صفحه 41 از 136 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    این چک لیست فقط برای خودتونه که چک کنید همه چی رو تهیه کردید. شما فقط همون فرم اصلی رو باید پر کنید و همراه مدارک پست کنید.
    موفق باشید.
    الزامی به پست کردن اون فرم اضافی هم نیست ، اون فقط یک درخواسته که شما برای دانشگاه ارسال می کنید تا ریز نمرات رو بهتون بدن.
    من بدون اون فرم فرستادم و انجام شد.

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان

آیا میشه مدارک خودم و همسرم رو با هم تو یه پاکت بزارم ؟ یا حتما باید جدا بشه ؟ در مورد اکانت که کد رهگیری میده هم آیا میشه یک اکانت بمشترک رای مدارک من و همسرم باشه؟ ممنون میشم از پاسخ دادن ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا میشه مدارک خودم و همسرم رو با هم تو یه پاکت بزارم ؟ یا حتما باید جدا بشه ؟ در مورد اکانت که کد رهگیری میده هم آیا میشه یک اکانت بمشترک رای مدارک من و همسرم باشه؟ ممنون میشم از پاسخ دادن ....
    هر فرد یک اکانت جداگانه در WES باید داشته باشه و اطلاعات خودش و مدرکش رو وارد کنه و مطابق اون یک شماره Refrence دریافت کنه.
    اما زمان پست کردن ، مدارک رو می تونید تو یک پاکت بگذارید . فقط توجه کنید هر نفر یک پاکت جداگانه لازم داره و روی اون به طور خوانا و واضح Reference Number رو بنویسید و نهایتا از مسول پست بخواهید هر دو پاکت شما رو در یک پاکت قرار بده و ارسال کنه.
    روی پاکت هم شماره رفرنس هر دو فرد رو ذکر کنید.
    من مرکز پست TNT تو ظفر رو رفتم.مسولش کاملا وارد بود و همه کارها رو به بهترین شکل انجام داد و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام... من الان در مونترال مشغول تحصیل هستم.. میخواستم ببینم کدوم موسسه رو بیشنهاد میکنید؟ من چون درسم طول میکشه میخوام الان برای اسکیلد ورکرز (اکسبرس انتری) اقدام کنم.

ممنون.

Junior Member

سلام دوستان من حدود یک سال پیش تو وس ثبت نام کردم و بدون پرداخت به من شماره رفرنس داد من تا الان اقدام نکردم حالا که قصد فرستادن مدارک رو دارم یه اشتباه داره ارشدم رو توی secondery education ثبت کردم چند بارم ایمیل زدم میگن پرداخت رو انجام بده حالا به نظرتون چیکار کنم

Junior Member

سلام دوستان من حدود یک سال پیش تو وس ثبت نام کردم و بدون پرداخت به من شماره رفرنس داد من تا الان اقدام نکردم حالا که قصد فرستادن مدارک رو دارم یه اشتباه داره ارشدم رو توی secondery education ثبت کردم چند بارم ایمیل زدم میگن پرداخت رو انجام بده حالا به نظرتون چیکار کنم

Junior Member

دوستان
    دانشگاه title رو چی بنویسه ؟ دانشگاه لیسانسم هیچی بلد نیست و سوال بعد اینکه بعد از پرداخت فرجه خاصی هست که مدارک رو بدیم دانشگاه و بعد پست کنیم؟

Junior Member

دوستان سلام
    میشه حواب سولات من رو در مورد سیستم وس بدید:

1) در اکانت معنی name of credential چیه؟ یعنی بنویسم master or bachelor؟
    2) در فرم که باید توسط خودمون و دانشگاه پر بشه در قسمت دانشگاه منظور از قسمت های زیر چیه؟
    Name of Official Completing Form:
    Title:

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sefa نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میشه حواب سولات من رو در مورد سیستم وس بدید:

1) در اکانت معنی name of credential چیه؟ یعنی بنویسم master or bachelor؟
    2) در فرم که باید توسط خودمون و دانشگاه پر بشه در قسمت دانشگاه منظور از قسمت های زیر چیه؟
    Name of Official Completing Form:
    Title:

ممنونم

دوستان من با موسسه وس تماس گرقتم،
    در مورد سوال اولم هموم bachlor و master هست
    در موزد سوال دوم اسم و سمت قردیه که امضا می کنه

و همینطور پرسیدم بابت اینکه اگه همزمان مدرک ارشد و لیسانس رو بزارم میشه همون 250 به اضافه پول پست
    و اگه بعدا بفرستم، توی اکانت باید قسمت آپگریت رو انتخاب کنیم و 100 دلار هزینشه و یه شماره رفرنس جدید میده

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
    دوستان
    دانشگاه title رو چی بنویسه ؟ دانشگاه لیسانسم هیچی بلد نیست و سوال بعد اینکه بعد از پرداخت فرجه خاصی هست که مدارک رو بدیم دانشگاه و بعد پست کنیم؟

منظورتون از Title چی هست؟
    فکر نکنم ارسال مدارک محدودیت زمانی داشته باشه. ولی جواب ارزیابی 5 سال اعتبار داره. یکی از دوستام 4 ماهه پول رو پرداخت کرده ولی هنوز مدرک رو پست نکرده و مشکلی نداره.

Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)