صفحه 93 از 136 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

دوستان این فرم wes باید بصورت چاپی پر بشه یا با خودکارم پر بشه مشکلی نیست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    دوستان این فرم wes باید بصورت چاپی پر بشه یا با خودکارم پر بشه مشکلی نیست؟
    اگر منظورتون فرم (Academic Records Request Form) هستش، بله-بصورت چاپی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_h نمایش پست ها
    اگر منظورتون فرم (Academic Records Request Form) هستش، بله-بصورت چاپی باشه.
    ممنون از پاسختون
    آخه فقط قسمت مربوط به من رو میشه تایپ کرد. ولی قسمت دوم که مربوط به دانشگاه هست رو نمیشه تابپ کرد. باید چیگار کنم؟

Junior Member

اگر صفحه دوم Academic Records Request Form رو نگاه کنید تو مدارک جلوی Academic Records Request Form نوشته optional یعنی اختیاری.
    یعنی فرستادن این فرم اصلا الزامی نیست. خودش می گه از این فرم استفاده کنید تا دانشگاهتان راحتتر نمراتتان را ریلیز کنند.

This form is provided to facilitate the release of your academic records by your academic institution.

پس ینی لازم نیست دیگه بذارم توی پاکت های ریزنمراتم؟ آخه من هنوز رفرنس نامبر نگرفتم. گفتم برم دانشگاههایی که درس خوندنم اینا رو مهر و موم کنم و آماده ارسال کنم و وقتی ثبت نام کردم بفرستم واسه WES
    شما بدون این فرم مدارک رو فرستاتید؟

Junior Member

تا پول رو کامل ندید به wes براتون رفرنس نامبر ایچاد نمی کند. نوشتن رفرنس نامبر روی همه پاکت ها الزامی است چون گم می شود. بعضی دانشگاه ها پاکت رو به شما تحویل نمی دهند و خودشون مستقیم می فرستند. اگر دانشگاهتان پاکت مهروموم شده را تحویلتان می دهد تا خودتان بفرستید این کار رو بکنید وگرنه اول رفرنس نامبر بگیرید.
    من فرم را فرستادم چون همراهم بود. شما پرسیدید تایپ کنم یا دستی بنویسم خواستم بگم خیلی سخت نگیرید روی اون قسمتش.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahsil2 نمایش پست ها
    تا پول رو کامل ندید به wes براتون رفرنس نامبر ایچاد نمی کند. نوشتن رفرنس نامبر روی همه پاکت ها الزامی است چون گم می شود. بعضی دانشگاه ها پاکت رو به شما تحویل نمی دهند و خودشون مستقیم می فرستند. اگر دانشگاهتان پاکت مهروموم شده را تحویلتان می دهد تا خودتان بفرستید این کار رو بکنید وگرنه اول رفرنس نامبر بگیرید.
    من فرم را فرستادم چون همراهم بود. شما پرسیدید تایپ کنم یا دستی بنویسم خواستم بگم خیلی سخت نگیرید روی اون قسمتش.
    ممنون از اینگه با صبر و حوصله جواب میدید. مرسی
    شما خودتون یا احیانا کسی رو دیدید که مدارکش به این صورت باشه و ارزیابی شده باشه. میخوام ببینم ارزیابی این مجموعه مدارک به چه صورت
    من کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای دارم. بعدش لیسانسم ناپیوسته هست (دوساله). ارشدم هم که دوساله هست.

Junior Member

خواهش می کنم. من خودم این مدلی نبودم برای همین نمی دونم. این رو بهتر است که یکی از دوستان که می دونه جواب بده.
    از این لینک استفاده کنید ببینید بهتون جواب می دهد یا نه.(لینک معادل سازی مدارک خارجی با مدارک کانادا است)

Junior Member

دوست عزیز، گذاشتن این فرم اختیاری هست. من از دانشگاه باهنر کرمان و خانمم از دانشگاه آزاد مشهد مدارک‌مون رو گرفتیم، و نه من و نه همسرم این فرم رو نفرستادیم و WES مدارک رو تایید کرد. بالا هم دوستان اشاره کردن که این فرم فقط برای توجیح دانشگاهه که بدونه برای چی شما ریزنمرات می‌خواین.
    اما بعضی دانشگاه‌ها مثل دانشگاه آزاد مشهد بدون رفرنس نامبر نامه نمیده. یعنی می‌خواد مطمئن باشه برای چی نامه می‌گیرین.
    بهتره شما اپلیکیشن WES رو کامل کنید و وقتی که درخواست ریزنمره می‌دین، رفرنس نامبر همراه‌تون باشه که وقت‌تون تلف نشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    ممنون از اینگه با صبر و حوصله جواب میدید. مرسی
    شما خودتون یا احیانا کسی رو دیدید که مدارکش به این صورت باشه و ارزیابی شده باشه. میخوام ببینم ارزیابی این مجموعه مدارک به چه صورت
    من کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای دارم. بعدش لیسانسم ناپیوسته هست (دوساله). ارشدم هم که دوساله هست.

Junior Member

دوستان میشه راهنماییم کنید با چه پستی مدارک بفرستم؟ بخش پست رو خوندم از DHL و TNT بد میگن. گیج شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)