صفحه 64 از 75 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام ،

تا جایی که من می‌دونم سابقه کار می‌تونه جداگانه باشه، ملاک امتیاز مجموع سوابق کار هست،اگر جایی در وب سایت مهاجرت گفته شده که سابقه کار باید پیوسته باشه لطفا لینکش رو برای استفاده همه اینجا بزارید.

مسولیت صحت هرچیزی که اظهار میکنید به عهده خودتون هست و باید بتونید در صورت نیاز براش مدرک ارایه کنید،
    نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دو سابقه کار کمتر از یکسال میتونه منقطع باشه به شرط اینکه در یک noc باشه.
    لینک https://www.canada.ca/en/immigration...d-workers.html

در سایت رسمی خودشون بصورت bold اورده

• at least 1 year of continuous work or 1,560 hours total (30 hours per week). You can meet this in a few different ways:
      • full-time at 1 job: 30 hours/week for 12 months = 1 year full time (1,560 hours)
      • equal amount in part-time: 15 hours/week for 24 months = 1 year full time (1,560 hours)
      • full-time at more than 1 job: 30 hours/week for 12 months at more than 1 job = 1 year full time (1,560 hours)

For part-time work, you can work more or less than 15 hours/week as long as it adds up to 1,560 hours.
    We don’t count any hours you work above 30 hours/week.

نظرتون رو دوست دارم بدونم ؛ من خودم سابقه کار بیمه ام 2 ماه بینش کم داره و از دو شرکت هستش ...... ولی چون حین ارشدم بوده میگن احتمالا پارت تایم حساب بشه و نصف بشه که اونجوری یک سال نمیشه !!!! درسته !؟
    ویرایش توسط iAchilles : May 15th, 2019 در ساعت 03:25 PM

Junior Member

دوستان سلام:
    من حدودا سه سالیه که در یک شرکت کار می کنم و دو سال هم برام بیمه رد کرده، ولی به دلیل مشکل های اخیر اقتصادی اونها میخوان تعدیل نیرو کنن و باید تسویه کنم. من هنوز امتحان آیلتس ندادم که بتونم تو pool ثبت نام کنم. حالا میخواستم ببینم امکانش هست الان ازشون گواهی سابقه کار را (با تاریخ حاضر) بگیرم یا صبر کنم بعدا که ثبت نام کردم این کار را انجام بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه اگر الان بگیرم چه نکاتی را باید واسه گواهی حتما رعایت بشه.

Junior Member

سلام دوستای خوبم
    من مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی برق دارم. اما 4.5 سال سابقه کار غیرمرتبط با مدرک تحصیلی و در زمینه construction piping که درواقع زیرشاخه مهندسی مکانیک سیالات میشه را دارم. آیا با داشتن سابقه کار غیرمرتبط میشه اقدام کرد؟ضمن اینکه میتونم از کارفرماهایی که براشون کار میکردم گواهی سابقه کار مرتبط با برق تهیه کنم. میخواستم بدونم که با در نظر گرفتن شرایط شغلی بنده امکان اقدام از طریق express entry وجود داره یا نه ؟ اگر از روش express entry امکانش نیست آیا روشهای دیگری برای مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط من وجود داره؟
    سوال آخرم این هست که آیا اداره مهاجرت مدارک شغلی را استعلام میگیره ؟
    ویژگیهای گواهی سابقه کار مورد تایید اداره مهاجرت کانادا چیه؟ منظورم اینه که چه اطلاعاتی باید داخلش درج بشه؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_nae نمایش پست ها
    دوستان سلام:
    من حدودا سه سالیه که در یک شرکت کار می کنم و دو سال هم برام بیمه رد کرده، ولی به دلیل مشکل های اخیر اقتصادی اونها میخوان تعدیل نیرو کنن و باید تسویه کنم. من هنوز امتحان آیلتس ندادم که بتونم تو pool ثبت نام کنم. حالا میخواستم ببینم امکانش هست الان ازشون گواهی سابقه کار را (با تاریخ حاضر) بگیرم یا صبر کنم بعدا که ثبت نام کردم این کار را انجام بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه اگر الان بگیرم چه نکاتی را باید واسه گواهی حتما رعایت بشه.
    گواهی رو بهتر هست سریعتر ازشون بگیرید، مشخصات خودتون، سمت شغلی و ترجیحا شرح وظایفتون، مدت زمان اشتغال، حقوق و مزایا.هر چقدر اطلاعات بیش‌تری از شغلتون در نامه سابقه کار باشه بهتر است.

نقل قول نوشته اصلی توسط roax1988 نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم
    من مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی برق دارم. اما 4.5 سال سابقه کار غیرمرتبط با مدرک تحصیلی و در زمینه construction piping که درواقع زیرشاخه مهندسی مکانیک سیالات میشه را دارم. آیا با داشتن سابقه کار غیرمرتبط میشه اقدام کرد؟ضمن اینکه میتونم از کارفرماهایی که براشون کار میکردم گواهی سابقه کار مرتبط با برق تهیه کنم. میخواستم بدونم که با در نظر گرفتن شرایط شغلی بنده امکان اقدام از طریق express entry وجود داره یا نه ؟ اگر از روش express entry امکانش نیست آیا روشهای دیگری برای مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط من وجود داره؟
    سوال آخرم این هست که آیا اداره مهاجرت مدارک شغلی را استعلام میگیره ؟
    ویژگیهای گواهی سابقه کار مورد تایید اداره مهاجرت کانادا چیه؟ منظورم اینه که چه اطلاعاتی باید داخلش درج بشه؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    با سابقه غیر مرتبط هم میتونید اقدام کنید.واجد شرایط بودن به مجموع امتیازاتتون ربط داره،یعنی نتیجه ارزیابی مدرک تحصیلی ، نمره زبان ، سابقه کار، داشتن اقوام درجه یک در کانادا...،
    اگر در مورد مدرکی ابهام یا نقص وجود داشته باشه یا امتیازش رو نمیگیرید یا ازتون اطلاعات بیش‌تر میخواهند.
    در مورد نامه سابقه کار پست بالایی رو بخونید توضیح دادم.

Junior Member

با سابقه غیر مرتبط هم میتونید اقدام کنید.واجد شرایط بودن به مجموع امتیازاتتون ربط داره،یعنی نتیجه ارزیابی مدرک تحصیلی ، نمره زبان ، سابقه کار، داشتن اقوام درجه یک در کانادا...،
    اگر در مورد مدرکی ابهام یا نقص وجود داشته باشه یا امتیازش رو نمیگیرید یا ازتون اطلاعات بیش‌تر میخواهند.
    اگه اینطوری باشه که فرمودید خیلی خبر خوبیه
    تا به حال با موردی مثل من برخورد داشتین که اوکی گرفته باشه؟
    آخه چند وقت پیش که با یه مشاور صحبت کردم گفتن که جایی نیومده که سابقه و تحصیلات باید مرتبط باشه. ولی به احتمال خیلی زیاد ریجکت میشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط roax1988 نمایش پست ها
    اگه اینطوری باشه که فرمودید خیلی خبر خوبیه
    تا به حال با موردی مثل من برخورد داشتین که اوکی گرفته باشه؟
    آخه چند وقت پیش که با یه مشاور صحبت کردم گفتن که جایی نیومده که سابقه و تحصیلات باید مرتبط باشه. ولی به احتمال خیلی زیاد ریجکت میشید .
    خیر ریجکت نمیشید،بطور کلی برای اکسپرس انتری شغل غیر مرتبط با مدرک تحصیلی (مادامی که در طبقه بندی مشاغل اداره مهاجرت وجود داشته باشد) با قوانین مهاجرت هیچ تناقضی ندارد و علاوه بر این یک موضوع کاملا عادی و طبیعی در فرهنگ کانادایی هست، اگر موضوعی در پروسه مهاجرت اهمیت داشته باشد حتما در وبسایت مهاجرت به آن اشاره می شود،البته برخی روشهای مهاجرت از این قاعده مستثنی هستند

Junior Member

سلام علی اقا اول ممنون که با صبر و حوصله به سوالات پاسخ میدین

ببخشید من روی زمینهای پدر بازنشسته ام کشاورزی میکنم ولی چون پدرمه فیش حقوقی یا قراردای ندارم فقط بیمه هستم زیر نظرش
    ولی رشته خودم نرم افزار کامپیوترهست با مدرک کاردانی . میخوام کارشناسی و ارشد رو بخونم با سابقه کار کشاورزی 3 سال به بالا با نمره ایلتس امتیاز 450 رو میگیرم

1. توی مشاغل کانادا General farm workers 8431 همین کارگر کشاورزیه دیگه ؟ پس سابقه اش رو میگیرم ؟
    2.از اونجایی پدر من یک شخصه شرکت نیست میتونم به پدرم بگم (فیش حقوقی ، قرارداد ، پرینت بانکی پرداخت حقوق) رو از همین ماه به عنوان سابقه کار برام انجام بده ؟
    3.اینکه کارشناسی و ارشد رو الان باید شروع کنم سابقه کارم پارت تام حساب میشه یا فول تایم ؟
    ببخشید یکم پیچیده اس یه دنیا تشکر بابت راهنماییهاتون
    ویرایش توسط Sunyace : May 21st, 2019 در ساعت 01:41 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunyace نمایش پست ها
    سلام علی اقا اول ممنون که با صبر و حوصله به سوالات پاسخ میدین

ببخشید من روی زمینهای پدر بازنشسته ام کشاورزی میکنم ولی چون پدرمه فیش حقوقی یا قراردای ندارم فقط بیمه هستم زیر نظرش
    ولی رشته خودم نرم افزار کامپیوترهست با مدرک کاردانی . میخوام کارشناسی و ارشد رو بخونم با سابقه کار کشاورزی 3 سال به بالا با نمره ایلتس امتیاز 450 رو میگیرم

1. توی مشاغل کانادا General farm workers 8431 همین کارگر کشاورزیه دیگه ؟ پس سابقه اش رو میگیرم ؟
    2.از اونجایی پدر من یک شخصه شرکت نیست میتونم به پدرم بگم (فیش حقوقی ، قرارداد ، پرینت بانکی پرداخت حقوق) رو از همین ماه به عنوان سابقه کار برام انجام بده ؟
    3.اینکه کارشناسی و ارشد رو الان باید شروع کنم سابقه کارم پارت تام حساب میشه یا فول تایم ؟
    ببخشید یکم پیچیده اس یه دنیا تشکر بابت راهنماییهاتون

1 و 2 بله، باید مدارکی که تهیه میکنید برای سابقه کار رسمی و قانع کننده باشه،اگر پدرتون یک بیزینس رسمی و ثبت شده داره لزومی نداره که عنوان کنید برای پدرتون کار میکنید، شما برای یک شرکت کار میکنید.

3 سابقه کار همزمان با تحصیل پارت تایم محسوب میشه

Junior Member

1 و 2 بله، باید مدارکی که تهیه میکنید برای سابقه کار رسمی و قانع کننده باشه،اگر پدرتون یک بیزینس رسمی و ثبت شده داره لزومی نداره که عنوان کنید برای پدرتون کار میکنید، شما برای یک شرکت کار میکنید.

3 سابقه کار همزمان با تحصیل پارت تایم محسوب میشه
    ناک کارگر کشاورزC و ناک برنامه نویسA هستش سابقه کارش حساب میشه؟ صفحات قبل گفتن سابقه ها باید تو یک ناک باشن
    پدرم کشاورز زمین های هیئتی هست منم همراهیش میکنم اگه ناک متفاوت امتیازی نداره که بی فایده اس برام باید فکر دیگه کنم .اگر بشه استفاده کنم 2 سال هم بیمه ازش دارم بلاخره باید یجوری نامه و قرارداد جور کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)