صفحه 56 از 75 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط darksun نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی دوستان

من اگه خدا بخواد دارم برای skilled worker federal اقدام می کنم. یه مشکل دارم که ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.

من نامه اشتغال به کار از محل خدمتم گرفتم تو توش همه موراد؛ مدت کار، سمت شغلی، پرداخت، نوع قرارداد و ... توش ذکر شده. اما مدیر عامل زیر بار اعلام رضایت نمی ره (واقعا نمی دونم چرا و هیچ دلیل منطقیی نمیاره. شاید به دلیل اینکه شرکت خصولتی هست و داره اذیت می کنه). اگر چه مدیر مستقیم خودم که معاون مدیر عامل هم هست نامه اعلام رضایت شغلی به همراه شرح وظایف و اطلاعات تماس خودش در سربرگ شرکت نوشته برام و امضا کرده اما باز هم مدیر عامل زیر بار تایید و مهر نمی ره. از دست مدیر خودم و مدیر منابع انسانی هم کاری بر نمیاد.

الان ترسم از اینه که آیا این موضوع برام مشکل ساز میشه؟ اعلام رضایت شغلی در چه حد مهمه براشون؟ این نامه ای که مدیر مستقیم خودم زده ولی مهر شرکت پاش نیست مورد قبولشون هست؟ اگه نه چه کاری باید انجام بدم؟

با تشکر
    اعلام رضایت شغلی هیچ اهمیتی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    متاسفانه مجموع ساعات اضافه کاری به عنوان سابقه کار برای مهاجرت محسوب نمیشه.
    جناب یک دتیا ممنون. یه سوال دیگه: ایرادی نداره من یک NOC job رو در دو یا مثلا 3 شرکت همزمان انجام بدم؟ یعنی برای 1560 ساعت مثلا 500 ساعت در شرکت A، تو شرکت دیکه 1056 ساعت. ولی همش با یه عنوان، این رو قبول میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    جناب یک دتیا ممنون. یه سوال دیگه: ایرادی نداره من یک NOC job رو در دو یا مثلا 3 شرکت همزمان انجام بدم؟ یعنی برای 1560 ساعت مثلا 500 ساعت در شرکت A، تو شرکت دیکه 1056 ساعت. ولی همش با یه عنوان، این رو قبول میکنن؟
    سابقه کار می‌تونه در چند شرکت مختلف باشه ولی نه همزمان، یعنی شما نمیتونید در طول یک سال تقویمی دوتا سابقه کار ارایه بدید به عنوان دوسال سابقه کار.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mgh1365 نمایش پست ها
    سلام. ممنون می شم دوستان هرکس اطلاعی داره من راهنمایی کنه
    شرکت های مهاجرتی میگن از روش اکسپرس اینتری گواهی سابقه کار به صورت رسمی نمیخوان، ولی اگر بخوان گیر بدن فقط و فقط بیمه باید ارائه داده بشه که تقرییا با همه نظرات این فوروم در تضاده.1. بالاخره برای احراز سابقه کاری به صورت default در سایت مهاجرت کانادا چه چیزی باید ارائه بشه؟
    2. این حرف شرکت های مهاجرتی در مورد بیمه درست نیست؟
    3. من تو یک دفتر نشریه مطبوعاتی 3 سال کار میکردم که 14 ماه آخر بیمه رد شده برام ولی قبل از اون بیمه ندارم، ولی برای گرفتن نامه اشتغال هم مشکلی ندارم، منتها از فروردین دیگه دفتری نداریم و دفتر رو تحویل دادیم چون طبق قانون، مطبوعات میتونن بدون دفتر کار کنن، چطور این مشکل رو حل کنم؟ اصلا مشکلی هست این موضوع، یعنی ممکنه زنگ بزنن به دفتر نشریه و استعلام کنن؟

نامه سابقه کار، فیش حقوقی، قرارداد، مجوز کسب ، اسناد مالیاتی و بیمه...همگی نشون دهنده سابقه کار هستند، هرچه مدارک بیشتری ارایه بدید بهتر ولی بیمه به تنهایی اجباری نیست مگر اینکه سایر مدارک ناقص باشند.
    ویرایش توسط alikanosala : September 19th, 2018 در ساعت 04:46 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سابقه کار می‌تونه در چند شرکت مختلف باشه ولی نه همزمان، یعنی شما نمیتونید در طول یک سال تقویمی دوتا سابقه کار ارایه بدید به عنوان دوسال سابقه کار.
    یک دنیا ممنون. نه من فقط می خوام یه سال سابقه کار ارائه بدم. برای یه سال سابقه کار (که معادل 1560 ساعت هست) می تونم نصفش رو توی یه شرکت باشم پارت تایم، نصف دیگه رو هم پارت تایم یه جای دیگه؟ یعنی در واقع برای فقط یه سال سابقه کار دو تا کار پارت تایم همزمان ایرادی نداره؟ اصلا نمی خوام دو سال رد کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    یک دنیا ممنون. نه من فقط می خوام یه سال سابقه کار ارائه بدم. برای یه سال سابقه کار (که معادل 1560 ساعت هست) می تونم نصفش رو توی یه شرکت باشم پارت تایم، نصف دیگه رو هم پارت تایم یه جای دیگه؟ یعنی در واقع برای فقط یه سال سابقه کار دو تا کار پارت تایم همزمان ایرادی نداره؟ اصلا نمی خوام دو سال رد کنم
    بله مشکلی نیست

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال
    من دکتری روانشناسی دارم و در مرکز مشاوره خصوصی مشغول فعالیت هستم بدون بیمه
    یا صرف نامه از رییس مرکز معتبر هست؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال
    من دکتری روانشناسی دارم و در مرکز مشاوره خصوصی مشغول فعالیت هستم بدون بیمه
    آیا صرف نامه از رییس مرکز معتبر هست؟؟
    ویرایش توسط kazemi1986 : September 23rd, 2018 در ساعت 06:13 PM

Junior Member

سوال دیگرم این هست اگر دو شغل داشته باشیم که ناک های متفاوتی دارند، آیا امتیاز هر دو محاسبه میشه؟
    من علاوه بر کار درمانگری، تدریس دانشگاهی هم دارم. اینها جاب ناک های متفاوت دارند.

سلام دوستان
    من لیسانس کامپیوتر-نرم افزار هستم (از سال 2012 شروع کردم و سال 2017 مدرکم رو گرفتم) و از تاریخ 2013/5 تا 2017/5 در یک کلینیک دندانپزشکی به عنوان مسئول کامپیوتر (همراه با بیمه. ) میخواستم بدونم این برای پروفایل من مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)