صفحه 68 از 75 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان
    پروفایل اکسپرس اینتری من ریجکت شده و دلیل این گفته شده که نامه عدم سو پیشینه قابل قبول نیست چون رنگی نیست. البته میدونید که نامه ها در ایران بجز مهر و امضا سیاه هستند. من هم از اصل نامه اسکن رنگی با کیفیت گرفتم و با ترجمه رسمی با مهر امور خارجه ارسال کردم. دیگه چیکار باید میکردم؟! فکر میکنم که آفیسر اشتباه کرده.... دیگه کاری میشه کرد؟! لطفأ راهنمایی کنید. تشکر

Junior Member

تاریخ عضویتMay 2019ارسال‌ها11

پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

سلام31 ساله مجرد. دارای مدرک لیسانس برق و شش سال سابقه کار. و میتونم CLB9 بگیرم. آیا بنده شانسی دارم؟
    اگر جواب منفی است آیا روش دیگری وجود دارد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام . عذرخواهي ميكنم كه سوالم را در اين فورم مطرح ميكنم . چون چند بار در فروم بررسي صلاحيت express entry مطرح كردم و جواب ندادند مجبور شدم اينجا سوال كنم.31 ساله و مجرد هستم. دارای مدرک لیسانس برق و شش سال سابقه کار. و میتونم CLB9 بگیرم. آیا بنده شانسی دارم؟
    اگر جواب منفی است آیا روش دیگری وجود دارد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان،
    من 5 سال سابقه کار تمام وقت با بیمه در یک شرکت عمرانی دارم، از این مدت 2 سال داخل ایران کار کردم و باقی رو خارج از ایران باهاشون همکاری داشتم. سؤالم اینه که آیا من میتونم مجموع این 5 سال رو برای سابقه کارم ارائه بدم؟ در صورت ارائه مدارک لازم مبنی بر اثبات همکاری من با این شرکت در طول مدتی که خارج از ایران بودم، ممکنه باز هم مشکلی به وجود بیاد؟
    ممنون میشم اگه کسی نظری یا تجربه ای در این زمینه داره بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir12345poor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پروفایل اکسپرس اینتری من ریجکت شده و دلیل این گفته شده که نامه عدم سو پیشینه قابل قبول نیست چون رنگی نیست. البته میدونید که نامه ها در ایران بجز مهر و امضا سیاه هستند. من هم از اصل نامه اسکن رنگی با کیفیت گرفتم و با ترجمه رسمی با مهر امور خارجه ارسال کردم. دیگه چیکار باید میکردم؟! فکر میکنم که آفیسر اشتباه کرده.... دیگه کاری میشه کرد؟! لطفأ راهنمایی کنید. تشکر
    این مطلبی که میفرمایین خیلی خیلی عجیبه. احتمالا یه جای کارتون اشتباه کردین یا اسکنتون واقعا کیفیتش خوب نبوده. چون اگه واقعا مشکل داشته باشه و نتونن بخونن یا مهرش کمرنگ افتاده باشه، ریجکت میکنن. به شما و بقیه دوستان توصیه می کنم توی اسکن رنگی اصل گواهی دقت کنن حتما اون مهر آبی رنگ پررنگ بیفته. میشه با یک سری از نرم افزارها اسکن های پررنگتر هم گرفت. اگه مهرتون یک کم کمرنگ بیفته، ممکنه قبول نکنن.

Junior Member

سلام من لیسانس صنایع دارم
    با یک سال سابقه کار برنامه نویسی و طراحی وب
    سابقه کار و رشته تحصیلی باید مرتبط باشن؟
    بنظرتون این سابقه کار رو حساب میکنن؟
    بنظرتون اگ ارشد it بگیرم میتونم به عنوان برنامه نویس کار کنم؟راستش علاقه ای ب صنایع ندارم نمیدونم چکار کنم
    اگ ممکنه راهنمای کنید ممنون

Junior Member

دوستان من قبلا در یک شرکتی سه سال کردم با بیمه و نامه هم گرفتن ازشون
    بعدش خودم و همسرم یک شرکت زدیم و شش ساله داریم کار میکنیم با بیمه و پرداخت منظم مالیات
    سؤالم اینه که سابقه کاری خودم در شرکت خودمون که من رئیس هیئت مدیره هستم، باید نامه رو یکی از پرسنل خودمون بنویسه و همراه باهاش ترجمه رسمی بیمه و تأییدیه پرداخت کامل مالیات رو هم بزارم خوبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    متاسفانه در مورد کانادا اینطور نیست یعنی از نظر قوانین مهاجرتی دوره دکترا ( حتی در مورد پست داک هم ظاهرا سختگیری می‌کنند) داخل کانادا سابقه کار محسوب نمیشه که امتیازی داشته باشه، خوبه که شما تجربه خودتون رو با دوره دکترا خارج از کانادا در آینده به اشتراک بگذارید،
    خواستم تجربه شخصی خودم را با شما دوستان در میان بذارم
    من تونستم از دوره دکترام در هلند که حقوق ماهیانه داشتم به عنوان تجربه کاری استفاده بکنم و پی ار بگیرم

درود بر همگی
    آیا شخصی بوده که با ساکن بودن، مشغول به کار بودن و یا داشتن پیشنهاد کاری از استان کبک تونسته باشه از این روش برای اقامت دایم اقدام کرده باشه؟
    ممنون از همگی
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

سلام دوستان
    من حدود دو ساله تو یک شرکتی به عنوان مهندس عمران کار میکنم و در تمام این مدت هم بیمه داشتم.
    به نظرتون اگر نامه روی سربرگ و فیش حقوقی و قرارداد بتونم ازشون بگیرم مبنی بر اینکه سه ساله اونجا مشغولم، ممکنه افسر مهاجرت گیر بده؟
    و اگر گیر بدن به عنوان اطلاعات دروغ در نظر گرفته میشه و ریجکت و محروم میشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hassanshok نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود دو ساله تو یک شرکتی به عنوان مهندس عمران کار میکنم و در تمام این مدت هم بیمه داشتم.
    به نظرتون اگر نامه روی سربرگ و فیش حقوقی و قرارداد بتونم ازشون بگیرم مبنی بر اینکه سه ساله اونجا مشغولم، ممکنه افسر مهاجرت گیر بده؟
    و اگر گیر بدن به عنوان اطلاعات دروغ در نظر گرفته میشه و ریجکت و محروم میشم؟
    بله احتمال اینکه مشکوک بشه و پیگیر بشه هست و اگر به این نتیجه برسه که شما عمدا اقدام به انجام این کار کردین جریمه داره از حدف شدن پروفایلتون تا اینکه 5 سال کلا از درخواست دادن برای وارد شدن به خاک کانادا به هر طریقی محروم می شید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)