صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 178

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی برای مهاجرت به روش Express Entry

ممنونم عزیزم
    سلام بچه ها هر کسی میتونه جواب منو بده
    ببینید من نمیدونستم که باید از شش ماه قبل اون پولی که مورد نیازه با خودمون ببریم تو حسابمون باشه واقعا اینو نمیدونستم الان فهمیدم و بشدت نگرانیم بخاطر اینکه ما بخواییم تا سه ماه دیگه پروفایل بسازیم
    و خوب اگر امتیازمون به حد نصاب رسید و دعوت شدیم خوب این پول کمتر از سه ماهه که تو حساب ماست باید چیکار کرد؟
    Thank God for attaining my goal

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    ممنونم عزیزم
    سلام بچه ها هر کسی میتونه جواب منو بده
    ببینید من نمیدونستم که باید از شش ماه قبل اون پولی که مورد نیازه با خودمون ببریم تو حسابمون باشه واقعا اینو نمیدونستم الان فهمیدم و بشدت نگرانیم بخاطر اینکه ما بخواییم تا سه ماه دیگه پروفایل بسازیم
    و خوب اگر امتیازمون به حد نصاب رسید و دعوت شدیم خوب این پول کمتر از سه ماهه که تو حساب ماست باید چیکار کرد؟
    قاعدتاً باید پول رو از 6 ماه قبل از گرفتن نامه بانک تو حساب گذاشته باشین. ولی نمونه هایی بوده که پول رو چند روز گذاشتن و براش توضیح نوشتن که پول رهن خونه هست و ... . مشکلی هم پیش نیومده. به هرحال یکم ریسکه.
    توصیه من اینه که به محض این که امتیازتون به حدی رسید که شانس دعوت نامه دارین پول رو بزارین تو حساب. فقط حسابش خیلی جدید نباشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط venuse_R نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک حسابی دارم که از تیر ماه 14 ملیون سپرده داشته و تو شهریور به 20 رسیده، منتها 10 روز پیش بنا به مشکلی برداشت شدش و دیروز برای من ITA اومد، من الان 22 ملیون واریز کردم و تا فردا هم 10 ملیون دیگه واریز میشه
    من باید گواهی 12000 تا رو بدم، اما مشکلم اینجاست که avg من 12000 تا نمیشه
    حالا چه راه حلی هست؟؟؟
    اگه الان موجودی کافی تو حسابتون هست مشکلی پیش نمیاد. حتماً نباید میانگین بالای اون عدد باشه. نزدیکم باشه کافیه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    قاعدتاً باید پول رو از 6 ماه قبل از گرفتن نامه بانک تو حساب گذاشته باشین. ولی نمونه هایی بوده که پول رو چند روز گذاشتن و براش توضیح نوشتن که پول رهن خونه هست و ... . مشکلی هم پیش نیومده. به هرحال یکم ریسکه.
    توصیه من اینه که به محض این که امتیازتون به حدی رسید که شانس دعوت نامه دارین پول رو بزارین تو حساب. فقط حسابش خیلی جدید نباشه.
    ممنونم بابت پاسختون فقط من شنیدم باید پول از شش ماه قبل تو حساب بوده باشه و اینکه مدل سپرده چطور باشه؟ اشکال نداره تو سپرده ای بگذاریم که روش سود میاد؟
    بعد میتونه موسسه مالی و اعتباری معتبر که تحت نظر بانک مرکزی هست باشه؟
    امکانش هست جوابم رو بدید ممنون میشمممممممممم
    Thank God for attaining my goal

Junior Member

سلام
    ببخسید دوستان گواهی حساب میتونه به نام همسر نفر اصلی باشه؟؟؟ راهنما بعضی استانها را که می خوندم نوشته بود که مشکلی نداره که به نام نفر اصلی باشه و یا همسر . اما در مورد خود فدرال چیزی پیدا نکردم.ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    ممنونم بابت پاسختون فقط من شنیدم باید پول از شش ماه قبل تو حساب بوده باشه و اینکه مدل سپرده چطور باشه؟ اشکال نداره تو سپرده ای بگذاریم که روش سود میاد؟
    بعد میتونه موسسه مالی و اعتباری معتبر که تحت نظر بانک مرکزی هست باشه؟
    امکانش هست جوابم رو بدید ممنون میشمممممممممم
    حساب سود دار مشکلی نداره. معمولا چند روز بزارید و بردارید مشکلی نداره. اما به هرحال ریسک هم داره. بهتره از بانک بگیرید ولی اگه نمیتونین موسسه معتبر هم مشکل نداره. اگه هر مشکلی نامه تون داشته باشه بهتون میگن و میتونین نامه رو عوض کنید.
    Canada Express Entry

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh67 نمایش پست ها
    سلام
    ببخسید دوستان گواهی حساب میتونه به نام همسر نفر اصلی باشه؟؟؟ راهنما بعضی استانها را که می خوندم نوشته بود که مشکلی نداره که به نام نفر اصلی باشه و یا همسر . اما در مورد خود فدرال چیزی پیدا نکردم.ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟
    برای فدرال هم به نام همسر مشکلی نداره.
    Canada Express Entry

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم به سوالم جواب بدین. من بعد از گرفتن ITA تونستم توی حسابم که قدیمی هم هست پول بذارم . میخواستم ببینم اگه تا آخرین روزا گرفتن گواهی بانک رو به تاخیر بندازم که نشون بدم پول نزدیک دو ماه تو حسابم بوده مشکلی پیش میاد؟ یا اینکه کلا decline کنم و بذارم چند ماه بعد که 6 ماه از زمان بودن پول تو حسابم گذشت دوباره اقدام کنم؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre_n نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم به سوالم جواب بدین. من بعد از گرفتن ITA تونستم توی حسابم که قدیمی هم هست پول بذارم . میخواستم ببینم اگه تا آخرین روزا گرفتن گواهی بانک رو به تاخیر بندازم که نشون بدم پول نزدیک دو ماه تو حسابم بوده مشکلی پیش میاد؟ یا اینکه کلا decline کنم و بذارم چند ماه بعد که 6 ماه از زمان بودن پول تو حسابم گذشت دوباره اقدام کنم؟
    سلام.
    خانم جان این چه کاریه؟؟؟ مگه جایی شما پیدا کردید که اسم از 6 ماه برده؟؟؟
    خیر همین کارتون عالی و کامله. بزنید بره مدارک رو ملت واسه همینم خودشونو به در و دیوار میزنن!!!
    دوستان مرهمت کنن پست مربوط به جمع آوری و ارسال مدارک رو با دقت بخونن...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام.
    خانم جان این چه کاریه؟؟؟ مگه جایی شما پیدا کردید که اسم از 6 ماه برده؟؟؟
    خیر همین کارتون عالی و کامله. بزنید بره مدارک رو ملت واسه همینم خودشونو به در و دیوار میزنن!!!
    دوستان مرهمت کنن پست مربوط به جمع آوری و ارسال مدارک رو با دقت بخونن...
    خیلی ممنون از جوابتون. ولی اینکه گفتین کجا اسم از 6 ماه برده. تو قسمت آپلود مدارک (توضیحات هر بخش) نوشته بالانس 6 ماهه حساب. اینم متن انگلیسیشه، اون قسمت رو بولد کردم.
    Document: Proof of Means of Financial Support
    If you are applying for permanent residence in Canada, you must provide an official letter issued by your financial institution indicating your financial profile. This must:

• list of all your bank (chequing and savings) and investment accounts, the account numbers, dates each account was opened and the balance of each account over the past six months,
    • list all outstanding debts, such as credit cards and loans,
    • be printed on the letterhead of the financial institution, and include your name and the contact information of the financial institution (address, telephone number and e-mail address).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)