صفحه 69 از 75 نخستنخست ... 195960616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

دوستان سلام من بابت سابقه کاری سوال داشتم. من پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی تهران در رشته برق رو دارم و از سال 92 دارای پرونده مالیاتی هستم و از سال 94 کارهای نظارت رو که از نظام مهندسی مشخص میشد قبول میکردم و انجام میدادم و از نظام بابت نظارت حق الزحمه نظارت دریافت و مبالغ به حسابم واریز میشد. ایا پروانه اشتغال مهندسی میتونه برای سابقه کار من ملاک عمل باشه؟ در ضمن بیمه ندارم و جایی هم استخدام نبودم و به صورت ازاد کار میکنم.

سلام دوستان ببخشید میخاستم ببینم این نامه ای که باید ترجمه بشه برای اکسپرس انتری، نامه سابقه کار سه ساله همینه که اینجا من میگذارم؟ یا چیز دیگه ای هم میخاد ؟ همین کافیه ؟ نامه تجمیع سابقه بیمه من است ، از هر شرکتی هم باید جدا جدا نامه گرفت به صورت انگلیسی؟؟؟این نامه بیمه که باید ترجمه کرد همینه؟ ؟؟ خیلی خیلی ممنون اگر کسی مطمئنه بگه لطفا

Junior Member

من هم شرایطم همینطوریه اما متاسفانه کسی جواب نمیده...من هم میخام از سابقه کارم به عنوان مهندس ناظر ساختمان برای پرکردن گپ تحصیلیم برای ویزای تایر 4 استفاده کنم اما نمیدونم غیر از پروانه اشتغال به کارم ، آیا نیازه که حسابی که پولهای نظام مهندسی به اون واریز میشد رو پرینت بگیرم و ارائه کنم یا چه مدارکی رو برای اثبات شاغل بودنم تو این حرفه ارائه بدم ... افراد باتجربه فروم حتما در این زمینه اطلاعات دارن...منتظر پاسختان هستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojde66 نمایش پست ها
    من هم شرایطم همینطوریه اما متاسفانه کسی جواب نمیده...من هم میخام از سابقه کارم به عنوان مهندس ناظر ساختمان برای پرکردن گپ تحصیلیم برای ویزای تایر 4 استفاده کنم اما نمیدونم غیر از پروانه اشتغال به کارم ، آیا نیازه که حسابی که پولهای نظام مهندسی به اون واریز میشد رو پرینت بگیرم و ارائه کنم یا چه مدارکی رو برای اثبات شاغل بودنم تو این حرفه ارائه بدم ... افراد باتجربه فروم حتما در این زمینه اطلاعات دارن...منتظر پاسختان هستیم
    کانادا چیزی به اسم ویزای تایر۴ ندارد.این نوع ویزا مربوط به UK است.اگر برای کانادا قصد دارید اقدام کنید تمام مدارکی که نشون دهنده سابقه کار هست رو میتونید ارایه کنید. گواهی اشتغال به کار، قرار داد ، فیش حقوقی، پرینت واریز حساب...

Junior Member

اى واى، فك ميكردم تاپيك جنراله و سوالمو مطرح كردم، من هدفم رفتن به uk هست با ويزاى تحصيلى اما براى پر كردن گپ تحصيلى ٦ ساله ميخام سابقه نظام مهندسيمو ارائه بدم اما نميدونم چه مداركى بايد در اين رابطه به سفارت ارائه كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید میخاستم ببینم این نامه ای که باید ترجمه بشه برای اکسپرس انتری، نامه سابقه کار سه ساله همینه که اینجا من میگذارم؟ یا چیز دیگه ای هم میخاد ؟ همین کافیه ؟ نامه تجمیع سابقه بیمه من است ، از هر شرکتی هم باید جدا جدا نامه گرفت به صورت انگلیسی؟؟؟این نامه بیمه که باید ترجمه کرد همینه؟ ؟؟ خیلی خیلی ممنون اگر کسی مطمئنه بگه لطفا
    سلام دوستان ببخشید من یه خورده عجله دارم دوستم میخاد بیاد کانادا میخام بدم اینو ترجمه کنن، ایا درسته این مدرک را ترجمه کردن؟ ترجمه این کافیه برای اکسپرس انتری؟

Junior Member

سلام دوستان ببخشید من یه خورده عجله دارم دوستم میخاد بیاد کانادا میخام بدم اینو ترجمه کنن، ایا درسته این مدرک را ترجمه کردن؟ ترجمه این کافیه برای اکسپرس انتری؟
    سلام، نه این نامه نیستش. نامه اصلی که شما واسه اکسپرس انتری لازم دارین گواهی سابقه کار هست که باید از هر شرکتی که در اونجا کار کردین به صورت جداگانه دریافت بشه. گواهی سابقه کار در سربرگ شرکت توسط شرکت صادر میشه و بایستی شامل شرح وظایفی که شما در اون شرکت داشتین (که قاعدتا باید با مسئولیت های ناک درخواستی شما تا حدود زیادی مطابق باشه) + مدت زمان استخدام شما به ساعت در هفته و احتمالا سایر توضیحات تکمیلی باشه.
    این نامه ای که شما ضمیمه کردین نامه سابقه بیمه هست که به عنوان مدارک اضافی که ساپورت کننده گواهی سابقه کار هست میشه ارسال بشه ولی به عنوان گواهی سابقه کار نمیتوانید به اون استناد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_nae نمایش پست ها
    سلام، نه این نامه نیستش. نامه اصلی که شما واسه اکسپرس انتری لازم دارین گواهی سابقه کار هست که باید از هر شرکتی که در اونجا کار کردین به صورت جداگانه دریافت بشه. گواهی سابقه کار در سربرگ شرکت توسط شرکت صادر میشه و بایستی شامل شرح وظایفی که شما در اون شرکت داشتین (که قاعدتا باید با مسئولیت های ناک درخواستی شما تا حدود زیادی مطابق باشه) + مدت زمان استخدام شما به ساعت در هفته و احتمالا سایر توضیحات تکمیلی باشه.
    این نامه ای که شما ضمیمه کردین نامه سابقه بیمه هست که به عنوان مدارک اضافی که ساپورت کننده گواهی سابقه کار هست میشه ارسال بشه ولی به عنوان گواهی سابقه کار نمیتوانید به اون استناد کنید.
    بله اره میدونم هر شرکتی باید جدا بده ، اما این نامه بیمه همینه دیگه درسته؟
    و اینکه یه نمونه از نامه شرکت دارید که من مثل اون بنویسم؟؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
    میخوام برای CEC اقدام کنم اما به سابقه کار ایران هم نیاز دارم
    ۳ سال و اندی سابقه کار در یک شرکت خصوصی کامپیوتری دارم همه مدارک هم موجوده اما حقوقی که شرکت به بیمه اعلام میکرده حداقل قانون کار بوده، درحالی که پرداختی اصلی چندین برابر اون مبلغ بوده.
    الآن که میخوام از شرکت نامه بگیرم کدوم مبلغ رو به عنوان حقوق بزنم؟ اگه مطابق بیمه بزنم آیا افسر گیر نمیده که حقوق پایین هست نسبت به شغلی که ادعا کردی؟‌
    یا بعد این اختلاف در فیش حقوقی و تراکنش های بانک با حق بیمه مشکلساز نمیشه؟

ممنونم

Junior Member

بله اره میدونم هر شرکتی باید جدا بده ، اما این نامه بیمه همینه دیگه درسته؟
    و اینکه یه نمونه از نامه شرکت دارید که من مثل اون بنویسم؟؟؟
    ممنون
    بله این نامه سابقه بیمه هست.
    در مورد نمونه گواهی سابقه کار تو همین تاپیک پیدا میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)