صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 178

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid0018 نمایش پست ها
    سلام . یه بخش از پروسه ی EE مربوط میشه به تلاش برای پیدا کردن شغل برای کسایی که شرایطشو داشته باشن . یعنی اگه پیشنهاد کار رو خود اداره مهاجرت با همکاری که با کارفرماها داره بهمون بده، باز هم باید نشون بدیم پول تو حسابمون بوده و توانایی مالی داریم و گردش حساب بگیریم؟
    آخه من باید حداقل دو سالی کار کنم که بتونم 11931 دلار رو بدست بیارم. یعنی دو سال عقب می افتم از مهاجرت. این خیلی ناراحتم میکنه.
    دوستان اگه پاسخ بدین ممنون میشم..
    بله متاسفانه این مبلغ واسه کسانی که می خوان مهاجرت کنند اجباریه.
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

اگه منظورتون فرم schedule 4 A هست که باید توضیح بدید مربوط به شما نمیشه چون به بیزینس کلاس مربوطه و نمیدونم چرا واسه یه عده میفرستن!

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29162 نمایش پست ها
    دوست من در درمراحل پایاتی هست ازش خواستن اموالشواگه داره بگه سوالش اینه که اگه نگه که اموالی داره بعدا درزمان فروش وانتقال وجه مشکل میخوره وحسن گفتنش چیه ممنون؟

دوستان،کسی میدونه اگه یه حسابی که مال کس دیگه ای هست رو تغییر نام به خودم بدم و بلافاصله گواهی گردش مالی 3 ماهه بگیرم،گردش حساب به نام من صادر میشه!!؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed__1983 نمایش پست ها
    دوستان،کسی میدونه اگه یه حسابی که مال کس دیگه ای هست رو تغییر نام به خودم بدم و بلافاصله گواهی گردش مالی 3 ماهه بگیرم،گردش حساب به نام من صادر میشه!!؟
    اگر صاحب حساب بستگاه درجه 1 باشه میشه انتقال داد و از همون تاریخی که ایشون حساب رو افتتاح کردن به نام شما میخوره
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

دوستان تاحالا کسی رو میشناسین که حساب نسبتا تازه تاسیس (مثلا تاریخ افتتاحش 2 یا 3 ماه گذشته باشه) ارایه داده باشه و ریجکت شده باشه؟ من یه حساب بلند مدت باز کردم می خواستم از همین حسابم نامه بگیرم.

سلام.اگر حساب سپرده کوتاه مدت باشه و همیشه درحال کار باشه ولی مینیمم فاند توش بمونه مشکلی پیش میاد؟

Banned

دوستان من حساب بانک TD کانادا دارم (هر سه حساب Saving و Chequing و Credit Card). ظاهرا بانک هم از دستم راضیه !!

باید این مبلغ حدود 15 هزار دلار برای Express Entry رو به چه صورتی به حسابم واریز کنم (نگه دارم)؟
    منظور اینه که باید همینکه دعوت نامه به دستم رسید و درخواست مدارک کردن، برم بانک و یکجا واریز کنم و Statement بگیرم؟
    یا حتما باید قبل از اینکه دعوت نامه به دستم برسه پول به مدت شش ماه داخل حسابم بوده باشه؟
    آیا در زمان ثبت نام باید این پول رو توو حسابم داشته باشم؟

ببخشید اگه تکراری هستش. ممنونم می شم اگه یکی از دوستان باتجربه کمکم کنه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    دوستان من حساب بانک TD کانادا دارم (هر سه حساب Saving و Chequing و Credit Card). ظاهرا بانک هم از دستم راضیه !!

باید این مبلغ حدود 15 هزار دلار برای Express Entry رو به چه صورتی به حسابم واریز کنم (نگه دارم)؟
    منظور اینه که باید همینکه دعوت نامه به دستم رسید و درخواست مدارک کردن، برم بانک و یکجا واریز کنم و Statement بگیرم؟
    یا حتما باید قبل از اینکه دعوت نامه به دستم برسه پول به مدت شش ماه داخل حسابم بوده باشه؟
    آیا در زمان ثبت نام باید این پول رو توو حسابم داشته باشم؟

ببخشید اگه تکراری هستش. ممنونم می شم اگه یکی از دوستان باتجربه کمکم کنه.
    اداره مهاجرت از شما گردش 6 ماهه رو میخواد. ولی نگفته باید کل 6 ماه پول تو حساب باشه. هدفشون اینه که ببینن در چند ماه اخیر پول کافی داشتین یا نه. ولی بودند دوستانی که فقط چند روز پول رو تو حساب گذشتند و برای اونها توضیح دادند که پول رهن خونه بوده و ... و فعلا مشکلی نداشتن. به هر حال اگه پول کافی دارین بهتره که زودتر بزارین بانک تا خیالتون راحت تر باشه. زمان ثبت نام مهم نیست پول تو حسابتون باشه یا نه ولی اگر فکر میکنید زود دعوت نامه میگیرید زمان ثبت نام پول رو بزارید تو حساب که مشکل 6 ماه رو نداشته باشید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام.اگر حساب سپرده کوتاه مدت باشه و همیشه درحال کار باشه ولی مینیمم فاند توش بمونه مشکلی پیش میاد؟
    اگر مینیمم فاند روداشته باشین مشکلی نداره.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical eng- IUST

سلام دوستان
    من یک حسابی دارم که از تیر ماه 14 ملیون سپرده داشته و تو شهریور به 20 رسیده، منتها 10 روز پیش بنا به مشکلی برداشت شدش و دیروز برای من ITA اومد، من الان 22 ملیون واریز کردم و تا فردا هم 10 ملیون دیگه واریز میشه
    من باید گواهی 12000 تا رو بدم، اما مشکلم اینجاست که avg من 12000 تا نمیشه
    حالا چه راه حلی هست؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)