صفحه 70 از 75 نخستنخست ... 2060616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

دوستان کسی همچین موردی براش پیش نیومده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
    میخوام برای CEC اقدام کنم اما به سابقه کار ایران هم نیاز دارم
    ۳ سال و اندی سابقه کار در یک شرکت خصوصی کامپیوتری دارم همه مدارک هم موجوده اما حقوقی که شرکت به بیمه اعلام میکرده حداقل قانون کار بوده، درحالی که پرداختی اصلی چندین برابر اون مبلغ بوده.
    الآن که میخوام از شرکت نامه بگیرم کدوم مبلغ رو به عنوان حقوق بزنم؟ اگه مطابق بیمه بزنم آیا افسر گیر نمیده که حقوق پایین هست نسبت به شغلی که ادعا کردی؟‌
    یا بعد این اختلاف در فیش حقوقی و تراکنش های بانک با حق بیمه مشکلساز نمیشه؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    دوستان کسی همچین موردی براش پیش نیومده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بیمه هیچ اهمیتی ندارد

Junior Member

سلام دوستان چند سوالی داشتم فروم رو تا حدی مطالعه کردم 30-40 page ولی خیلی واضح متوجه نشدم ممنون میشم راهنمایی کنید (ببخشید اگر تکراریه و من ندیدم جواب رو توی پست های قدیمی)

اگر سابقه کار فردی توی یه ناک باشه که مدرک مورد نیازش دیپلم هستش و مدرک دانشگاهی خودش توی ایران فوق لیسانسه و کامل غیرمرتبطه با شغلش ولی سابقه کارش با ناک یکی باشه اطلاعات شغل رو توی ناک اینجوری زده:
    Employment requirements

• Completion of secondary school or equivalent is usually required.
    • Completion of a two-year apprenticeship program, or a college program in front desk operations or hotel management may be required.
    • Guest services representative trade certification is available, but voluntary, in Saskatchewan.

1- دلیلی ریجکت شدن داره بخاطر فقط مدرک تحصیلی غیر مرتبط با کارش (خب خیلی ها هستن تا یه جایی درس خوندن ولی به یه کار دیگه مشغول شدن و سابقه کار از مدرک تحصیلی شون ندارن)

2-توی اکسپرس اینتری امتیاز داشتن مدرک فوق لیسانس رو با این شرایط بالا که غیر مرتبط بودن تحصیل با شغل و سابقه کاری هستش رو میگیرند یا نه؟

3-هنوز هم شغل تمام وقت حین تحصیل/خدمت سابقه کارش تمام وقت حساب میشه؟(چون توی یه سری از جواب های دوستان دیدم گفتن خیلی اهمیت داده نمیشه و ساعاتش به حد نصاب هفتگی تمام وقت برسه تمام وقت حسابش می کنند) یا الان سختگیر شدن یا ...؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrghane نمایش پست ها
    سلام دوستان چند سوالی داشتم فروم رو تا حدی مطالعه کردم 30-40 page ولی خیلی واضح متوجه نشدم ممنون میشم راهنمایی کنید (ببخشید اگر تکراریه و من ندیدم جواب رو توی پست های قدیمی)

اگر سابقه کار فردی توی یه ناک باشه که مدرک مورد نیازش دیپلم هستش و مدرک دانشگاهی خودش توی ایران فوق لیسانسه و کامل غیرمرتبطه با شغلش ولی سابقه کارش با ناک یکی باشه اطلاعات شغل رو توی ناک اینجوری زده:
    Employment requirements

• Completion of secondary school or equivalent is usually required.
    • Completion of a two-year apprenticeship program, or a college program in front desk operations or hotel management may be required.
    • Guest services representative trade certification is available, but voluntary, in Saskatchewan.

1- دلیلی ریجکت شدن داره بخاطر فقط مدرک تحصیلی غیر مرتبط با کارش (خب خیلی ها هستن تا یه جایی درس خوندن ولی به یه کار دیگه مشغول شدن و سابقه کار از مدرک تحصیلی شون ندارن)

2-توی اکسپرس اینتری امتیاز داشتن مدرک فوق لیسانس رو با این شرایط بالا که غیر مرتبط بودن تحصیل با شغل و سابقه کاری هستش رو میگیرند یا نه؟

3-هنوز هم شغل تمام وقت حین تحصیل/خدمت سابقه کارش تمام وقت حساب میشه؟(چون توی یه سری از جواب های دوستان دیدم گفتن خیلی اهمیت داده نمیشه و ساعاتش به حد نصاب هفتگی تمام وقت برسه تمام وقت حسابش می کنند) یا الان سختگیر شدن یا ...؟
    سلام کسی جواب سوالام نمیدونه؟ بخصوص سوال دوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ١ مشکلی نیست
    ٢ هر مدرکی که نشون میده سابقه کار دارید: مالیات، قرار داد، فیش حقوقی ...
    سلام ببخشید مورد من هم تا حدی مشابه ایشون هست. سمتم ریئس هیئت مدیره هست. بیمه رد نکردم. اساسنامه شرکت که اسم و سمت من در اون روزنامه رسمی شده به عنوان مدرکی برای سابقه کار قابل قبوله؟
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

Junior Member

چیزی که از فرم سنجش امتیاز دستگیرم شد اینه که حداکثر زمانی رو که برای کار تخصصی نیاز دارن 3 سال هستش، یعنی بیشترش امتیاز اضافه نداره، درسته؟
    و سوال بعدیم اینه که وقتی یک نفر در طول یکسال برای چند تا شرکت همون کار تخصصی رو انجام میده به صورت پروژه ای محاسبات این کارها به چه صورت انجام میشه، کار تو 5 تا شرکت برای یکسال، 5 سال حساب میشه یا 1 سال؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil366 نمایش پست ها
    چیزی که از فرم سنجش امتیاز دستگیرم شد اینه که حداکثر زمانی رو که برای کار تخصصی نیاز دارن 3 سال هستش، یعنی بیشترش امتیاز اضافه نداره، درسته؟
    و سوال بعدیم اینه که وقتی یک نفر در طول یکسال برای چند تا شرکت همون کار تخصصی رو انجام میده به صورت پروژه ای محاسبات این کارها به چه صورت انجام میشه، کار تو 5 تا شرکت برای یکسال، 5 سال حساب میشه یا 1 سال؟
    1- کار خارج از کانادا بیش از سه سال امتیاز بیشتری نداره.
    2- برای هر سال کاری باید 36 ساعت در هفته کار کرده باشید. بیشتر از 36 ساعت هیچ گونه سابقه ای واسه شما لحاظ نمیشه. یعنی شما در یک سال نهایتا یک سال سابقه کار می تونید داشته باشید.

Junior Member

سلام دوستان،

کار پارت تایم (هفته ای 20 ساعت) بدون بیمه به مدت 4 سال می تونه سابقه کار محسوب بشه؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_nae نمایش پست ها
    1- کار خارج از کانادا بیش از سه سال امتیاز بیشتری نداره.
    2- برای هر سال کاری باید 36 ساعت در هفته کار کرده باشید. بیشتر از 36 ساعت هیچ گونه سابقه ای واسه شما لحاظ نمیشه. یعنی شما در یک سال نهایتا یک سال سابقه کار می تونید داشته باشید.
    هفته ای 30 ساعت ببخشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryahg نمایش پست ها
    سلام دوستان،

کار پارت تایم (هفته ای 20 ساعت) بدون بیمه به مدت 4 سال می تونه سابقه کار محسوب بشه؟

ممنون
    هر 1560 ساعت کار پارت تایم معادل یک سال سابقه کار حساب میشه.

• full-time at 1 job: 30 hours/week for 12 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • equal amount in part-time: 15 hours/week for 24 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • full-time at more than 1 job: 30 hours/week for 12 months at more than 1 job = 1 year full time (1,560 hours)

For part-time work, you can work more or less than 15 hours/week as long as it adds up to 1,560 hours.

We don’t count any hours you work above 30 hours/week.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)