صفحه 71 از 136 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    یکی از اقوام میخوان اقدام کنن ولی در حال حاضر ساکن ایران نیستن. ترجمه ای که دارن مال ۱۲ سال پیشه آیا این ترجمه قبوله یا نه و آیا حتما باید اصل دانشنامه رو ببرن دانشگاه و تایید بزنن یعنی برای ارسال به WES دانشگاه بازهم نیاز به مهر سازمان مرکزی داره ؟ (دانشگاه آزاد)

ممنون از دوستان
    خیر نیازی به ترجمه دوباره نیست. ترجمه مدارک زمانی اعتبار ندارند که 1. یا تغییری در اطلاعات اصل مدارک ایجاد شود 2. تغییری در مرجع تایید کننده، صادرکننده و همچنین مهرهای آنان ایجاد شود
    هر دو این حالتها بسیار نادر هستند.
    در صورتی که کپی مدارک درون پاکت مهرشده دانشگاه نیست ویا شرایط گفته شده در چند صفحه قبل را ندارد مراحل در "
    راهنمای جامع و تصویری تایید مدارک دانشگاه آزاد توسط WES کانادا جهت Express Entry" را مطالعه و انجام دهید. همراه داشتن اصل مدارک در دانشگاه آزاد صرفا جهت تایید کپی آنها لازم و البته ضروری است در غیر اینصورت زمان فرآیند بررسی و ارسال کپی مدارک توسط دانشگاه آزاد می تواند مدت زیادی افزایش پیدا کند.

پیروز باشید

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط CISCO7 نمایش پست ها
    من ربطشون رو نفهمیدم..
    شما میخواستید ترجمه رو هم خودشون بفرستن وقتی دارن مدرکت و ریز نمرات رو میفرستن
    ولی این متن انگلیسی میگه ترجمه مدرکت نیاز به مهروموم شدن نداره و میشه خود شخص بفرسته
    سوالی که پیش میاد اینه که ایا امکانش هست اونها خودشون بفرستن و دوباره خودت توی یه بسته جداگانه و یه پست دیگه دوباره بفرستی؟یعنی ایا این دوتا در نهایت کنار هم قرار میگیره؟ و این هزینه بر بودن رو چطور باهاش کنار میاین؟اونی که دانشگاه میخواد بفرسته رو از جیب کی میفرسته؟
    ببخشید دیر جواب میدم.
    چیزی که وز میخواد اینه که فراسیش داخل بسته دانشگاه باشه- حالا یا دانشگاه بقرسته وز یا شما بسته مهروموم شده دانشگاه رو میفرستی وز.
    ترجمه لازم نیست داخل بسته مهر و موم شده دانشگاه باشه

Junior Member

سلام
    دوستان من مدرک مهندسی نرم افزار دارم اما در زمینه شبکه های کامپیوتری فعالیت کردم طی چند سال گذشته و سوابق کاری هم که نامه شو گرفتم با شرح وظایف در زمینه شبکه هست
    با توجه به این شرایط من از لیست noc چه رشته ای رو باید انتخاب کنم؟

Junior Member

سلام. میشه لطف کنید بفرمایین لازم هست که نسخه کاغذی رو هم زمان پر کردن فرم های سایت انتخاب کنیم یا خیر؟ و اینکه من لیسانسم دولتی و ارشدم دانشگاه آزاد هست. دانشگاه لیسانسم کپی برابر است زده روی کپی های فارس و بهم پاکت خالی که محل بسته شدنش رو مهر زده داده که دیگه لازم نباشه برم شهرستان. واحد بین الملل دانشگاه آزاد قبول میکنه که هر دو مدرک رو برام ارسال کنه؟ یا اینکه اصلا بهتره خودم پست کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_msr نمایش پست ها
    سلام. میشه لطف کنید بفرمایین لازم هست که نسخه کاغذی رو هم زمان پر کردن فرم های سایت انتخاب کنیم یا خیر؟ و اینکه من لیسانسم دولتی و ارشدم دانشگاه آزاد هست. دانشگاه لیسانسم کپی برابر است زده روی کپی های فارس و بهم پاکت خالی که محل بسته شدنش رو مهر زده داده که دیگه لازم نباشه برم شهرستان. واحد بین الملل دانشگاه آزاد قبول میکنه که هر دو مدرک رو برام ارسال کنه؟ یا اینکه اصلا بهتره خودم پست کنم؟
    سلام
    من همه مدارکمو مهر و موم شده از دانشگاه گرفتم و خودم پست کردم. مشکلی پیش نیومد.

Junior Member

با سلام
    معذرت مى خوام اگه سوال تكراريه ولى مى تونم بپرسم اول بايد مدارك ارزيابى بشه بعد پروفايل بسازيم يا اگه انتخاب شديم بعد مدارك ارزيابى بشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohraby نمایش پست ها
    با سلام
    معذرت مى خوام اگه سوال تكراريه ولى مى تونم بپرسم اول بايد مدارك ارزيابى بشه بعد پروفايل بسازيم يا اگه انتخاب شديم بعد مدارك ارزيابى بشه؟
    جواب این سوال بارها داده شده. به نفع خودتونه که مطالب قبلی رو بخونید و سطح اطلاعاتتون رو نسبت به این سیستم بالا ببرید. در هر صورت اول باید مدرکتون ارزیابی شه و بعدش میتونین وارد Pool شین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Banned

سلام،

من مدارک کارشناسی و ارشد رو از طریق دانشگاه تهران به صورت لاک و مهر شده برای WES فرستادم و همه مدارک رو قبول کردن به جز یک گواهی موقت دانشگاه تهران.
    حالا WES گفته که باید اون گواهی موقت رو دوباره بفرستم (Clear, legible photocopies of all diploma certificates issued by the institutions attended.
    e.g. Kardani, Karshenasi, Karshenasi Arshad, Doctorate).
    تو سایت WES زده که می تونم خودم بفرستم (To be submitted to WES by applicant).

من الان در کانادا فایل اسکن رو دارم. آیا می تونم پرینت بگیرم و براشون بفرستم؟
    آیا لازمه که حتما مهر برابر اصل داشته باشه؟
    آیا در کانادا (کلگری) کسی این مهر برابر اصل رو داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    سلام،

من مدارک کارشناسی و ارشد رو از طریق دانشگاه تهران به صورت لاک و مهر شده برای WES فرستادم و همه مدارک رو قبول کردن به جز یک گواهی موقت دانشگاه تهران.
    حالا WES گفته که باید اون گواهی موقت رو دوباره بفرستم (Clear, legible photocopies of all diploma certificates issued by the institutions attended.
    e.g. Kardani, Karshenasi, Karshenasi Arshad, Doctorate).
    تو سایت WES زده که می تونم خودم بفرستم (To be submitted to WES by applicant).

من الان در کانادا فایل اسکن رو دارم. آیا می تونم پرینت بگیرم و براشون بفرستم؟
    آیا لازمه که حتما مهر برابر اصل داشته باشه؟
    آیا در کانادا (کلگری) کسی این مهر برابر اصل رو داره؟

مدارکی که باید توسط اپلیکنت فرستاده شه رو میتونین با فکس هم براشون بفرستین. فقط شماره رفرنس WES رو روی مدرک یادداشت کنین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    عرض ادب

1- اگر دوستان گفتن مهر دادگستری کافیه ، پرسیدن ضرورت مهر وزارت خارجه به نظرتون لازمه؟!

2- به این تاپیکها برید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%B3%D8%B7-WES

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

3- در این مورداطلاعی ندارم. شاید دوستان دیگه بتونن راهنمایتون کنن.

4- در فیلد مدارک تحصیلی هر تعداد که خواستید میتویند مدرک آپلود کنید. گرچه ارسال مدارک نامرتبط نتیجه منفی به همراه داره.

http://www.saskatchewan.ca/residents/moving-to-saskatchewan/immigrating-to-saskatchewan/saskatchewan-immigrant-nominee-program/sinp-procedures-and-guidelines

If we conclude that your application incomplete, it won't be accepted and we'll email you a letter showing which documents you need, to apply again.
    • We consider an application with invalid supporting documents (e.g. blank, partial, unidentifiable or irrelevant documents) as incomplete.

آموزش رو خوندم دست شما درد نکنه؛ نمیدونستم همشهری هستیم
    اما چند سوال
    1- توی سایت wes نوشته شده که مدرک توسط متقاضی و ریز نمره توسط دانشگاه ارسال بشه و شما اشاره‌ای به ارسال مدرک توسط خودتون نکرده بودید و انگار جفتش رو داده بودید دانشگاه؟ آیا خودتون هم جداگانه مدرکی فرستاده بودید؟
    2- سوال دیگم از دوستان غیر دانشگاه آزادی هست و اینکه بعضی دانشگاه‌ها مثل دانشگاه من داره میگه من مدرک نمیفرستم و فقط میتونم بگذارم تو پاکت مهر و موم کنم خودت بفرستی، کسی این کار رو کرده؟ آیا میشه ما هم مثل این دوست دانشگاه آزادیمون مدرک و ریز نمره رو با هم بگذاریم توی اون یک پاکت مهر و موم شده و بفرستیم؟
    ویرایش توسط conjed : November 6th, 2016 در ساعت 08:30 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)