صفحه 63 از 75 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام بر شما
    در یک توصیه نامه اصولی استاد توضیح میدهند دانشجو در چه ظرفیتی یعنی در چه جایی شناخته اند. مثلا در درس فلان یا پایان نامه یا پروژه و کمی هم در مورد آن چیز توضیح میدهند. برای اینکه بعدش میخواهند بگویند چرا دانشجو خوب بود یا نبود.
    یعنی جدا از مساله الان شما این کار برای یک توصیه نامه خوب لازم است.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    محتوای پژوهش الزامی هست یا صرفا به عنوان یه راه حل میگید؟ چون من اصلا درباره محتوای پژوهش چیزی نگفتم اما اگه این کار رو بکنم حق با شماست، حداقل یه پاراگراف میشه اضافه کرد که کاملا در دو نامه متفاوت هست.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان..اقا من میخوام بصورت تحصیلی اپلای کنم منتهی این روشم برای احتیاط میخوام دنبال کنم. سوال من اینه: من الان سربازم منتهی امریه بهزیستی هستم و توی اداره بهزیستی در حال گذران خدمت. خواستم بدونم این سابقه کار محسوب میشه یانه..چونکه هم خدمته سربازیه هم اینکه حقوقی دریافت نمیکنم... و سوال بعد اینکه لیست مشاغل برای این روش مهاجرت رو از کجا پیدا کنم؟؟ دوسال پیش دیده بودم بهیار و مددکار میخوان الان رو نمیدونم..نمیدونم الان مرتبط با رشته من میگیرن یا نه؟؟ روانشناسی منظورمه...ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sds_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواسم بدونم کسایی که در ناک A هستن شانس بیشتری نسبت به کسایی که در ناک B هستن دارن؟ یا فرقی نمیکنه؟!!
    فرقی نمی کنه

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط hooosseintiam نمایش پست ها
    سلام دوستان..اقا من میخوام بصورت تحصیلی اپلای کنم منتهی این روشم برای احتیاط میخوام دنبال کنم. سوال من اینه: من الان سربازم منتهی امریه بهزیستی هستم و توی اداره بهزیستی در حال گذران خدمت. خواستم بدونم این سابقه کار محسوب میشه یانه..چونکه هم خدمته سربازیه هم اینکه حقوقی دریافت نمیکنم... و سوال بعد اینکه لیست مشاغل برای این روش مهاجرت رو از کجا پیدا کنم؟؟ دوسال پیش دیده بودم بهیار و مددکار میخوان الان رو نمیدونم..نمیدونم الان مرتبط با رشته من میگیرن یا نه؟؟ روانشناسی منظورمه...ممنون
    اگر حقوقی دریافت نمیکنید جزو سابقه کار محاسبه نمیشه.
    PR : NOV 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Financial engineering and risk management

سلام دوستان
    من 5 سال سابقه کار با بیمه دارم ولی جاهای مختلف کار کردم ، الان بخوام توسایت سابقه کارمو بزنم باید فقط 1 ساله اخرو بزنم ؟ که بر اساس اون نامه سابقه کار بگیرم ؟ یا میتونم بزنم 5 سال جاهای مختلف سابقه دارم و بر اساس یه سال آخر گواهی بگیرم ؟

Junior Member

سلام میشه یکی بهم بگه آیا این موضوع واقعیت داره که برای اکسپری انتری سابقه بیمه نمی خواد؟ نامه گواهی کار به انگلیسی از شرکت کفایت میکنه؟
    من حقوقمو دستی میگیرم و فیش حقوق ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hirkaniboy نمایش پست ها
    سلام میشه یکی بهم بگه آیا این موضوع واقعیت داره که برای اکسپری انتری سابقه بیمه نمی خواد؟ نامه گواهی کار به انگلیسی از شرکت کفایت میکنه؟
    من حقوقمو دستی میگیرم و فیش حقوق ندارم
    سابقه بیمه اجباری نیست ولی فیش حقوقی ، قرارداد ، پرینت بانکی پرداخت حقوق ... به ثابت کردن سابقه کار کمک میکنه

Junior Member

وقت بخیر دوست عزیز؛ alikanosala@

من در دو شرکت سابقه دارم بصورت منقطع (یک سال بعد از هم ) از یکی 6 ماه از یکی دیگر 7 ماه و هر دو در زمینه مهندسی و مدرکم هستش ؛ آیا میشه از هر دو به عنوان یک سال استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟

آخه جایی مطالعه کردم باید حداقل یک سال سابقه پیوسته داشته باشی

و اینکه این سابقه جفتش در حین ارشدم بوده (در ایران) میتونم فول تایم رد کنم !؟؟؟؟/؟؟؟؟

خیلی خیلی ممنون برای پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط iAchilles نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیز؛ alikanosala@

من در دو شرکت سابقه دارم بصورت منقطع (یک سال بعد از هم ) از یکی 6 ماه از یکی دیگر 7 ماه و هر دو در زمینه مهندسی و مدرکم هستش ؛ آیا میشه از هر دو به عنوان یک سال استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟

آخه جایی مطالعه کردم باید حداقل یک سال سابقه پیوسته داشته باشی

و اینکه این سابقه جفتش در حین ارشدم بوده (در ایران) میتونم فول تایم رد کنم !؟؟؟؟/؟؟؟؟

خیلی خیلی ممنون برای پاسخ
    سلام ،

تا جایی که من می‌دونم سابقه کار می‌تونه جداگانه باشه، ملاک امتیاز مجموع سوابق کار هست،اگر جایی در وب سایت مهاجرت گفته شده که سابقه کار باید پیوسته باشه لطفا لینکش رو برای استفاده همه اینجا بزارید.

مسولیت صحت هرچیزی که اظهار میکنید به عهده خودتون هست و باید بتونید در صورت نیاز براش مدرک ارایه کنید،

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام ،

تا جایی که من می‌دونم سابقه کار می‌تونه جداگانه باشه، ملاک امتیاز مجموع سوابق کار هست،اگر جایی در وب سایت مهاجرت گفته شده که سابقه کار باید پیوسته باشه لطفا لینکش رو برای استفاده همه اینجا بزارید.

مسولیت صحت هرچیزی که اظهار میکنید به عهده خودتون هست و باید بتونید در صورت نیاز براش مدرک ارایه کنید،
    دو سابقه کار کمتر از یکسال میتونه منقطع باشه به شرط اینکه در یک noc باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)