صفحه 58 از 75 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام. برای اکسپرس انتری سابقه کار حتما باید با مدرک تحصیلی یکی باشه؟ خب تو ایران اکثر مردم تو شغلی بغیر از رشته ای که تو دانشگاه خوندن مشغولن یکیش من.

Junior Member

دوستان برای بنده که شغلم تدریسه و تو موسسه و خصوصی تدریس میکنم گواهی سابقه کار به چه صورته؟ طبیعتا بیمه ندارم که بخوام ارائه بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط pasha_iv نمایش پست ها
    دوستان برای بنده که شغلم تدریسه و تو موسسه و خصوصی تدریس میکنم گواهی سابقه کار به چه صورته؟ طبیعتا بیمه ندارم که بخوام ارائه بدم
    باید از مسول موسسه درخواست نامه سابقه کار بکنید، میتونید قرارداد یا اگر رسید پرداخت حقوق هم دارید به عنوان مدارک تکمیلی برای سابقه کار ارایه کنید

با عرض سلام.
    رشته تحصیلی من کارشناسی ارشد صنایع غذایی هستش. اما من الان به مدت 1 سال هست که در یک شرکت ساختمانی در قسمت حسابداری مشغول به کار هستم. مشکلی برای گرفتن نامه از شرکت ندارم فقط رشته تحصیلی دانشگاهی من با زمینه کاری که در حال انجام هستم متفاوت هستش. آیا مشکلی برای من در ارئه سابقه کار به وجود میاد ؟ البته من در حدود چند سال پیش به صورت آزاد دوره هایی رو برای حسابداری گذراندم. آیا در صورت عدم پذیرش زمینه کاری و رشته تحصیلی میتونم مدارک حسابداری رو ترجمه کنم و بگم بر اساس این دوره هایی که گذراندم من مشغول به کار بودم ؟

Junior Member

سلام دوستان من یک سوال فوری دارم
    امتیاز من در حدود 470 هست اما مشکلی دارم اینه که تمام سابقه کارم (و بیمه) مرتبط با یک شرکت غیر نظامی هست که متاسفانه تحریم شده از طرف آمریکا. من باید چه کار کنم به نظر شما؟ صادقانه بگم شرکتم رو یا برم یه شرکت دیگه نامه بگیرم... نمیخوام این مدت سرمایه گذاریم سر یه اسم الکی بپره... خیلی این مساله سردرگمم کرده. لطفا اگر راهنمایی یا نظری دارین بفرمایین

Junior Member

سلام دوستان . ممنون میشم راهنمایی کنید اگر من نامه سایقه کار از شرکت برادرم بگیرم ممکنه این موضوع یعنی گرفتن نامه سابقه کار از اقوام درجه اول برای من مشکل ساز بشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seliya نمایش پست ها
    سلام دوستان . ممنون میشم راهنمایی کنید اگر من نامه سایقه کار از شرکت برادرم بگیرم ممکنه این موضوع یعنی گرفتن نامه سابقه کار از اقوام درجه اول برای من مشکل ساز بشه ؟
    درود و وقت بخیر
    اگر قانونی باشه و رسما اونجا کار کرده باشین هیچ مشکلی نخواهد بود.
    بنده 9 سال هست در شرکت مادرم رسما کار میکنم. با دلایل و مستندات. همسرم هم چند سال پیش (قبل ازآشناییمون) برای کار به شرکت اومد و شروع به کار کرد. ما هر دو نامه کار و سابقه از شرکت فامیل درجه یک داریم و سوالی نشده تا حالا
    خیلی ها هستن بیزینس خانوادگی دارن.... کار، کاره
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه دوره دکترای خارج از کشور سابقه کار محسوب میشه یا نه؟

سلام دوستان

من دانشجوی دکترا در یکی‌ از دانشگاهای ایتالیا بودم. دورهٔ دکترا در ایتالیا ۳ سال هست و ۱ سال هم فرصت برای ارائه پایان نامه، دفاع و گرفتن مدرک هست.
    من در سال آخر (در حین ارائه و دفاعِ پایان نامه) به مدت ۱ سال از یک دانشگاه دیگه بورس داشتم و به صورت تمام وقت (با ۲ قرارداد ۶ ماهه) ریسرچ کردم. ۲ تا سوال که واسهٔ من پیش اومده این هست که:

۱) آیا این قراردادها به عنوانه سابقهٔ کاری برای کسب امتیاز حساب میشن؟

۲) آیا به عنوانه سابقهٔ کاری بد از تحصیل هست یا در حین تحصیل.

ممنون میشم اگر کسی‌ راهنماییم کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arastoo4522 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی دکترا در یکی‌ از دانشگاهای ایتالیا بودم. دورهٔ دکترا در ایتالیا ۳ سال هست و ۱ سال هم فرصت برای ارائه پایان نامه، دفاع و گرفتن مدرک هست.
    من در سال آخر (در حین ارائه و دفاعِ پایان نامه) به مدت ۱ سال از یک دانشگاه دیگه بورس داشتم و به صورت تمام وقت (با ۲ قرارداد ۶ ماهه) ریسرچ کردم. ۲ تا سوال که واسهٔ من پیش اومده این هست که:

۱) آیا این قراردادها به عنوانه سابقهٔ کاری برای کسب امتیاز حساب میشن؟

۲) آیا به عنوانه سابقهٔ کاری بد از تحصیل هست یا در حین تحصیل.

ممنون میشم اگر کسی‌ راهنماییم کنه
    سلام. شما اپلای کردین برای pr؟ راستش ما 6 ماه بعد از گرفتن ITA ریجکت شدیم با این دلیل که سابقه کاریمون کافی نیست. همسرم دوره دکترا در ایتالیا رو به عنوان سابقه کاری زده بود و من الان برام سواله که کلا دکترا سابقه کار نیست یا مدارکی که براش اراعه کردیم مشکل داشته! چون دوره دکترا با حقوق ماهیانه و دادن تکس بوده و باید شغل محسوب بشه. شما اطلاعی ندارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)