صفحه 100 از 123 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام به همگی. من یه سوال دارم. من هم کارشناسی و هم ارشدو دانشگاه سراسری درس خوندم، هنوزم سابقه کارم در حد تعهد خدمتم نیست و اگه بخوام دانشنامه بفرستم باید بخرم. ولی تو خود سایت وس نوشته که مدرک موقت هم کافیه. حالا با توجه به این که روی مدرک موقت نوشته ارزش ترجمه ندارد ما میتونیم از همین استفاده کنیم یا حتما باید دانشنامه باشه؟ اصلا بدون ازاد شدن مدرک، دانشگاه ریز نمراتمونو مهر میکنه؟

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ellz نمایش پست ها
    سلام به همگی. من یه سوال دارم. من هم کارشناسی و هم ارشدو دانشگاه سراسری درس خوندم، هنوزم سابقه کارم در حد تعهد خدمتم نیست و اگه بخوام دانشنامه بفرستم باید بخرم. ولی تو خود سایت وس نوشته که مدرک موقت هم کافیه. حالا با توجه به این که روی مدرک موقت نوشته ارزش ترجمه ندارد ما میتونیم از همین استفاده کنیم یا حتما باید دانشنامه باشه؟ اصلا بدون ازاد شدن مدرک، دانشگاه ریز نمراتمونو مهر میکنه؟
    اگر کارمند دانشگاه با شما همکاری کنه میتونه هم مدرک موقت و هم ریز نمرات رو مهر کنه و ترجمه همینها برای ارزیابی WES کافی هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان
    من رشته مهندسی مکانیک هستم و در مدارکم و ترجمه عنوان رشته به صورت Mechanical Engineering- Manufacturing and Production اومده.
    میخواستم بپرسم در قستی که رشته را مشخص میکنم من کامل بنویسم رشته را یا فقط mechanical engineering بنویسم کفایت میکنه یا اصلا فرقی نمیکنه!
    چون با توجه به ناک ها اگر مهندسی مکانیک باشه ظاهرا بیشتر میشه روی نامه ی سابقه ی کاری مانور داد.
    قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین--میترسم از آن که بانگ آید روزی /کای بیخبران راه نه آنست و نه این>> (خیام)

Junior Member

با سلام لطفا راهنمایی بفرمایید:
    مدرک فوق لیسانسم را از هند گرفتم و دسترسی به دانشگاه ندارم. مدرک به زبان انگلیسی هست. البته توسط وزارت علوم ارزیابی شده. برای ارزیابی توسط WES چه پیشنهادی دارید؟
    اگرلیسانسم را برای تایید نفرستم امتیاز فوق لیسانس را در اکسپرس اینتری از دست میدهم؟
    آیا هزینه ارسال برای لیسانس و فوق لیسانس جداگانه حساب میشود؟هزینه اش چقدره؟
    با تشکر
    با سلام. وقت خوش
    تا آنجایی که اطلاعات بنده یاری میکند، مدارک شما به زبان انگلیسی و در پاکت مهر و موم شده دانشگاه می بایست به WES تحویل داده شود. در غیر این صورت تضمینی مبنی بر بررسی مدارک شما وجود نخواهد داشت.
    جهت ارزیابی مدرک فوق لیسانس الزام است که مدارک قبلی (فوق دیپلم در صورت ناپیوسته بودن) و لیسانس را هم ارسال کنید.
    هزینه بررسی مدارک برای هر شخص حقیقی (تعداد آن اهمیت ندارد) 207 دلار کانادا خواهد بود. یعنی هزینه بررسی لیسانس و فوق لیسانس شما هزینه اضافه نداشته و همان 207 دلار خواهد بود.
    با آرزوی موفقیت

Junior Member

با سلام
    رفتم به سایتWES و اکانت ساختم و شرایط هند را دیدم نوشته بود از ابتدای دسامبر 2018 باید خود دانشگاه فقط بفرسته و لیسانس هم حتما می خوان
    یعنی باید لیسانسمو دانشگاه ایران خودش مستقیم بفرسته و فوق لیسانس هم دانشگاه هند؟ به نظر شما میشه برم دانشگاه سمنان و مدارک لیسانسمو که گذاشتن داخل پاکت من خودم مدارک فوقمو بزارم با همونا تو ی پاکت و بفرستم از اینجا؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با سلام.
    دوست عزیز، لازم نیست حتما خد دانشگاه مدارک برای شما بفرستد. هر دانشگاه بصورت مجزا مهر و موم کند. شما شماره Ref سایت Wes رو روی هر پاکت با آدرس دانشکاه بنویسید. سپس در یک پاکت قرار داده و با آدرس خودتان ارسال کنید.

Junior Member

با سلام.بسیاری از دوستان صحبت WES را میکنند.آیا University of Toronto هم همین ارزیابی را انجام میدهد و شما کدام را ترجیح میدهید؟
    با سلام.
    قطعا WES نسبت به سازمان های دیگر سختگیری کمتری در ارزیابی مدارک دارد (با توجه به تجارب کسب شده در این حوزه)
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من فوق لیسانسم را از موسسه اموزش عالی سهروردی گرفتم. بعد از تشکیل اکانت در wes نتونستم اسم موسسه را در سایت پیدا کنم. این موسسه زیر نظر وزارت علومه یعنی امکان داره که wes مدرک را نپذیره؟

Junior Member

سلام دوستان خواهشا یکی پاسخ من را بده
    فقط دانشگاههایی که در لیست WES هست مورد قبولشونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasas نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق لیسانسم را از موسسه اموزش عالی سهروردی گرفتم. بعد از تشکیل اکانت در wes نتونستم اسم موسسه را در سایت پیدا کنم. این موسسه زیر نظر وزارت علومه یعنی امکان داره که wes مدرک را نپذیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master's Degree, Information Technology Engineering/E-Commerce

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasas نمایش پست ها
    سلام. همين كه زيرنظر وزارت علوم هست و توي مدرك شما هم قيد شده زيرنظر وزارت علوم كافيه.
    دوست من مدرك كاردانيش از دانشگاه معتبري نبود بعد از مكاتبه با wes بهش گفتن اگه تا الان كسي از اون دانشكده درخواستي به wes نفرستاده باشه اسم دانشگاه توي ليستشون نيست و اگه اون بفرسته مدارك بررسي و بهش اعلام ميشه. دوستم فرستاد و مدركش رو هم قبول كردن. البته اون كارداني به كارشناسي هم خونده بود، يعني دوتا مدرك داشت كه wes مداركش رو ليسانس ارزيابي كرد.

Junior Member

سلام
    میشه لطفا نظرتون رو بگید
    من میخوام مدارکم رو برای wes بفرستم، بعد مدرک لیسانسم رو هم دوباره باید بدم ترجمه کنم؟؟ من قبل از اینکه برای مستر از ایران برم ترجمه کردم (2013) آیا میتونم همون رو به همراه ریزنمرات انگلیسی رسمی که امیرکبییر برام میفرسته بذارم توو پاکت که خودشون مهر و موم میکنن بفرستم؟ تاریخ ترجمه ش خب طبعاً قدیمیه و جدید نیست نمیخوام پول دوباره بدم واسه ترجمه میشه راهنمایی کنید؟؟ اگه قبول کنن انقد هزینه نکنم همینطوری این پروسه خودش کلی هزینه داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)