صفحه 65 از 75 نخستنخست ... 155556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

درود و خسته نباشید.
    بنده به صورت پروژه ای کار میکردم و هر ماه تقریبا 240 ساعت کار میکردم. با این حساب 1560 ساعت را در 7 ماه بدست میآوردم. آیا سابقه کار زیر یک سال در صورتیکه ساعات کاری مناطق بر استاندارد اداره مهاجرت کانادا باشه مورد تایید هست یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roax1988 نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید.
    بنده به صورت پروژه ای کار میکردم و هر ماه تقریبا 240 ساعت کار میکردم. با این حساب 1560 ساعت را در 7 ماه بدست میآوردم. آیا سابقه کار زیر یک سال در صورتیکه ساعات کاری مناطق بر استاندارد اداره مهاجرت کانادا باشه مورد تایید هست یا خیر؟
    متاسفانه خیر.
    Overtime hours cannot be used to compensate for weeks missed. One week is counted as one week - regardless of whether you work 30 hours, 50 hours or 90 hours.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunyace نمایش پست ها
    ناک کارگر کشاورزC و ناک برنامه نویسA هستش سابقه کارش حساب میشه؟ صفحات قبل گفتن سابقه ها باید تو یک ناک باشن
    پدرم کشاورز زمین های هیئتی هست منم همراهیش میکنم اگه ناک متفاوت امتیازی نداره که بی فایده اس برام باید فکر دیگه کنم .اگر بشه استفاده کنم 2 سال هم بیمه ازش دارم بلاخره باید یجوری نامه و قرارداد جور کنم
    برای اکسپرس انتری با ناک C و D نمیتونید اقدام کنید(برای روشهای استانی امکانش هست).باید ناکی رو از گروه صفر یا A یا B انتخاب کنید که واجد شرایط هست. دو تا ناک انتخابی متفاوت مادامی که از این سه گروه باشند قابل قبول هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    متاسفانه خیر.
    Overtime hours cannot be used to compensate for weeks missed. One week is counted as one week - regardless of whether you work 30 hours, 50 hours or 90 hours.
    اینطوری که خیلی بد میشه برای من
    استاندارد کار پروژه های نفت و گاز تو ایران ساعات کار بالا و بدلیل تحریمها متاسفانه duration پروژه ها طی سالهای اخیر کوتاه بوده. راه حل یا ترفندی وجود نداره؟
    اگه یک سال را کار کرده باشیم ولی برای شرکتهای مختلف باز هم اشکال داره؟ (توضیح اینکه تا پیدا کردن کار جدید یک ماه بیکار موندم(مثال: از فروردین تا آبان برای شرکت A کار کردم. آذرماه بیکار بودم و از دی تا اسفند را شرکت B کار کردم.

اینطوری که خیلی بد میشه برای من
    استاندارد کار پروژه های نفت و گاز تو ایران ساعات کار بالا و بدلیل تحریمها متاسفانه duration پروژه ها طی سالهای اخیر کوتاه بوده. راه حل یا ترفندی وجود نداره؟
    اگه یک سال را کار کرده باشیم ولی برای شرکتهای مختلف باز هم اشکال داره؟ (توضیح اینکه تا پیدا کردن کار جدید یک ماه بیکار موندم(مثال: از فروردین تا آبان برای شرکت A کار کردم. آذرماه بیکار بودم و از دی تا اسفند را شرکت B کار کردم.
    کار کردن برای شرکتهای مختلف مشکلی نداره ولی باید یکسال پشت سرهم باشه، تاریخها رو طوری تنظیم کنید که بابت فاصله یک ماهه ازتون ایراد نگیرند

Junior Member

با سلام و خسته نباشيد.
    گواهي هاي سابقه كار را بايد از شركت به زبان انگليسي گرفت؟
    يا ميشه به زبان فارسي گرفت و بعد به دارالترجمه داد براي ترجمه به انگليسي؟ ممنون ميشم جواب بديد.

با سلام و خسته نباشيد.
    گواهي هاي سابقه كار را بايد از شركت به زبان انگليسي گرفت؟
    يا ميشه به زبان فارسي گرفت و بعد به دارالترجمه داد براي ترجمه به انگليسي؟ ممنون ميشم جواب بديد.
    فرقی نمیکنه، اگر انگلیسی باشه خوبه ، اگر نه باید ترجمه کنید.

Junior Member

به خاطر تحریم ها شرکت من نامه تجربه کار رو خطاب به سفارت کانادا و یا با لفظ to whom it may concern نمیده و من نمیدونم خطاب به کی باید نامه رو بگیرم.
    یه سوال دیگه اینکه من شاید چند ماه طول بکشه تا ITA بیاد برام اگه نامه رو از الان بگیرم آیا مشکلی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط monmonj92 نمایش پست ها
    به خاطر تحریم ها شرکت من نامه تجربه کار رو خطاب به سفارت کانادا و یا با لفظ to whom it may concern نمیده و من نمیدونم خطاب به کی باید نامه رو بگیرم.
    یه سوال دیگه اینکه من شاید چند ماه طول بکشه تا ITA بیاد برام اگه نامه رو از الان بگیرم آیا مشکلی داره؟
    خطاب نامه اهمیتی ندارد
    گواهی سابقه کار رو میتونید هر زمانی بگیرید
    گواهی اشتغال به کار نیاید قدیمی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    خطاب نامه اهمیتی ندارد
    گواهی سابقه کار رو میتونید هر زمانی بگیرید
    گواهی اشتغال به کار نیاید قدیمی باشه
    یعنی من میتونم خطاب به هز سازمانی بگیرم؟مثل بانک یا هر شرکت داخلی ای و اگه تاریخ نامه شامل بیش از سه سال سابقه کاریم باشه دیگه نیاز به ذکر تاریخ اتمام قرارداد نیست؟ چون شرکت نیازی به ذکر تاریخ اتمام همکاری نمیبینه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)