صفحه 133 از 136 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام، من اطلاعاتی ندارم متاسفانه ولی میخواستم ببینم آیا شما اطلاعاتی بدست آوردید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام
    من مدارک ارشد و کارشناسی رو ارزیابی کردم.
    الان موقع ثبت نام دیدم ک تحصیلات دبیرستان رو هم بهش اشاره کرده.
    لازمه که دیپلمم اضافه کنیم تو فرم و آیا نیازه ارزیابی یشه مدرک دیپلم؟
    متشکرم

Junior Member

دوستان عزیز من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.

من دانشجوی لیسانس مهندسی صنایع بودم، منتها زمانی که اعلام کردن با داشتن 8 سال غیبت میشه خدمت رو خرید من بدون اینکه مدرک بگیرم انصراف دادم تا شامل شرایط خرید خدمت بشم (غیبت رو از اخرین مدرک محاصبه میکردن و اگه قبل گرفتن مدرک انصراف میدادم میتونستم بخرم و خریدم در نهایت و بعد خرید خدمت دیگه ادامه تحصیل ندادم)
    حالا الان واسه EE میخوام اقدام کنم ولی نمیدونم مدارک تحصیلی خودم رو چی باید بزنم که نشون بده تحصیلات بالاتر از دیپلم داشتم (مدرک معادل کاردانی نگرفتم ولی فک کنم تقریبا 75 واحد پاس شده داشتم زمانی که انصراف دادم)
    الان من باید دیپلم بزنم شرایط رو؟ یا اون واحد های درسی پاس شده طی اون دو سه سال دانشجو بودن هم ارزش داره هنوز؟ و اگه داره با همون کورس های پاس شده هم میتونم معادل سازی ای انجام بدم اصلا؟

سلام دوستان، من ریزنمرات‌ انگلیسی توی پاکت دربسته و مهر و موم از دانشگاه (امیرکبیر) دارم، با توجه به چیزی که از مدارک مورد نیاز (تصویر ضمیمه) توی WES نوشته شده، آیا نیاز هست که من خود کپی مدرک و ترجمه رو دوباره ببرم دانشگاه و در پاکت قرار بدم و به همراه ریزنمرات ارسال کنم؟ چون به نظرم اینجا فقط گفته ریز نمره احتیاج به ارسال داره و مدرک و ترجمه ش رو می‌تونم آپلود کنم، درسته؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط seantheyahn نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ریزنمرات‌ انگلیسی توی پاکت دربسته و مهر و موم از دانشگاه (امیرکبیر) دارم، با توجه به چیزی که از مدارک مورد نیاز (تصویر ضمیمه) توی WES نوشته شده، آیا نیاز هست که من خود کپی مدرک و ترجمه رو دوباره ببرم دانشگاه و در پاکت قرار بدم و به همراه ریزنمرات ارسال کنم؟ چون به نظرم اینجا فقط گفته ریز نمره احتیاج به ارسال داره و مدرک و ترجمه ش رو می‌تونم آپلود کنم، درسته؟
    بله. به خاطر کرونا و تاخیر ارسال پستی و ... جدیدا wes این امکان را گذاشته که متقاضی خودش میتونه دانشنامه، ترجمه دانشنامه، و ترجمه ریزنمرات را خودش آپلود بکنه مستقیم در اکانتش. ولی ریزنمرات را همچنان باید در پاکن مهر و موم شده دانشگاه ارسال بفرمایید.
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان عزیزم.
    من یه سوال و مشکلی دارم. شاید کسی بتونه کمکم کنه.
    من حدود 2 ماه قبل، در سایت WES ثبت نام کردم، مبلغ را پرداخت و WES NUMBER رو گرفتم. سپس مدارک و ترجمه ها رو مطابق دستورالعمل خود سایت WES پاکت و با پست بین المللی ارسال کردم. مدارک حدود 45 روز قبل، در اختیار WES قرار گرفته. ولی با کمال تعجب هنوز وضعیت من ON-HOLD هست. این موضوع رو پیگیری کردم ازشون طی چندین مرحله ایمیل و هر بار جوابی نامشخص میدن. یا میگن که فعلا مدارک تا ماه مارس رسیده رو داریم بررسی میکنیم و یکبار میگن هنوز مدارک شما به دست ما نرسیده!!!!. واقعا وقت زیادی از من گرفته شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_66 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم.
    من یه سوال و مشکلی دارم. شاید کسی بتونه کمکم کنه.
    من حدود 2 ماه قبل، در سایت WES ثبت نام کردم، مبلغ را پرداخت و WES NUMBER رو گرفتم. سپس مدارک و ترجمه ها رو مطابق دستورالعمل خود سایت WES پاکت و با پست بین المللی ارسال کردم. مدارک حدود 45 روز قبل، در اختیار WES قرار گرفته. ولی با کمال تعجب هنوز وضعیت من ON-HOLD هست. این موضوع رو پیگیری کردم ازشون طی چندین مرحله ایمیل و هر بار جوابی نامشخص میدن. یا میگن که فعلا مدارک تا ماه مارس رسیده رو داریم بررسی میکنیم و یکبار میگن هنوز مدارک شما به دست ما نرسیده!!!!. واقعا وقت زیادی از من گرفته شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید�����������
    به خاطر کرونا پروسه های کاریشون با تاخیر مواجه شده است.
    اگر میتونید، از طریق دانشگاهتون بصورت الکترونیکی ارسال بفرمایید.
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    به خاطر کرونا پروسه های کاریشون با تاخیر مواجه شده است.
    اگر میتونید، از طریق دانشگاهتون بصورت الکترونیکی ارسال بفرمایید.
    مدارک رو به صورت الکترونیکی هم ارسال کردم به wes و البته که مدارک اصل دیگه دست خودم هست.

سلام.
    یه سوال داشتم که ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابهی داشته راهنمایی کنه.
    من ارشد رو دانشگاه خوارزمی تهران خوندم ولی وقتی سرچ میکنم توی WES نمیتونم پیداش کنم. نمی دونم باید چیکار کنم الان! مدارک رو همینجوری ارسال کنم؟ یا باید حتما اسم دانشگاهم توی لیست باشه؟

سلام دوستان من الان مدارکم در WES امریکاست چون برای ادامه تحصیل تو امریکا نیاز به نوعی ارزیابی وس بود به نام
    Course-by-Course Evaluation (ICAP البته از اول قصدم رو پرسید که برای تحصیل هست حالا به نظرتون اگه من بخوام در آینده برای PR کانادا اپلای کنم میتونم تقاضای ارزیابی اون رو هم بدم ؟ نوع ارزیابی اون چه مدلی هست؟
    و آیا مشکلی نیست WES امریکا این کار رو انجام بده؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)