صفحه 123 از 136 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

دوستان تجربه جدیدی دارید تو این زمینه؟
    اطلاعات فروم عموما قدیمی و مربوط به قبل تحریم ها و... است
    نقل قول نوشته اصلی توسط infernal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پست کدوم شرکت ها رو پیشنهاد می کنید؟
    من شنیدم داخل دانشگاه های شریف (tnt) یا خواجه نصیر (کارا) دفتر پستی هایی هست که ارزون تر می گیرن، پیشنهاد می کنید؟

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان یه سوال. برادر خانم من واسه اکسپرس انتری اقدام کرده و توی پول هست. امتیازش کمتر از حد نصاب هست و منتظره آیلتسش رو ارتقا بده و امتیاز رو افزایش بده ولی الان از job bank یک ایمیل واسش اومده از یک employer و ازش خواستن که برای یک پوزیشن توی شرکتشون اپلای کنه. میخواستم بدونم آیا کسی تجربه مشابهی داشته. ممنونم
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت MBA مارکتینگ

سلام دوستان مطالب فرومو کامل خوندم مرسی از همگی بابت راهنمایی. یه سوال دارم خدمتتون. من اصل ریز نمراتو از دانشگاه گرفتم میخواستم بدونم ترجمه ریزنمرات حتما باید مهر دانشگاه بخوره؟ ترجمه دانشنامه چطور؟ میشه مدارک کارشناسی رو بذارم تو یه پاکت (کپی ریز نمرات فارسی + کپی ریز نمرات ترجمه شده + کپی دانشنامه فارسی + کپی ترجمه دانشنامه) یا اینکه نه ریز نمرات و دانشنامه هر کدوم تو یه پاکت جدا باشه؟ برای کارشناسی ارشد هم به همین صورت باشه و بعد همه رو بذارم تو یه پاکت و با آدرس خودم یا دانشگاه برای WES ارسال کنم.
    سپاس بیکران از راهنمایی شما.

سلام
    هیچ دانشگاهی در هیچ نقطه کره خاکی، مهر دانشگاه زیر مدارکی که توسط خود شخص ترجمه شده نمی زنه. پس جواب این سوالات شما نه هست. اگر مدارک تحصیلی هر مقطع (کارشناسی یا کارشناسی ارشد) رو جدا جدا بذارین، بهتره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kambizsalehi نمایش پست ها
    سلام دوستان مطالب فرومو کامل خوندم مرسی از همگی بابت راهنمایی. یه سوال دارم خدمتتون. من اصل ریز نمراتو از دانشگاه گرفتم میخواستم بدونم ترجمه ریزنمرات حتما باید مهر دانشگاه بخوره؟ ترجمه دانشنامه چطور؟ میشه مدارک کارشناسی رو بذارم تو یه پاکت (کپی ریز نمرات فارسی + کپی ریز نمرات ترجمه شده + کپی دانشنامه فارسی + کپی ترجمه دانشنامه) یا اینکه نه ریز نمرات و دانشنامه هر کدوم تو یه پاکت جدا باشه؟ برای کارشناسی ارشد هم به همین صورت باشه و بعد همه رو بذارم تو یه پاکت و با آدرس خودم یا دانشگاه برای WES ارسال کنم.
    سپاس بیکران از راهنمایی شما.

دوستان سلام
    جدیدا برای ثبت نام در wes در مرحله آخر در مورد hormonized sales taxes سوال میپرسه اگر شهروند کانادا نیستید این هزینه رو پرداخت نکنید شما هم برخوردید؟

دوستان سلام
    جدیدا برای ثبت نام در wes در مرحله آخر در مورد hormonized sales taxes سوال میپرسه اگر شهروند کانادا نیستید این هزینه رو پرداخت نکنید شما هم برخوردید؟

سلام ارزیابی مدارک چقدر طول می کشه؟
    واسه من الان 40 روز گذشته از روزی که توی وبسایت وِس نوشت مدارک دریافت شده و در پروسه بررسی هست. ولی هنوز به همون صورته و وضعیتش تغییری نکرده. بنظرتون خیلی طولانی نشده؟ باید پیگیری کنم؟

سلام دوستان عزیز
    من سال ۲۰۱۵ wes مدارکم رو فرستادم ارزشیابی شد واسه لیسانس. الان فوق گرفتم. باید اپلیکیشن جدید توی پرفایل قبلیم درست کنم یا همونو آپدیت کنم؟ از این نظر که بدن توی پرفایل اکسپرس انتری مشکلی‌ پیش نیاد.
    چون سایت فرق کرده از ۴ سال پیش سوال میپرسه که هدف برای ارزشیابی مدارک چی‌ هست؟ مهاجرت (immigration) و کار (employmenet) جز گزینه‌ها هستن، می‌شه بگین شما کدوم رو انتخاب می‌کنین؟ چه فرقی‌ داره؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام ارزیابی مدارک چقدر طول می کشه؟
    واسه من الان 40 روز گذشته از روزی که توی وبسایت وِس نوشت مدارک دریافت شده و در پروسه بررسی هست. ولی هنوز به همون صورته و وضعیتش تغییری نکرده. بنظرتون خیلی طولانی نشده؟ باید پیگیری کنم؟
    چند هفته بعد از اینکه تمام مدارک رو دریافت کردند، سایت وس یه تاریخی مشخص میکنه برای اتمام پروسه بررسی و دقیقا تو همون تاریخ ارزیابی تموم میشه و فایلش قابل دانلود میشه. اگر تمام مدارک رو فرستادید و هنوز اون تاریخ براتون تعیین نشده، یه ایمیل برای پیگیری بزنید.

با سلام و عرض ادب . من سوالی داشتم .
    من ریزنمرات و دانشنامه دوره کاردانی و کارشناسی رو از دانشگاه های مربوطه گرفتم .
    از الان به بعدش رو براتون توضیح میدم ....آیا این روند درسته ؟
    اول از ریزنمرات و دانشنامه چند تا کپی میگیرم .
    دانشنامه رسمی رو دانشگاه میده اما برای ریزنمرات قابل ترجمه ، بایستی ارسال بشه تهران تا زیرش رو مهر و امضا کنن تا قابل ترجمه بشه .که بهتره خودم ببرم
    حال با در دست داشتن ریز نمرات قابل ترجمه و اصل دانشنامه میتونم به دفاتر ترجمه رسمی مراجعه کنم
    اینها رو میدم واسه ترجمه .که تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه رو داشته باشه .
    خب بعد از این مراحل توی سایت wes ثبت نام میکنم و یک شماره رفرنس میگیرم .
    با آماده سازی مدارک بالا ، میرم تهران سازمان مرکزي دانشگاه آزاد - دبیر خانه واحد بین الملل.و بقیه روند رو پیش میرم اینجا
    درسته؟
    فقط یک سوال زمانی که من میخوام شماره رفرنس از wes بگیرم .آیا میشه این مراحل رو بدم برادرم که کانادا هستن پر کنن؟( برای واریز پولش میگم .)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)