صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 178

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Ent

سلام. نامه تمکن مالی رو از شعبه بانک دی گرفتم با مهر شعبه اما دارالترجمه میگه باید بری امور بین الملل بانک هم مهر بزنه وگرنه سفارت تایید نمیکنه. این حرف درسته؟

Junior Member

سلام. دوستان من صفحات زیادی از این تاپیک رو خوندم اما در مورد جواب سوالم کمی گیج شدم. من می خوام بدونم میزان پولی که باید برای تهیه ی این نامه تمکن فراهم کنیم رو به قیمت دلار دولتی محاسبه کنیم و یا دلار کانادا؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhga نمایش پست ها
    سلام. دوستان من صفحات زیادی از این تاپیک رو خوندم اما در مورد جواب سوالم کمی گیج شدم. من می خوام بدونم میزان پولی که باید برای تهیه ی این نامه تمکن فراهم کنیم رو به قیمت دلار دولتی محاسبه کنیم و یا دلار کانادا؟
    به قیمت دلار کانادا در بانک مرکزی (الان حدود 2400 تومن هست).
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

نقل قول نوشته اصلی توسط Mn2005 نمایش پست ها
    سلام. نامه تمکن مالی رو از شعبه بانک دی گرفتم با مهر شعبه اما دارالترجمه میگه باید بری امور بین الملل بانک هم مهر بزنه وگرنه سفارت تایید نمیکنه. این حرف درسته؟
    خوب شما می تونستید بگید که بانک نامه رو به انگلیسی بهتون بده.دیگه لازم به ترجمه هم نبود.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

به دلیل افزایش قیمت دلار دولتی (کانادا) در بانک مرکزی در چند روز اخیر که حدود ۴ درصد بوده و همچنین از اول خرداد ۹۶ تا امروز (۲۴ تیر ۹۶) حدود ۷ درصد بوده توصیه می شه حتما حواس اپلیکنت ها به موجودی حساب باشه. مخصوصا برای افرادی که میخوان برای استان ساسکاچوان اقدام کنن و نباید پولی که تو بانک دارن زیر مینیمم بیاد در این مدت (قبل و بعد از سابمیت).
    توصیه حداقل 10 تا 15 درصد بیشتر از مبلغی که اعلام شده تو بانک نگه دارین که خدای نکرده دچار مشکل نشین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

سلام
    میشه لطفا اگر نتیجه گیری من نادرست هست اصلاح کنین:

"کسی که میخواد وارد pool در سیستم اکسپرس اینتری بشه و امتیازش هم مناسب هست (که احتمال انتخاب شدنش بالاس با توجه دراوهای قبلی) باید حتما 6 ماه قبلش، حساب رو باز کرده باشه و از همون 6 ماه قبل مبلغ مورد نیاز بسته به تعداد نفرات (طبق جدول سایت cic) رو در بانک گذاشته باشه تا زمانی که انتخاب شد بتونه ظرف مدت 60 روزی که واسه ارسال مدارک وقت هست گواهی تمکن مالی رو بفرسته.
    حالا اگه بتونه از همون مدت 60 روز یعنی دو ماه هم استفاده کنه میتونه مثلا 4 ماه قبلش این حساب رو باز کرده باشه؟"

ممنون میشم دوستان بگن درست نتیجه گیری کردم یا خیر؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanage نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا اگر نتیجه گیری من نادرست هست اصلاح کنین:

"کسی که میخواد وارد pool در سیستم اکسپرس اینتری بشه و امتیازش هم مناسب هست (که احتمال انتخاب شدنش بالاس با توجه دراوهای قبلی) باید حتما 6 ماه قبلش، حساب رو باز کرده باشه و از همون 6 ماه قبل مبلغ مورد نیاز بسته به تعداد نفرات (طبق جدول سایت cic) رو در بانک گذاشته باشه تا زمانی که انتخاب شد بتونه ظرف مدت 60 روزی که واسه ارسال مدارک وقت هست گواهی تمکن مالی رو بفرسته.
    حالا اگه بتونه از همون مدت 60 روز یعنی دو ماه هم استفاده کنه میتونه مثلا 4 ماه قبلش این حساب رو باز کرده باشه؟"

ممنون میشم دوستان بگن درست نتیجه گیری کردم یا خیر؟
    بله میتونین از 4 ماه قبلش پول تو حساب باشه. در ضمن الان فرصت ارسال مدارک 90 روز شده و میتونین 3 ماه قبلش بزارین تو حساب.
    نکته بعدی اینکه فدرال ریز گردش نمیخواد برای 6 ماه و صرفا اگه پول رو چند روز هم تو حساب بزارین مشکلی پیش نمیاد. البته اگه میتونین 6 ماه بزارین بهتره بزارین. اگه چند روز فقط میزارین توجه کنین که ریزگردش ندین بهشون و نامه ای که از بانک میگیرین مشخص نکرده باشه پول کی وارد حساب شده.
    Canada Express Entry

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

سلام.
    آیا مقدار پولی ک با خودمون به کانادا میبریم، در میزان امتیاز بندی تاثیر داره؟
    آیا این مقدار پول باید جای خالی به صورت سپرده باشه؟ یعنی ازمون گردش حساب میخوان یا فقط اگه برای چند روز هم داخل حساب باشه کفایت میکنه؟

میشه لطفاراهنمایی کنید؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام بر دوستان، در پاسخ این دوست عزیز پست 77 من هم مشکل مشابه دارم، یعنی پول به اسم خانمم هست که گواهی هم گرفتیم ازش ولی یه جمله ای هست که کار را دچار شبهه میکنه، اگه کسی از دوستان تجربه مشابه داره ممنون میشم به اشتراک بزاره
    If your spouse is coming with you, you can count money you have together in a joint account. You may be able to count money in an account under their name only, but you must prove you have access to the money.

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام و تشکر از همه دوستان بابت توضیحات کاملشون
    واقعا فروم خوبی دارید !

منم یه سوال داشتم.
    من 20 می AOR گرفتم، دو ماه پیش مدیکال پس شدم، دو سه روز پیش هم بک گراند چکم شروع شد
    مدارکم آماده بود، همون 10 روز اول بعد از AOR همشون رو سابمیت کردم. گواهی تمکن هم جزوشون بود

یه گواهی تمکن از بانک ملت بود، به تاریخ 10 می، که توش موجودی حساب به ریال و دلار امریکا و مجموع گردش حساب در 12 ماه اخیر ذکر شده بود.
    از اون موقع تا الان 35 میلیون تومنم تو بانک مونده.

با توجه به اینکه بک گراند چکم شروع شده، یعنی بررسی مدارکم تموم و تایید شده ؟ الان می تونم پولا رو از حسابم بردارم ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)