صفحه 59 از 75 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnsh نمایش پست ها
    سلام. شما اپلای کردین برای pr؟ راستش ما 6 ماه بعد از گرفتن ITA ریجکت شدیم با این دلیل که سابقه کاریمون کافی نیست. همسرم دوره دکترا در ایتالیا رو به عنوان سابقه کاری زده بود و من الان برام سواله که کلا دکترا سابقه کار نیست یا مدارکی که براش اراعه کردیم مشکل داشته! چون دوره دکترا با حقوق ماهیانه و دادن تکس بوده و باید شغل محسوب بشه. شما اطلاعی ندارید؟
    سلام
    نه راستش من هنوز هیچ اقدامی تکردم و اطلاعاتم در مورد این موضوع کم هست

Junior Member

سلام. ما برای برنامه اکسپرس انتری میخوایم اقدام کنیم. همسر من رشته نقاشی درس خونده و توسط موسسه توسعه هنرهای تجسمی بیمه شده. این یه برنامه بیمه اس که برای هنرمندان اختصاص دادن. در عنوان بیمه ولی نوشته شده نویسندگان. میخواستم بدونم ارائه تنها همین بیمه برای سابقه کار کافیه؟ چون ایشون جایی مشغول به کار نیست که بتونه گواهی کار جهت سابقه تهیه کنه. ممنون میشم پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedka نمایش پست ها
    سلام. ما برای برنامه اکسپرس انتری میخوایم اقدام کنیم. همسر من رشته نقاشی درس خونده و توسط موسسه توسعه هنرهای تجسمی بیمه شده. این یه برنامه بیمه اس که برای هنرمندان اختصاص دادن. در عنوان بیمه ولی نوشته شده نویسندگان. میخواستم بدونم ارائه تنها همین بیمه برای سابقه کار کافیه؟ چون ایشون جایی مشغول به کار نیست که بتونه گواهی کار جهت سابقه تهیه کنه. ممنون میشم پاسخ بدید.
    خیر به هیچ وجه کافی نیست.بیمه خدمات درمانی هیچ ارتباطی به سابقه کار نداره، سابقه کار یعنی کارکردن با یک عنوان شغلی و وظیفه و مسئولیت داشتن و حقوق گرفتن.

بعلاوه اینکه اگر شما خودتون متقاضی اصلی باشید تا جاییکه من میدونم سابقه کار همسر امتیازی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    خیر به هیچ وجه کافی نیست.بیمه خدمات درمانی هیچ ارتباطی به سابقه کار نداره، سابقه کار یعنی کارکردن با یک عنوان شغلی و وظیفه و مسئولیت داشتن و حقوق گرفتن.

بعلاوه اینکه اگر شما خودتون متقاضی اصلی باشید تا جاییکه من میدونم سابقه کار همسر امتیازی نداره.
    ممنون از پاسختون. ایشون متقاضی اصلی هست. اگر مدارکی ارائه کنیم که ایشون کار پروژه ای شخصی انجام میداده و کارمند جایی نبوده چی؟ قبول میکنن؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چیکار باید کرد. چون ایشون کار میکرده ولی کارمند جایی نبوده

ممنون از پاسختون. ایشون متقاضی اصلی هست. اگر مدارکی ارائه کنیم که ایشون کار پروژه ای شخصی انجام میداده و کارمند جایی نبوده چی؟ قبول میکنن؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چیکار باید کرد. چون ایشون کار میکرده ولی کارمند جایی نبوده
    بله هر نوع مدرکی که نشون بده شخص سابقه کار داره میتونید ارایه کنید مثل قراردادها و جزییات پروژه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بله هر نوع مدرکی که نشون بده شخص سابقه کار داره میتونید ارایه کنید مثل قراردادها و جزییات پروژه ها
    منبعی هست که بتونم نوع مدارک لازم رو به عنوان نمونه ببینم؟ یا بهتره از طریق وکیل اقدام بشه؟ چون هیچ ایده ای راجع به نحوه جمع آوری مدارک به صورتی که مورد قبول واقع بشه ندارم. ممنون از پاسخگوییتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnsh نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه دوره دکترای خارج از کشور سابقه کار محسوب میشه یا نه؟
    دوره دکترا سابقه کار محسوب نمیشه. این رو به صراحت در سایت اداره مهاجرت گفتن که دوره های تحصیلی سابقه کار نیستن. در کانادا باشه که به هیچ عنوان قبول نمی کنن. در بقیه کشورها در صورتی قبول دارن که غیر از تحصیل در جایی کار کنین همزمان با دکترا و مدارک مستندی داشته باشید که کار میکردید و حقوق میگرفتید. در این صورت قبول می کنن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

منبعی هست که بتونم نوع مدارک لازم رو به عنوان نمونه ببینم؟ یا بهتره از طریق وکیل اقدام بشه؟ چون هیچ ایده ای راجع به نحوه جمع آوری مدارک به صورتی که مورد قبول واقع بشه ندارم. ممنون از پاسخگوییتون
    وقتی به صورت آنلاین اقدام میکنید سیستم براساس روشی که برای مهاجرت انتخاب میکنید چک لیست مدارک رو در اختیار شما میذاره، اگر زبانتون خوبه خودتون با مطالعه چک لیست و سایر راهنمایی های وبسایت مهاجرت ( و یا نهایتا پرسیدن سوالهاتون اینجا در فروم) میتونید همه کارها رو انجام بدید و هیچ نیازی به وکیل نیست

سلام،

۱. من در حین دوره تحصیل دکترا دستیار محقق بودم و حقوق میگرفتم (طبق قرارداد ۴۰ ساعت در هفته کار کردم). میتونم این سابقه رو تمام وقت محسوب بکنم؟

۲. نامه‌ی سابقه کار رو اگه از supervisor بگیرم آیا مشکلی داره؟ چون ما زیر نظر HR نبودیم و ویزای دانشجویی داشتیم.

۳. سوال آخر اینکه، آیا برای حقوق، حداقلی وجود داره؟ حقوق من 410$ در ماه بود.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    سلام،

۱. من در حین دوره تحصیل دکترا دستیار محقق بودم و حقوق میگرفتم (طبق قرارداد ۴۰ ساعت در هفته کار کردم). میتونم این سابقه رو تمام وقت محسوب بکنم؟

۲. نامه‌ی سابقه کار رو اگه از supervisor بگیرم آیا مشکلی داره؟ چون ما زیر نظر HR نبودیم و ویزای دانشجویی داشتیم.

۳. سوال آخر اینکه، آیا برای حقوق، حداقلی وجود داره؟ حقوق من 410$ در ماه بود.
    ،

1.سابقه کار حین دانشجویی در داخل کانادا خیر در خارج از کانادا بله

2.فرمت نامه سابقه کار باید رسمی و کامل باشه شامل مسولیت و شرح وظایف و مدت...، بهتر است برای تکمیل مدارک شغلی ، قرارداد، فیش حقوقی و مدارک مالیاتی رو هم ارایه کنید.

3.حداقل حقوق اهمیتی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)