت additional documents ، آپلود کنید.

2- اگر تمام پارامتر های نامه انگلیسی باشن نیازی به ترجمه نیست (حتی مهرتون هم باید انگلیسی باشه) . توجه کنید که مهر امور خارجه و دادگستری هم در هیچ یک از مراحل سابمیت اکسپرس اینتری نیاز نیست و مهر دارالترجمه کفایت میکنه.

شاد باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ch نمایش پست ها
    سلام
    روزتون بخیر
    من یک سوال دارم که هر جا گشتم نتونستم متوجه بشم جوابش چیه.

من لیسانس عمران گرایش عمران دارم. اما سابقه کارم در زمینه عمران کمتر از یکسال ه.
    اما کار اصلی من طراحی و برنامه نویسی وبسایت ه. سابقه کار با بیمه و بدون بیمه دارم. حدودا 2 سال. کلی هم پروژه به صورت فریلنسری دارم که خب یه امر رایجه برای طراحی سایت.

میخواستم بدونم الان بخوام برای مهاجرت اقدام کنم بگم:

1- مهندس عمرانم با کمتر از یکسال سابقه کار
    2- مهندس عمرانم ولی سابقه کار بالای 2 سال در طراحی سایت دارم
    3- مدرک فنی و حرفه ای در رشته کامپیوتر بگیرم و بگم سابقه کار در این زمینه دارم(طراحی سایت) که اینم نمیدونم چی میگن وقتی اول سابقه داشتم بعد مدرک گرفتم

ممنون میشم پاسخ بدید
    گزینه دوم،بعلاو اینکه بهتره هرچی سابقه کار مرتبط و غیر مرتبط دارید ارایه کنید

Junior Member ahmad__ap آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Srbiau \ Master of software engineering

سلام، روز بخیر ، من ۲ سال سابقه کار دارم ولی بیمه ما به صورت شرکتی رد میشده،
    نامه ای که گرفتم از جایی بوده که کار می کردم ولی اسمی که توی سابقه بیمه ذکر شده اسم اون شرکتی بوده که ما از اون طریق برای این شرکت کار می کردیم، حالا چیکار میشه کرد ؟
    اگه نامه ای تهیه بشه که تایید کنه که ما به صورت مامور اینجا کار می کردیم کافیه ؟

سلام.

من دانشجوی سال آخر دکتری در آمریکا هستم. در ۴ سال گذشته به عنوان TA/RA هم‌زمان با تحصیل مشغول به کار بودم. آیا می‌تونم RA/TA را به عنوان سابقه‌ی کار حساب کنم؟ به عنوان part time کار؟ به غیر از این ۴ سال هیچ سابقه‌ی کار دیگه‌ای ندارم.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Math_Teacher نمایش پست ها
    سلام.

من دانشجوی سال آخر دکتری در آمریکا هستم. در ۴ سال گذشته به عنوان TA/RA هم‌زمان با تحصیل مشغول به کار بودم. آیا می‌تونم RA/TA را به عنوان سابقه‌ی کار حساب کنم؟ به عنوان part time کار؟ به غیر از این ۴ سال هیچ سابقه‌ی کار دیگه‌ای ندارم.

ممنون
    بله سابقه کار دانشجویی خارج از کانادا مشکلی نداره

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

دوستان من در یک شرکت از سال 94 مشغول به کار بودم.
    حدود 10 ماه تمام وقت بودم و 2 ماه حضور نداشتم در اون شرکت و بعد از 2 ماه وقفه 20 ماه پاره وقت کار میکردم در همون سِمت.

از این 10 ماه تمام وقت و 20 ماه پاره وقت میتونم یکسال تجربه کار خارج از کانادا بدست بیارم ؟ یا چون وقفه داشته امکان پذیر نیست ؟!

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس برق دارم اما فوق لیسانسم حسابداری .سه سال سابقه کار مرتبط با حسابداری دارم. ایا اینکه لیسانسم برق مشکل ساز خواهد شد یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان، من کارشناسی ارشد عمران دارم و در حال حاضر دو ساله که در آلمان در زمینه توسعه نرم افزارهای مربوط به عمران فعالیت می کنم. از این دوسال سابفه کار می تونم برای اکسپرس انتری استفاده کنم یا با موارد گفته شده در NOC برای رشته عمران مغایرت داره؟

دوستان به سوال مهم

اگر مدرک من A باشه می تونم NOC رو B رد کنم؟ یا اینکه حتما رشته و ناک باید با هم همحوانی داشته باشن حتما؟
    ویرایش توسط SkyTree : August 21st, 2018 در ساعت 10:13 PM

Junior Member

سلام به همگی وقت بخیر.
    من دندانپزشک هستم و چند تا سوال مربوط به سابقه ی کار شغلیم داشتم،
    من توی چند تا درمانگاه کار کردم ولی پروانه ی مطب شهر. خودم رو هم دارم. حالا نمیدونم چجوری باید اثبات کنم سابقه ی کارم رو؟
    از طرفی امکان کار در مطب خوانوادکی هم داشتم. نمیدونم برای کدوم باید اقدام کنم و چجوری اثباتش کنم؟
    برای مطب ایا نیاز به پروانه ی مالیاتی هست؟ چون من خودمو از روزی که پروانه ی مطبمو گرفتم بیمه ی خود اشتغالی هم کردم، ایا این دو تا مدارک کافی برای سایقه ی کار مطب حساب میشن؟ یا نیاز به پروانه ی مالیاتی مطب هست؟ برای درمانگاه به چه چسزی نیاز دارم؟ ایا نامه ی سابقه ی کار از معاونت درمان کافی هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین برای قشر دندان پزشک این موضوع به چه صورت هست؟
    ویرایش توسط Sadaft92 : August 22nd, 2018 در ساعت 12:49 PM دلیل: اضافه کردن اطلاعات

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)