صفحه 68 از 72 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryahg نمایش پست ها
    سلام دوستان،

کار پارت تایم (هفته ای 20 ساعت) بدون بیمه به مدت 4 سال می تونه سابقه کار محسوب بشه؟

ممنون
    هر 1560 ساعت کار پارت تایم معادل یک سال سابقه کار حساب میشه.

• full-time at 1 job: 30 hours/week for 12 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • equal amount in part-time: 15 hours/week for 24 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • full-time at more than 1 job: 30 hours/week for 12 months at more than 1 job = 1 year full time (1,560 hours)

For part-time work, you can work more or less than 15 hours/week as long as it adds up to 1,560 hours.

We don’t count any hours you work above 30 hours/week.

Junior Member ameer93 آواتار ها

با سلام و ادب یک سوال از دوستان عزیز
    از زمانی که بیمه ی شخصی شروع میشود اگر 3 ماه وسطش بیمه رد نشده باشه و در ماه 4 با جای جدید همکاری جدیدی صورت گرفته باشه
    ولی کارفرما برگه بده که 3 ماه کار کرده دلیل اون 3 ماه واقعا واقعا تعدیل نیرو بوده و برای هیچ کسی رد نشده
    مورد قبول هست ؟ و حساب میشه؟ یعنی 3 ماه بیمه نبوده ولی کارفرما تایید میکنه که ایشون بودن یا به هردلیلی بیمه رد نشده قابل قبوله ؟
    با تشکر

من توی یه مجموعه هولدینگ کار میکنم، بیمه ام توی یه زیرمجموعه A از شرکت رد میشه، ولی مثلا توی زیرمجموعه B کار میکنم. در نهایت باید تمام این مدارک رو متناسب با شرکت A تنظیم کنم؟

Junior Member

و یه سوال دیگه اینکه سابقه کار سه سال من همزمان با دوران تحصیل کارشناسی است. ایا مورد قبول است یا ایراد دارد؟

Junior Member

سلام. سوالی داشتم. من سابقه ۵ سال کار با بیمه و ۳ سال بدون بیمه دارم که البته این سه سال همزمان با دوران کارشناسی بوده. سابقه سه سال بدون بیمه امتیاز من را از ۶۵ به ۶۸ میرسونه. به نظر افرادی که اطلاع دارند این سابقه سه ساله ذکر شود یا چون بیمه ندارم و همزمان با تحصیل بوده ذکر نشود؟ میتوانم فقط برای این سه سال نامه کارفرما و قرارداد ارایه دهم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA- علوم اقتصادی تهران

سلام به همه
    من سوالم در رابطه با چند بخش بودن سابقه کار هست
    بعد از لیسانس مهندسی برق 1 سال و نیم سابقه کار دارم که در کارگاه صنعتی پدرم بوده و شامل همه جور فعالیتی می شده از ماشین کاری تا توسعه کسب و کار، عنوان بیمه ای که رد شده کارگر بوده ولی گواهی سابقه کار رو مرتبط با یک ناک مشخص می تونم آماده کنم.
    بعد از فوق لیسانس MBA یک سال و یک ماه در یک شرکت کارشناس توسعه کسب و کار بودم
    بعد از اون الآن یک سال و چهار ماه هست که در یک بانک کارشناس اعتبارات هستم
    سوال 1: محدودیتی در تعداد ناک هست برای سابقه کار
    سوال 2: من چطور باید سابقه کارم رو ارائه بدم که سه سال مورد نیاز رو پوشش بده با توجه به اینکه حتما باید امتیاز سه سال رو بگیرم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان.

در مورد نحوه محاسبه سابقه کار سوال داشتم. من امسال 7 ماه فول تایم و تا آخر سال یعنی 5 ماه پارت تایم کار میکنم. در حالت عادی 6 روز 8 ساعته کارر میکردم که میشه 1344 ساعت و در زمان پارت تایم 3 روز 8 ساعته کار میکنم که میشه بیشتر از 1700 ساعت در سال. حالا این رو میشه به عنوان 1 سال کامل در نظر گرفت با فرمول زیر؟

• full-time at 1 job: 30 hours/week for 12 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • equal amount in part-time: 15 hours/week for 24 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • full-time at more than 1 job: 30 hours/week for 12 months at more than 1 job = 1 year full time (1,560 hours)

For part-time work, you can work more or less than 15 hours/week as long as it adds up to 1,560 hours.

We
    don’t count any hours you work above 30 hours/week.

و سوال بعدی اینکه من در حال حاضر توی 2 سال اخیر که در این شرکت هستم (یکی از isp های معروف) بیمه هم دارم و همه چیز واسه اثباتش محیا هست. فقط قبلا و توی زمان دانشجویی لیسانس هم کار میکردم و میتونم قرارداد ارایه کنم ولی بیمه نداشتم. حالا اونو میتونم روش حساب کنم یا خیر کلا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام دوستان.

در مورد نحوه محاسبه سابقه کار سوال داشتم. من امسال 7 ماه فول تایم و تا آخر سال یعنی 5 ماه پارت تایم کار میکنم. در حالت عادی 6 روز 8 ساعته کارر میکردم که میشه 1344 ساعت و در زمان پارت تایم 3 روز 8 ساعته کار میکنم که میشه بیشتر از 1700 ساعت در سال. حالا این رو میشه به عنوان 1 سال کامل در نظر گرفت با فرمول زیر؟

We
    don’t count any hours you work above 30 hours/week.

و سوال بعدی اینکه من در حال حاضر توی 2 سال اخیر که در این شرکت هستم (یکی از isp های معروف) بیمه هم دارم و همه چیز واسه اثباتش محیا هست. فقط قبلا و توی زمان دانشجویی لیسانس هم کار میکردم و میتونم قرارداد ارایه کنم ولی بیمه نداشتم. حالا اونو میتونم روش حساب کنم یا خیر کلا؟
    سلام دوست عزیز

میزان ساعات کاری اضافه تر در هفته به عنوان سابقه کار محسوب نمی‌شود مثلا اگر کسی در طول شش ماه به اندازه ساعات کاری یک سال کارکرد داشته باشد فقط همان شش ماه محاسبه میشود( یعنی سقف سی ساعت در هفته)

اگر مدارک کافی برای سابقه کار داشته باشید داشتن و نداشتن بیمه هیچ اهمیتی ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

میزان ساعات کاری اضافه تر در هفته به عنوان سابقه کار محسوب نمی‌شود مثلا اگر کسی در طول شش ماه به اندازه ساعات کاری یک سال کارکرد داشته باشد فقط همان شش ماه محاسبه میشود( یعنی سقف سی ساعت در هفته)

اگر مدارک کافی برای سابقه کار داشته باشید داشتن و نداشتن بیمه هیچ اهمیتی ندارد.

بسیار خب خیلی ممنون.
    ببخشید یه سوال دیگه من مدرک کارشناسی دارم و یکی دو سال حین تحصیل کار کردم. قرارداد میتونم ارایه بدم ولی بیمه نداشتم و حقوقم کارت به کارت میشده. اینو میشه به عنوان سابقه کار حساب کرد؟

سلام دوستان
    من ۵ ساله از خونه کار ترجمه انجام می دم و فریلنس هستم در یک موسسه هم کار می کنم پاره وقت که چون بیمه نکرده گواهی نمی ده چهل سالمه مجرد فوق لیسانس صنایع غذایی دارم
    و آیلتس ریدینگ هست لیسنینگ هشت و نیم اسپیکینگ هست و رایتینگ هفت چه قدر شانس دارم برای فدرال چون سابقم قابل گواهی کردن نیست ولی حسابم گردش مالی خوبی دارد یکی کمکم کنه ممنون فرانسه هم تا نمتوسط بلدم ارزش داره خرج کنم مدرک بگیرم؟
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)