صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 178

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    دوست عزيز اينجوري كه من در instruction بخش proof of funds خوندم نوشته بايد سوابق ٦ ماهه گذشته ذكر بشه لطفا دوباره چك كنيد و نتيجه رو اينجا اعلام كنيد
    سلام بله من هم دوباره خوندم و متوجه شدم اشتباه کردم همون 6 ماه هست
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

سلام دوستان اگر کسی بخواد از طریق یک سال سابقه کار کانادایی (experience class) اقدام کنه آیا باز باید اون شرط داشتن یکی از :
    جاب آفر
    گواهی حساب بانکی
    رو دارا باشه؟

Junior Member

سلام دوستان روز بخیر
    در خصوص گواهی تمکن مالی بانک پارسیان میگه یه نامه میده که یه ستون واریزی ها و یه ستون برداشت های 6 ماه گذشته رو داره و یه ستون اختلافشون. همچین نامه ای اوکی هست؟ این خوبیش اینه که میشه مبلغ مورد نظر رو یه روزه به حساب ریخت و برداشت کرد!!!

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_z نمایش پست ها
    سلام دوستان روز بخیر
    در خصوص گواهی تمکن مالی بانک پارسیان میگه یه نامه میده که یه ستون واریزی ها و یه ستون برداشت های 6 ماه گذشته رو داره و یه ستون اختلافشون. همچین نامه ای اوکی هست؟ این خوبیش اینه که میشه مبلغ مورد نظر رو یه روزه به حساب ریخت و برداشت کرد!!!
    سلام دوست عزيز
    با توجه به گفته ي بانك پارسيان گواهي شما تمام تراكنش ها رو خواهد داشت كه اين خيلي زياد و حجيم ميشه
    بعدم اينكه ميفرماييد پول مورد نظر رو يك روز بريزيد و برداريد كه مشخص ميشه پول شما فقط يك روز تو بانك بوده
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام دوست عزيز
    با توجه به گفته ي بانك پارسيان گواهي شما تمام تراكنش ها رو خواهد داشت كه اين خيلي زياد و حجيم ميشه
    بعدم اينكه ميفرماييد پول مورد نظر رو يك روز بريزيد و برداريد كه مشخص ميشه پول شما فقط يك روز تو بانك بوده
    نه این گواهی به ریز گردش حساب نیست فقط مجموع واریزی ، مجموع برداشت و اختلافشو برای 6 ماه گذشته نشون میده یعنی جدولی با 3 ستون و یک ردیف. این گزارش قابل قبوله نه نظرتون؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_z نمایش پست ها
    نه این گواهی به ریز گردش حساب نیست فقط مجموع واریزی ، مجموع برداشت و اختلافشو برای 6 ماه گذشته نشون میده یعنی جدولی با 3 ستون و یک ردیف. این گزارش قابل قبوله نه نظرتون؟
    سلام مجدد
    به نظر من چون دقیقا داده ها میانگین واریزی و برداشت و اختلافشون که میشه موجودی حساب در 6 ماه است بهترین و نزدیکترین گواهی به متن دستورالعمل CIC است
    خوشبختانه منم حساب پارسیان دارم
    آیا گواهی رو به زبان انگلیسی میده بهتون؟
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام مجدد
    به نظر من چون دقیقا داده ها میانگین واریزی و برداشت و اختلافشون که میشه موجودی حساب در 6 ماه است بهترین و نزدیکترین گواهی به متن دستورالعمل CIC است
    خوشبختانه منم حساب پارسیان دارم
    آیا گواهی رو به زبان انگلیسی میده بهتون؟
    بله گواهی به زبان انگلیسی میده مبلغ ریالی می زنه و نرخ تبدیل روز. گواهی رو هم بر مبنای موجودی تا روز قبل اخذ گواهی میده. ولی من نمیدونم واقعا مجموع واریزی، مجموع برداشت و اختلافشون در 6 ماه گذشته همون چیزی هست که cic میخواد یا نه چون cic گفته average balance!
    اجازه انتقال حساب ریالی از اقوام درجه یک هم میده ولی برگشت دوباره حساب به فرد قبلی ممکن نیست. شنیدم که پاسارگاد اجازه برگشت دوباره حساب رو هم میده.

Junior Member

سلام

آیا معنی این موضوع اینه که اگه کسی از 6 ماه قبل از انتخاب شدن این مبلق تو حسابش نیست نمی تونه(یا بهتره بگم نباید) اقدام کنه؟؟
    آیا نمی شه حساب به اسم کس دیگه ای باشه؟

این یکم عجیب نیست؟ ما از کجا بایست می دونستیم که این مبلق برای 6 ماه باید تو حسابمون باشه؟

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rein نمایش پست ها
    سلام

آیا معنی این موضوع اینه که اگه کسی از 6 ماه قبل از انتخاب شدن این مبلق تو حسابش نیست نمی تونه(یا بهتره بگم نباید) اقدام کنه؟؟
    آیا نمی شه حساب به اسم کس دیگه ای باشه؟

این یکم عجیب نیست؟ ما از کجا بایست می دونستیم که این مبلق برای 6 ماه باید تو حسابمون باشه؟
    تو برنامه سالهای پیش اگه حساب به اسم همسر باشه هم مشکلی نبود.قاعدتا در مورد این برنامه هم نباید مشکلی باشه در این زمینه.

اگه کسی میبینه امتیازش بالا هست و شانس انتخاب شدنش بالاست بهتره از الان به فکر باشه و مبلغ رو تو حساب نگه داره.

اما به نظر من اگه تو مرحله اول فقط همون گواهی که فقط مجموع واریز و برداشت ها رو نشون میده (و نه ریز به ریز واریز و برداشت ها)رو بفرستین بهتره .بعدا اگه ریز گزدش خواستن شما دوباره میقرستین.

اما خوبی این روش اینه که اگه اون موقع ریز گردش حساب بفرستین، تاچون اون موقع احتمالن چند ماه طول میکشه، جزییات اون چند ماه اول که ممکنه پول تو حسابتون نبوده باشه دیگه تو گردش جساب نمیاد. چون گواهی 6 ماهه از روزی که دوبازه ازتون گردش بخوان از بانک میگیرین.

در مورد دوستان سالهای قبل که روند بررسی پروندشون جندین ماه طول میکشده این روش جواب داده .اما حالا تو روش جدید که قراره سریع تر باشه و هنور معلوم نشده دقیقا چند ماه طول میکشه هنوز معلوم نشده احتمالا چند ماه بعد درخواست آپدیت مداترک بدن. اما به هر حال به نظر من این روش ضرر نداره و دوستانی که پول نداشتن تو حساب میتونن به کار ببرن.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

سلام و خسته نباشید.
    میتونم بپرسم این مبلغ اگر در حساب بلند مدت باشه قبوله یا حتما باید کوتاه مدت یا جاری باشه؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)