صفحه 72 از 75 نخستنخست ... 226263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 746

موضوع: گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی سابقه کار برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان.

در مورد نحوه محاسبه سابقه کار سوال داشتم. من امسال 7 ماه فول تایم و تا آخر سال یعنی 5 ماه پارت تایم کار میکنم. در حالت عادی 6 روز 8 ساعته کارر میکردم که میشه 1344 ساعت و در زمان پارت تایم 3 روز 8 ساعته کار میکنم که میشه بیشتر از 1700 ساعت در سال. حالا این رو میشه به عنوان 1 سال کامل در نظر گرفت با فرمول زیر؟

• full-time at 1 job: 30 hours/week for 12 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • equal amount in part-time: 15 hours/week for 24 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • full-time at more than 1 job: 30 hours/week for 12 months at more than 1 job = 1 year full time (1,560 hours)

For part-time work, you can work more or less than 15 hours/week as long as it adds up to 1,560 hours.

We
    don’t count any hours you work above 30 hours/week.

و سوال بعدی اینکه من در حال حاضر توی 2 سال اخیر که در این شرکت هستم (یکی از isp های معروف) بیمه هم دارم و همه چیز واسه اثباتش محیا هست. فقط قبلا و توی زمان دانشجویی لیسانس هم کار میکردم و میتونم قرارداد ارایه کنم ولی بیمه نداشتم. حالا اونو میتونم روش حساب کنم یا خیر کلا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام دوستان.

در مورد نحوه محاسبه سابقه کار سوال داشتم. من امسال 7 ماه فول تایم و تا آخر سال یعنی 5 ماه پارت تایم کار میکنم. در حالت عادی 6 روز 8 ساعته کارر میکردم که میشه 1344 ساعت و در زمان پارت تایم 3 روز 8 ساعته کار میکنم که میشه بیشتر از 1700 ساعت در سال. حالا این رو میشه به عنوان 1 سال کامل در نظر گرفت با فرمول زیر؟

• full-time at 1 job: 30 hours/week for 12 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • equal amount in part-time: 15 hours/week for 24 months = 1 year full time (1,560 hours)
    • full-time at more than 1 job: 30 hours/week for 12 months at more than 1 job = 1 year full time (1,560 hours)

For part-time work, you can work more or less than 15 hours/week as long as it adds up to 1,560 hours.

We
    don’t count any hours you work above 30 hours/week.

و سوال بعدی اینکه من در حال حاضر توی 2 سال اخیر که در این شرکت هستم (یکی از isp های معروف) بیمه هم دارم و همه چیز واسه اثباتش محیا هست. فقط قبلا و توی زمان دانشجویی لیسانس هم کار میکردم و میتونم قرارداد ارایه کنم ولی بیمه نداشتم. حالا اونو میتونم روش حساب کنم یا خیر کلا؟
    سلام دوست عزیز

میزان ساعات کاری اضافه تر در هفته به عنوان سابقه کار محسوب نمی‌شود مثلا اگر کسی در طول شش ماه به اندازه ساعات کاری یک سال کارکرد داشته باشد فقط همان شش ماه محاسبه میشود( یعنی سقف سی ساعت در هفته)

اگر مدارک کافی برای سابقه کار داشته باشید داشتن و نداشتن بیمه هیچ اهمیتی ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

میزان ساعات کاری اضافه تر در هفته به عنوان سابقه کار محسوب نمی‌شود مثلا اگر کسی در طول شش ماه به اندازه ساعات کاری یک سال کارکرد داشته باشد فقط همان شش ماه محاسبه میشود( یعنی سقف سی ساعت در هفته)

اگر مدارک کافی برای سابقه کار داشته باشید داشتن و نداشتن بیمه هیچ اهمیتی ندارد.

بسیار خب خیلی ممنون.
    ببخشید یه سوال دیگه من مدرک کارشناسی دارم و یکی دو سال حین تحصیل کار کردم. قرارداد میتونم ارایه بدم ولی بیمه نداشتم و حقوقم کارت به کارت میشده. اینو میشه به عنوان سابقه کار حساب کرد؟

سلام دوستان
    من ۵ ساله از خونه کار ترجمه انجام می دم و فریلنس هستم در یک موسسه هم کار می کنم پاره وقت که چون بیمه نکرده گواهی نمی ده چهل سالمه مجرد فوق لیسانس صنایع غذایی دارم
    و آیلتس ریدینگ هست لیسنینگ هشت و نیم اسپیکینگ هست و رایتینگ هفت چه قدر شانس دارم برای فدرال چون سابقم قابل گواهی کردن نیست ولی حسابم گردش مالی خوبی دارد یکی کمکم کنه ممنون فرانسه هم تا نمتوسط بلدم ارزش داره خرج کنم مدرک بگیرم؟
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

Junior Member

سلام دوستان
    برای ناکی که تقدام میکنیم آیا اهمیت دارد چه رشته‏ ای دقیقا در دانشگاه خوانده شده؟ مثلا رشته ارشد من ام بی ای با گرایش تکنولوژی بوده ولی برای ناک 1112 میگوید گرایش فایننس بایستی داشته باشی. در حالی که شغل من به ناک 1112 میخوره.
    در ضمن گفته که مدرک cfa هم سودمند است ولی سی اف ای گرفتن کامل زمان زیادی میبرد و من تازه لول 1 را گرفته ام. ایا همین لول یک یا دو هم پذیرفته میشود؟
    سوال آخر اینکه دوستانی که ام بی ای خوندند چه ناکی برایشان مناسب هست و جرو ریکوایرمنت هاش ام بی ای هست؟

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اونم اینه که میخواستم بدونم من ۴ سال سابقه کار دارم اما بیشتر سابقه کارم حین دوره فوق لیسانس ام بوده(۲سال).
    حالا که میخوام نامه سابقه کار از شرکت هایی که شاغل بودم رو بگیرم بایستی پاره وقت بنویسم یا تمام وقت؟
    و آیا اداره مهاجرت کانادا روی این تداخل اگه تمام وقت بگیرم ریجکت میکنه یا نه؟
    سپاس از شما خوبان..

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_nae نمایش پست ها
    در حالت کلی شما برای اثبات سابقه کار به بیمه نیاز ندارید. شما باید گواهی داشته باشید که شامل ساعت کاری شما، پوزیشن شما و شرح وظایف شما باشه. ولی در مواردی ممکنه آفیسر از شما مدارک تکمیلی بخواد من جمله بیمه و فیش حقوقی، قرارداد و ... ولی لزوما همه چی به بیمه مربوط نمیشه. در مورد ساعت کاری که کم یا زیاد کار کردید توضیحی لازم نیاز نیست.
    با سلام. چقدر احتمال داره که مدارک تکمیلی مثل بیمه یا فیش حقوقی درخواست بشه؟

سلام. محبت میکنید لطفا راهنمایی کنید که آیا سابقه کار من با این شرایط قابل قبول برای اکسپرس انتری هست یا نه:
    Her work placement was full-time, working 40 hours per week. As this is an approved training programme, she did not receive a salary. She did however get her accommodation paid for and received a monthly stipend of £700. Consequently, she did not have to make National insurance or income tax contributions.

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید. من ۸ سال پیش یه شرکت تاسیس کردم و به عنوان مدیر عامل بودم که گواهی تاسیس شرکت را ترجمه کردم. آیا به نظرتون همون کافی‌ هست واسه سابقه کار. من بیمه نفرستادم اون زمان و شرکت ۳ سال کار میکرد. شما چی‌ پیشنهاد می‌کنید که من اضافه کنم به غیر از ترجمه گواهی تاسیس شرکت. آیا تو سر برگ شرکت باید بنویسم حقوق خودم رو هر ماه چقدر بود ؟

Junior Member

سلام.

من میخاستم بدونم برای ثبت اکانت تو سایت سیس حتما باید همون موقع ثبت نام رده شغلی که مد نظرمونه رو انتخاب کنیم؟
    اگر بله، تایید سابقه کار مرتبط رو چجوری باید براشون بفرستیم؟ انلاین؟

سوال دوم؛ امکانش هست برسیم کانادا یه کار دیگه خلاف اون چه تو پروفایلمون گفتیم انتخاب کنیم و مشغول بشیم یا نه حتما باید طبق noc اتتخابی باشه؟

سوال سوم اینکه چه noc رو انتخاب کنیم تاثیری تو شانس قبولیمون و عدم رجکت پرونده داره؟

ممنون میشم حتی اگر تکراریه جوابمو بدید. من تاپیک رو گشتم ولی ندیدم کسی همچین سوالی رو نپرسیده باشه انگار فقط برای من سوال شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)