صفحه 134 از 136 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

برای اکسپرس اینتری
    فقط اون نفر اصلی که قراره امتیازاتش محاسبه بشه ، باید مدارکش رو تایید کنه
    یا اینکه ، همسرش هم لازمه مدارکش رو تایید کنه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط nvb نمایش پست ها
    برای اکسپرس اینتری
    فقط اون نفر اصلی که قراره امتیازاتش محاسبه بشه ، باید مدارکش رو تایید کنه
    یا اینکه ، همسرش هم لازمه مدارکش رو تایید کنه ؟
    سلام دوست عزیز
    وقتی که شما متاهل باشین، دو حالت براتون رخ میده. یا همسر شما با شما تشریف میارن کانادا، که در این حالت هم شما و هم همسرتون باید مدارک درسی خودتون را ارزیابی کنین. و اگر همسر شما نخوان با شما بیان، باقی مراحل برای شما به صورت مجرد محاسبه میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    وقتی که شما متاهل باشین، دو حالت براتون رخ میده. یا همسر شما با شما تشریف میارن کانادا، که در این حالت هم شما و هم همسرتون باید مدارک درسی خودتون را ارزیابی کنین. و اگر همسر شما نخوان با شما بیان، باقی مراحل برای شما به صورت مجرد محاسبه میشه
    غوز بالای غوز

دانشگام غیر انتفاعی بود ، چند سال بعد از فارغ التحصیلیم کلا جمع شد خخخخ
    اصل مدرک رو دارم ولی الان کلی داستان دارم برای ریز نمرات

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nvb نمایش پست ها
    غوز بالای غوز

دانشگام غیر انتفاعی بود ، چند سال بعد از فارغ التحصیلیم کلا جمع شد خخخخ
    اصل مدرک رو دارم ولی الان کلی داستان دارم برای ریز نمرات
    دانشنامه رو باید حتما داشته باشین به همراه ریز نمرات هر دو هم باید هولوگرام داشته باشن

Junior Member

تجربه من : برای اکسپرس اینتری تاییدیه مدرک تحصیلی میخواستیم، فقط مدرک کارشناسی ارشد رو فرستادیم و تایید کرد وز هیچ مشکلی هم پیش نیومد ( یعنی دیگه مدرک کارشناسی رو همراهش نفرستادیم )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vivaldi2 نمایش پست ها
    تجربه من : برای اکسپرس اینتری تاییدیه مدرک تحصیلی میخواستیم، فقط مدرک کارشناسی ارشد رو فرستادیم و تایید کرد وز هیچ مشکلی هم پیش نیومد ( یعنی دیگه مدرک کارشناسی رو همراهش نفرستادیم )
    بله تو فرآیند مشکلی درست نمیشه. ولی اگه بعدا برین کانادا و نیاز به مدرک کارشناسی باشه، چون دسترسی ندارید به ایران دیگه کارتون سخت میشه. پس پیشنهاد من اینه همه چی و کامل کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_66 نمایش پست ها
    بله تو فرآیند مشکلی درست نمیشه. ولی اگه بعدا برین کانادا و نیاز به مدرک کارشناسی باشه، چون دسترسی ندارید به ایران دیگه کارتون سخت میشه. پس پیشنهاد من اینه همه چی و کامل کنین
    تا جایی که من میدونم Wes اون تاییدیه ای که برای اکسپرس انتری میده برای جای دیگه غیر قابل استفاده است، برای دانشگاه مثلا باید دوباره تاییدیه جدید بگیری از wes ( اگر اشتباه می کنم تصحیح کنید ) . میشه مثال بزنید برای چه مواردی میشه از همین تاییدیه wes که برای اکسپرس انتری گرفتیم استفاده کنیم ؟

Junior Member

سوال

شنیدم برای استانی ، فارغ التحصیلان روانشناسی نباید مدارک رو به wes بفرستند ، باید جای دیگه ای برای تاییدش بفرستند
    برای اسپرس اینتری هم همین داستانه ؟
    اصلا صحت داره این موضوع ؟

سوال
    سلام
    آیا مدرک پیش دانشگاهی همون : 1 year program at a college به حساب میاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mrasoolniya نمایش پست ها
    سوال
    سلام
    آیا مدرک پیش دانشگاهی همون : 1 year program at a college به حساب میاد؟
    نه مدرک پیش دانشگاهی معادل دیپلم دبیرستان کاناداست (12 سال تحصیل).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)