صفحه 71 از 75 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member ameer93 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_nae نمایش پست ها
    1- کار خارج از کانادا بیش از سه سال امتیاز بیشتری نداره.
    2- برای هر سال کاری باید 36 ساعت در هفته کار کرده باشید. بیشتر از 36 ساعت هیچ گونه سابقه ای واسه شما لحاظ نمیشه. یعنی شما در یک سال نهایتا یک سال سابقه کار می تونید داشته باشید.
    با سلام اگر بیمه ی شخصی از یکسال مثلا 3 ماهش 20 روزه رد شده باشد (اینقدر روراست باشه)که 20 روز واقعا رد شده باشه
    یا هر دلیل دیگه
    در نهایت به نسبت محاسبه میگردد درسته ؟
    یعنی 3 ماه اگر 20 روز رد شده باشه
    در مجموع برای 1 سال ماکسیمم 11 ماه مورد قبول واقع میشه و به همین ترتیب ...
    و یک سوال
    ایا کارفرما باید در برگه ذکر کنه ماهایی ک چرا 20 روزه رد شده ؟ و چرا مثلا 15 روزه ؟ یا بیمه گواه همه چی هست (سابقه ی مهرو موم شد و ترجمه ی رسمی شده)
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_nae نمایش پست ها
    1- کار خارج از کانادا بیش از سه سال امتیاز بیشتری نداره.
    2- برای هر سال کاری باید 36 ساعت در هفته کار کرده باشید. بیشتر از 36 ساعت هیچ گونه سابقه ای واسه شما لحاظ نمیشه. یعنی شما در یک سال نهایتا یک سال سابقه کار می تونید داشته باشید.
    و یک سوال دیگه
    برگه ی کاری بدون بیمه از سازمانی معتبر و دولتی بصورت پروژه ایی مورد قبول میباشد؟ و یا فقط و فقط همه چی ب بیمه مربوط میشه؟ با تشکر و سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    قطعا میزان حقوق دریافتی شما از الزامات هست و بایستی به صورت رسمی و قانونی برای افسر مشخص بشه.
    فیش های حقوقی که دارای سربرگ و یا اطلاعات شرکت نیستن و صرفا یه جدول هست با نام شما، خیلی مستند نیست. مسلما بایستی اولین فیش حقوق تون رو و برای هر سال بعدی هم دو فیش (ماه اول و ماه اخر) رو ارائه بکنین.
    هر آنچه که بتونه اشتغال شما رو به شکل محکم نشون بده، می تونه شانس شما رو بالا ببره. کسی نمیتونه بگه چی دقیقا می تونه نظر افسر رو مثبت یا منفی بکنه، مسلما شما هر چی که داری و فکر میکنی می تونه کمک بکنه بفرست اعم از لیست بیمه و شماره بیمه تامین اجتماعی و دفترچه و خلاصه هر چی که مرتبط با شغل شماست. قرارداد مسلما مهم هست. فقط در صورتیکه در یک شرکت بی نهایت معتبر و اسم دار مثلا مثل ایرانسل یا مپنا کار میکنین، قرارداد اهمیت نداره خیلی. واسه شرکت های کوچک، قرارداد خیلی اهمیت داره.
    با سلام واقعا جای تعجب و غیر قابل باور هست(نه صحبت شما اصل کلام رو میگم)
    بیمه یک سازمان دولتی هستش
    برگه ی کارفرما و ذکر حقوق چه کمکی میتونه بکنه بسیار مشتاقم بدونم
    یعنی امکان دارد کسی قانون کار برای مثلا شغله مدیریت یه بخش میگرفته رد بشه؟
    نامه ی کارفرما چطور حقانیت کارو ثابت میکنه ! بیمه قبول ! دفترچه قبول ! اون برگه ک اگر اشنا باشه که بدون مشکل داده میشه !!!!!! خیلی برام همیشه سوال بوده و هست !!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من رشته تحصیلیم مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هست.ولی ناکم به 2174 می خوره.از پیش نیاز های این ناک حداقل مدرک لیسانس در computer science هست نه مهندسی کامپیوتر.اگه برای این ناک اپلای کنم مشکلی پیش میاد؟
    میشه بگید از کجا اینو آوردید
    علوم کامپیوتر مسئله ایی هست که بعد سال 94 اگر اشتباه نکنم آمد
    تمامی ورودی های 88 - 89 -90 و حتی 91 مهندسی کامپیوتر هستن

با سلام و ادب یک سوال از دوستان عزیز
    از زمانی که بیمه ی شخصی شروع میشود اگر 3 ماه وسطش بیمه رد نشده باشه و در ماه 4 با جای جدید همکاری جدیدی صورت گرفته باشه
    ولی کارفرما برگه بده که 3 ماه کار کرده دلیل اون 3 ماه واقعا واقعا تعدیل نیرو بوده و برای هیچ کسی رد نشده
    مورد قبول هست ؟ و حساب میشه؟ یعنی 3 ماه بیمه نبوده ولی کارفرما تایید میکنه که ایشون بودن یا به هردلیلی بیمه رد نشده قابل قبوله ؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ameer93 نمایش پست ها
    و یک سوال دیگه
    برگه ی کاری بدون بیمه از سازمانی معتبر و دولتی بصورت پروژه ایی مورد قبول میباشد؟ و یا فقط و فقط همه چی ب بیمه مربوط میشه؟ با تشکر و سپاس
    در حالت کلی شما برای اثبات سابقه کار به بیمه نیاز ندارید. شما باید گواهی داشته باشید که شامل ساعت کاری شما، پوزیشن شما و شرح وظایف شما باشه. ولی در مواردی ممکنه آفیسر از شما مدارک تکمیلی بخواد من جمله بیمه و فیش حقوقی، قرارداد و ... ولی لزوما همه چی به بیمه مربوط نمیشه. در مورد ساعت کاری که کم یا زیاد کار کردید توضیحی لازم نیاز نیست.

من توی یه مجموعه هولدینگ کار میکنم، بیمه ام توی یه زیرمجموعه A از شرکت رد میشه، ولی مثلا توی زیرمجموعه B کار میکنم. در نهایت باید تمام این مدارک رو متناسب با شرکت A تنظیم کنم؟

Junior Member

و یه سوال دیگه اینکه سابقه کار سه سال من همزمان با دوران تحصیل کارشناسی است. ایا مورد قبول است یا ایراد دارد؟

Junior Member

سلام. سوالی داشتم. من سابقه ۵ سال کار با بیمه و ۳ سال بدون بیمه دارم که البته این سه سال همزمان با دوران کارشناسی بوده. سابقه سه سال بدون بیمه امتیاز من را از ۶۵ به ۶۸ میرسونه. به نظر افرادی که اطلاع دارند این سابقه سه ساله ذکر شود یا چون بیمه ندارم و همزمان با تحصیل بوده ذکر نشود؟ میتوانم فقط برای این سه سال نامه کارفرما و قرارداد ارایه دهم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA- علوم اقتصادی تهران

سلام به همه
    من سوالم در رابطه با چند بخش بودن سابقه کار هست
    بعد از لیسانس مهندسی برق 1 سال و نیم سابقه کار دارم که در کارگاه صنعتی پدرم بوده و شامل همه جور فعالیتی می شده از ماشین کاری تا توسعه کسب و کار، عنوان بیمه ای که رد شده کارگر بوده ولی گواهی سابقه کار رو مرتبط با یک ناک مشخص می تونم آماده کنم.
    بعد از فوق لیسانس MBA یک سال و یک ماه در یک شرکت کارشناس توسعه کسب و کار بودم
    بعد از اون الآن یک سال و چهار ماه هست که در یک بانک کارشناس اعتبارات هستم
    سوال 1: محدودیتی در تعداد ناک هست برای سابقه کار
    سوال 2: من چطور باید سابقه کارم رو ارائه بدم که سه سال مورد نیاز رو پوشش بده با توجه به اینکه حتما باید امتیاز سه سال رو بگیرم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)