صفحه 6 از 75 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما.
    حالا اگه بخوام از سه تا شرکت نامه بگیرم هر سه نامه متنش یکسان باشه مشکلی پیش نمیاد؟
    اصلا همچین اشتباهی نکنین!!! در واقع مبنا بر اینه که شرکت نامه شغلیه و شرح وظایف شما رو نوشته نه خودتون نوشته باشین بدین اونا امضا کنن!!! شما فقط یه واسطه هستین این وسط. اینو فراموش نکنین.
    اشکال بعدیش هم اینه که مگه ممکنه یه نفر تو سه تا شرکت مختلف دقیقا و مو به مو یه کارو انجام بده. قطعا مسولیتها و وظایف و انتظارات هر شرکتی با یکی دیگه متفاوته.
    حتی برای ما که برای FSW 2014 اقدام کردیم لازم بود شرح وظایفمون دقیقا مرتبط با سمت و پستمون تو شرکت باشه. به اینصورت که اگه مثلا اگر من تو یه شرکت چند سمت مختلف داشته باشم شرح وضایف هر سمت با اون یکی باید متفاوت میبود تا قابل توجیح باشه.
    شما از سایت http://www5.hrsdc.gc.ca کمک بگیرین برای نوشتن سابقه کار، اما شدیدا توصیه میکنم که فقط از این سایت الهام بگیرین، به هیچ عنوان کپی نکنین!!!

سلام

چه مدارکی میتونه سابقه کار رو اثبات کنه؟ شرکتی که من توش کار کردم با توجه به اینکه دولتی هست و برای ما دوره های آموزش گذاشته به هیچ وجه حاضر به ارائه نامه ی رسمی سابقه کار نیست.
    ::Never say never::

Junior Member

درود
    من فارق التحصيل از رشته عمران هستم و ٥ سال سابقه كار تو زمينه نظارت و پيمانكاري دارم. يك سالي هم ميشه كه پروانه اشتغال و پايه ٣ نظارت هم گرفتم. چون اكثر پروژه ها شخصي بوده، به اندازه يك ساعت هم سابقه بيمه ندارم و ميخوام براي فدرال اقدام كنم. البته ميتونم گواهي از شركتهاي مهندسي بيارم كه نشون بده براشون كار كردم. اين گواهي كفايت ميكنه يا حتما بايد سابقه بيمه از تامين اجتماعي ارائه كرد؟ با ٢-٣ تا شركت مهاجرتي كه مشاوره كردم ، گفتن اگه پروندت قوي باشه واسه فدرال آفيسر گير نميده ويا احتمالش خيلي خيلي كمه كه گير بده و در اينصورت وكيل ما كارِتو درست ميكنه ولي يكي ازين شركتها با جديت ميگه اگه بيمه نداري صد در صد شكست ميخوره پروندت و هر مشاوري كه گفته گير نميدن ميخواد كلاه سرت بزاره و پولتو بخوره. واقعا گيج شدم. دوستاني كه به تازگي اقدام كردن يا اطلاعات جامعي دارن، ممنونشون ميشم راهنماييم كنن. تنها سابقه بيمه اي كه ميتونم بيارم ١٧ ماه سابقه بيمه سربازيمه كه هزينشو اگه پرداخت كنم، تامين اجتماعي قبول ميكنه.
    سپاس

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1985h نمایش پست ها
    درود
    من فارق التحصيل از رشته عمران هستم و ٥ سال سابقه كار تو زمينه نظارت و پيمانكاري دارم. يك سالي هم ميشه كه پروانه اشتغال و پايه ٣ نظارت هم گرفتم. چون اكثر پروژه ها شخصي بوده، به اندازه يك ساعت هم سابقه بيمه ندارم و ميخوام براي فدرال اقدام كنم. البته ميتونم گواهي از شركتهاي مهندسي بيارم كه نشون بده براشون كار كردم. اين گواهي كفايت ميكنه يا حتما بايد سابقه بيمه از تامين اجتماعي ارائه كرد؟ با ٢-٣ تا شركت مهاجرتي كه مشاوره كردم ، گفتن اگه پروندت قوي باشه واسه فدرال آفيسر گير نميده ويا احتمالش خيلي خيلي كمه كه گير بده و در اينصورت وكيل ما كارِتو درست ميكنه ولي يكي ازين شركتها با جديت ميگه اگه بيمه نداري صد در صد شكست ميخوره پروندت و هر مشاوري كه گفته گير نميدن ميخواد كلاه سرت بزاره و پولتو بخوره. واقعا گيج شدم. دوستاني كه به تازگي اقدام كردن يا اطلاعات جامعي دارن، ممنونشون ميشم راهنماييم كنن. تنها سابقه بيمه اي كه ميتونم بيارم ١٧ ماه سابقه بيمه سربازيمه كه هزينشو اگه پرداخت كنم، تامين اجتماعي قبول ميكنه.
    سپاس
    سلام
    برای اکسپرس اینتری برای مرحله اولش شما به هیچ وکیلی احتیاج ندارید. باید امتحان آیلتس بدید و مدرکتون را برای ارزیابی به وس بفرستید. بر اساس نمره آیلتس، سابقه کار، سن و مدرک تحصیلی امتیازی میگیرید که میتونید در استخر اکسپرس اینتری ثبت نام کنید. اگر امتیازتون بالا باشه و دعوتنامه بگیرید اون موقع هست که باید مدارک سابقه کار جور کنید. مدارک سابقه کار هم درسته اگه بیمه بوده باشید یه مقدار محکم تره ولی بیمه جزو مدارک اصلی نیست. همون نامه سابقه کار و شرح وظایف کفایت میکنه. البته خود پروانه اشتغال هم مدرک قوی ای هست.
    شما مرحله اول رو خودتون به راحتی میتونید اقدام کنید. آیلتس + ارزیابی مدرک را انجام بدید. بعد اگر دعوتنامه گرفتید اون موقع برای سابقه کار میتونید مشاوره بگیرید. (هر چند من خودم خیلی دنبال این بودم که از وکیل ها مشاوره بگیرم هیچ کدوم قبول نکردن. گفتن شما باید از اول با ما میبودید.) و اینکه بدونید چون سیستم اکسپرس اینتری جدیده خود وکلا هم اونقدری راجع بهش چیزی نمیدونن.
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

سلام دوستان.
    از دوستانی که دعوت به اپلای شدن یه سوال داشتم. مدارکی که باید برای سابقه کار مرتبطی که تو ایران داشتیم، ارائه کنیم چیه؟ آیا نامه تایید شده از محل کار با عنوان کار مرتبط، شرح وضایف، توضیح اینکه چند ساعت در هفته کار می کردیم و حقوقی که دریافت کردیم تو اون مدت کافیه؟
    من جایی توی فروم دیدم که فیش حقوقی رو هم می خواد ولی به نظرم منطقی نرسید. شما که تجربه اش رو داشتین اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh.eatedal نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    از دوستانی که دعوت به اپلای شدن یه سوال داشتم. مدارکی که باید برای سابقه کار مرتبطی که تو ایران داشتیم، ارائه کنیم چیه؟ آیا نامه تایید شده از محل کار با عنوان کار مرتبط، شرح وضایف، توضیح اینکه چند ساعت در هفته کار می کردیم و حقوقی که دریافت کردیم تو اون مدت کافیه؟
    من جایی توی فروم دیدم که فیش حقوقی رو هم می خواد ولی به نظرم منطقی نرسید. شما که تجربه اش رو داشتین اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز
    نامه سابقه کار با شرح وظایف کافیست اما اعلام شده فیش حقوقی هم اگر بفرستید خوبه
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام دوستان.

You must provide proof of each of your current and previous work experiences.
    Your evidence should include a reference letter from your employer and previous pay stubs, where available.
    The reference letter is an official document printed on company letterhead and must include your name, the company’s contact information (address, telephone number and e-mail address), the signature of your immediate supervisor or personnel officer at the company and a business card of the person signing the letter. The letter should indicate all positions held while employed at the company and must include the following details: job title, duties/responsibilities, job status (if current job), the dates you worked for the company, the number of work hours per week and your annual salary plus benefits.
    You must scan all documents for this work experience and save them as one file. (Each work experience requires a separate file.)

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

سلام دوستان.
    اگه همه مدارکتون کافیه و به نظرتون برای افیسر متقاعد کننده است. میتونین قیش حقوقی رو نفرستین .
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام دوستان، من به مدت 2 سال در شرکت صا.ایران کار کردم، به نظرتون اگر گواهی سابقه کار از این شرکت بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ البته مطمینا شرح وظایف نمیتونم بگیرم ازشون با توجه به اینکه حدود 10 سال پیش اونجا بودم و تقریبا همه کارمندای اونجا عوض شدن! به عنوان راه جایگزین میتونم برای این 2 سال از شرکت همسرم نامه بگیرم! به نظرتون این کار بهتری نیس؟ همسرم به همراه برادراش یه شرکت ثبت شده دارن که البته غیرفعاله!

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط EEhsan نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به مدت 2 سال در شرکت صا.ایران کار کردم، به نظرتون اگر گواهی سابقه کار از این شرکت بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ البته مطمینا شرح وظایف نمیتونم بگیرم ازشون با توجه به اینکه حدود 10 سال پیش اونجا بودم و تقریبا همه کارمندای اونجا عوض شدن! به عنوان راه جایگزین میتونم برای این 2 سال از شرکت همسرم نامه بگیرم! به نظرتون این کار بهتری نیس؟ همسرم به همراه برادراش یه شرکت ثبت شده دارن که البته غیرفعاله!
    سلام دوست عزیز
    جواب بخشی از سوالتونو من میدم.
    یکی از دوستان منم از یه جای نیمه دولتی فقط نامه ای گرفت که توش مدت زمان همکاری رو توش نوشته بود و این دوست ما شرح وظایف رو خودش نوشت و پیوست کرد به ترجمه نامش. ضمنا بیمشو هم ترجمه کرد و فیش حقوقیش. فدرال اپلای کرده بود و ازشم قبول کردن.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)