صفحه 70 از 72 نخستنخست ... 2060616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر در مورد این 3 سوال بنده اطلاع دارید راهنمایی کنید
    1- من نامه سابقه کار و بیمه و فیش حقوقی شرکت رو دارم. اما پرینت واریز حساب حقوق فقط برای 6 ماه گذشته دارم چون پیش از اون پرداخت نقدی بوده. آیا داشتن پرینت واریز حساب حقوق برای تمام طول دوره سابقه کار ضروری است و اگر نداشته باشیم که ارایه یدیم آیا به عنوان misrepresentation تلقی میشه؟؟
    2- گواهی پرداخت مالیات برای سابقه کار داستانش چی هست؟ آیا منظور همان مالیاتی هست که روی فیش حقوقی درج شده؟ یا افراد باید مجزا مالیات داده باشند؟
    3- برای دفترچه بیمه تامین اجتماعی آیا باید تمامی دفترچه های طول دوره سابقه کار ارایه شود؟ من فقط برای امسال رو تازه مستقل گرفتم. سال های قبل ریزمجموعه بیمه پدر بودم. هر چند خودم بیمه برام رد میشد و میتونستم مستقل بگیرم.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام
    من حدود 3 سال و 7 ماه بیمه مرتبت و پیوسته دارم . اما حدودا یک سال و نیمش قرارداد پاره وقت هست. میخواستم بپرسم که برای اکسپرس انتری سابقه کاری پاره وقت هم قبول هست.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdadoo نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 3 سال و 7 ماه بیمه مرتبت و پیوسته دارم . اما حدودا یک سال و نیمش قرارداد پاره وقت هست. میخواستم بپرسم که برای اکسپرس انتری سابقه کاری پاره وقت هم قبول هست.
    ممنونم
    ساعات کار پاره وقت با کار تمام وقت معادل سازی میشه مثلا اگر یک سال نصف روز کار کنید سابقه کار شما شش ماه محسوب میشه

Junior Member

سلام دوستان. من برای یه شرکت از راه دور کار کردم ولی به صورت مستمر بوده . به نظرتون کار از راه دور مورد قبول آفیسر می شه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiralzde نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یه شرکت از راه دور کار کردم ولی به صورت مستمر بوده . به نظرتون کار از راه دور مورد قبول آفیسر می شه یا نه؟
    اگر مدارک شغلی مثل قرارداد،نامه سابقه کار، جزییات پروژه ها و پرداخت حقوق ارائه کنید بله

Junior Member

سلام
    سال ها سابقه کار در نجاری و کارهای هنری دارم. با مدرک لیسانس. امتحان زبان ندادم ولی زبانم درحد خوبی هست. برای خودم کار کردم همیشه کارفرما و بیمه ای ندارم. من چطور باید اقدام کنم آیا راهی برای اثبات سابقه کارم هست؟ مرسی

سلام به همگی.

من سال قبل از شرکتی که قبلاً کار میکردم، گواهی کار گرفتم و ترجمه رسمی کردم. با توجه به اینکه یکسال از زمان ترجمه گذشته، آیا الان میتونم از این ترجمه ها استفاده کنم؟

در حقیقت سوال کلی این است که آیا تاریخ صدور مدارک مهم است؟

Junior Member

سلام
    برای اکسپرس انتری
    آیا برای سابقه کار خارجی مهندسی (یعنی سابقه کار در ایران) ، اگر از شرکت یه نامه با سربرگ شرکت که توش مدت زمان کار و نوع کار و میزان حقوق دریافتی با مهر و امضای شرکت بگیریم کافی هست یا حتما باید سابقه بیمه هم باشه ؟
    (عکس های حضور بنده در شرکت و پروژه ها هم موجود هست)

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان
    من از طريق Canadian work experience اقدام كردم و draw شدم.
    تو قسمت سابقه كار ايرانيم ٣ سال زدم. ولي الان ميبينم اگر ١ سال هم حساب بشه برام كمترين مقدار امتياز دوره خودم رو ميگيرم.
    حالا سوال اينجاست كه آيا الان ميتونم تو قسمت سابقه كار فقط يكسال رو وارد كنم و تو كاور لتر توضيح بدم قضيه رو كه نيازي به اون دوسال ندارم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanmoh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از طريق Canadian work experience اقدام كردم و draw شدم.
    تو قسمت سابقه كار ايرانيم ٣ سال زدم. ولي الان ميبينم اگر ١ سال هم حساب بشه برام كمترين مقدار امتياز دوره خودم رو ميگيرم.
    حالا سوال اينجاست كه آيا الان ميتونم تو قسمت سابقه كار فقط يكسال رو وارد كنم و تو كاور لتر توضيح بدم قضيه رو كه نيازي به اون دوسال ندارم؟
    ممنون
    مشکلی نیست،برای پرونده مهاجرتی فقط بخشی از سابقه کار که امتیاز اور هست مهمه، بقیه سوابق کاری اهمیتی ندارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)