صفحه 125 از 136 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام
    دوستان من مدرک لیسانسم از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی هست. ریز نمرات و دانشنامه ام رو قبلا گرفتم و وزارت علوم هم ارزشیابی کرده. برای ارسال مدارک آفیشال به WES، به کجا باید مراجعه کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

ممنون دوست عزیز میشه لطفا خصوصی برام بفرستید که تبلیغ نباشه

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    سایت ها بین ۵ تا ۷ درصد کارمزد می گیرن. مثلن دلار ۱۱۰۰۰ تومان باشه، ۱۲ تومان حساب می کنن.
    وقتی وس می پرسه نتیجه ارزشیابی را چه جوری براتون پست کنه، بزنین با پست معمولی که ۷ دلار بشه. شما اصلن نتیجه را خودتون لازم ندارید، پس آپشن ۸۰ دلاری را انتخاب نکنید.
    وبسایت نمی شه معرفی کرد، تبلیغات محسوب میشه. فارغ‌التحصیلان شریف یه وبسایت خدماتی برای حواله و پرداخت هزینه های تافل و آیلتس و وس دارن.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    امیدوارم همگی جواب این انرژی های خوب که در کمک کردن به دیگران دارید بگیرید
    یک سوال دارم که در پست های قبل دقیق جواب نگرفتم.
    آخرین مقطع اینجانب دکتری هست که فارغ التحصیل شده ام. الان برای مهجرت به کانادا فقط ارزیابی همین دکتری کاافیه یا اینکه باید در پروفایل wes دو مقطع قبلی یا حتی دبیرستان حودم را نیز اعلام کنم و مدارک را بفرستم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MMDTT نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    امیدوارم همگی جواب این انرژی های خوب که در کمک کردن به دیگران دارید بگیرید
    یک سوال دارم که در پست های قبل دقیق جواب نگرفتم.
    آخرین مقطع اینجانب دکتری هست که فارغ التحصیل شده ام. الان برای مهجرت به کانادا فقط ارزیابی همین دکتری کاافیه یا اینکه باید در پروفایل wes دو مقطع قبلی یا حتی دبیرستان حودم را نیز اعلام کنم و مدارک را بفرستم؟؟
    هر زمان در سایت وس پروفایل درست کردید و اطلاعاتتون رو وارد کردید (یا حتی قبلش در بخش های مختلف سایت) می تونید لیست مدارک مورد نیاز رو ببینید. مدارک دبیرستان که لازم نیست. من که ارشد بودم کپی و ترجمه ریز نمرات و دانشنامه ارشد و لیسانسم لازم بود. برای شما مدارک دکترا هم به این لیست اضافه میشه.

سلام دوستان من می خوام مدارک کاردانی و کارشناسی رو ارزشیابی کنم در وس کانادا. مدرک کارشناسی ام برای دانشگاه آزاد هست. که باید بدم به علوم تحقیقات. مدرک کاردانی ام برای دانشگاه علمی کار بردی هست . دوستان کسی هست بدونه مدرک کاردانی رو کجا باید بدم که برای تایید مدرک ام رو توی پاکت مهر و موم شده برای وس بفرستن. کدام سازمان توی ایران برای مدرک کاردانی علمی کاربردی این کار را انجام میده؟ اگه من فقط کارشناسی رو معادل سازی کنم و کاردانی رو انجام ندم کانادا معادل لیسانس بهم میده یا کمتر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    سلام
    هیچ دانشگاهی در هیچ نقطه کره خاکی، مهر دانشگاه زیر مدارکی که توسط خود شخص ترجمه شده نمی زنه. پس جواب این سوالات شما نه هست. اگر مدارک تحصیلی هر مقطع (کارشناسی یا کارشناسی ارشد) رو جدا جدا بذارین، بهتره.
    آقا دانشگاه من (دولتی در تهران) این کارو کرده هاا )))))) مهر international affairs زد روی ترجمه های من که به wes میخام بفرستم!
    ویرایش توسط Carlito-Brigante : September 17th, 2019 در ساعت 12:09 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasas نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز میشه لطفا خصوصی برام بفرستید که تبلیغ نباشه
    من میتونم براتون پرداخت کنم با کارمزد کمتر

Junior Member

سلام دوستان. من برای دانشگاههای کانادا برای لیسانس میخوام اقدام کنم. من تحصیلات دانشگاهی ندارم برای همین باید مدرک دیپلم با ریزنمراتم رو بفرستم برایWES . کسی میدونه من باید برای سیل بودن مدارک چکار کنم . مدرکمو و ریز نمرمو دادم دارالترجمه ترجمه کرده مهر دادگستری هم خورده. الان واقعا نمیدونم که برای مدرک دیپلم باید چکار کنم. با توجه به اینکه دبیرستانم هم شهرستان بوده و به تازگی رفتم اصل مدکمو و ریزنمراتمو گرفتم مهر و تمبر هم داره. لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasfar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای دانشگاههای کانادا برای لیسانس میخوام اقدام کنم. من تحصیلات دانشگاهی ندارم برای همین باید مدرک دیپلم با ریزنمراتم رو بفرستم برایWES . کسی میدونه من باید برای سیل بودن مدارک چکار کنم . مدرکمو و ریز نمرمو دادم دارالترجمه ترجمه کرده مهر دادگستری هم خورده. الان واقعا نمیدونم که برای مدرک دیپلم باید چکار کنم. با توجه به اینکه دبیرستانم هم شهرستان بوده و به تازگی رفتم اصل مدکمو و ریزنمراتمو گرفتم مهر و تمبر هم داره. لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنون

سلام احتمالا اداره آموزش پرورش محل تحصيلتون اين كار رو مي كنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط TaraKayedpour نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام مدارک کاردانی و کارشناسی رو ارزشیابی کنم در وس کانادا. مدرک کارشناسی ام برای دانشگاه آزاد هست. که باید بدم به علوم تحقیقات. مدرک کاردانی ام برای دانشگاه علمی کار بردی هست . دوستان کسی هست بدونه مدرک کاردانی رو کجا باید بدم که برای تایید مدرک ام رو توی پاکت مهر و موم شده برای وس بفرستن. کدام سازمان توی ایران برای مدرک کاردانی علمی کاربردی این کار را انجام میده؟ اگه من فقط کارشناسی رو معادل سازی کنم و کاردانی رو انجام ندم کانادا معادل لیسانس بهم میده یا کمتر؟
    مدارک احتیاجی به مهر و موم ندارند. فتوکپی خوانا کافی هست (به همراه فتوکپی ترجمه بدون مهر دادگستری)

فقط کارنامه ها (ریز نمرات) باید مهر و موم باشند.
    مدرک کارشناسی کافی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)