صفحه 100 از 136 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام
    نه برای هر تعداد مدرک همان 200 دلار و پرداخت میکنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان من مدرک فوق رو از کانادا گرفتم ، آیا لازمه لیسانس ایران رو ارزیابی کنم ؟ با توجه به اینکه بالاترین مدرک فقط امتیاز داره.
    و اینکه من یک سال سابقه کار در ایران دارم که بخشیش همزمان با تحصیل بوده. آیا این قابل استفاده هست یا خیر؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط negarabz نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک فوق رو از کانادا گرفتم ، آیا لازمه لیسانس ایران رو ارزیابی کنم ؟ با توجه به اینکه بالاترین مدرک فقط امتیاز داره.
    و اینکه من یک سال سابقه کار در ایران دارم که بخشیش همزمان با تحصیل بوده. آیا این قابل استفاده هست یا خیر؟ ممنون
    سوال اول خیر نیازی ندارید
    سوال دوم هرسابقه کار مرتبطی که دارید قابل استفاده هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic technology engineering

سلام
    دوستان من یه سوالی داشتم : دارا بودن چندین مدرک دیپلم فنی (plc و avr و ...)از سازمان فنی و حرفه ای در اکسپرس اینتری برای کانادا چه جوری حساب میشه؟ و مدرک دانشگاهی جدا از اون حساب میشه؟ چون مثلا دیپلم5 امتیاز و لیسانس 20 امتیاز داره برا این اساس کسی که لیسانس داره و چند مدرک فنی امتیازاتش به چه صورتی خواهد بود؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aligh20 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه سوالی داشتم : دارا بودن چندین مدرک دیپلم فنی (plc و avr و ...)از سازمان فنی و حرفه ای در اکسپرس اینتری برای کانادا چه جوری حساب میشه؟ و مدرک دانشگاهی جدا از اون حساب میشه؟ چون مثلا دیپلم5 امتیاز و لیسانس 20 امتیاز داره برا این اساس کسی که لیسانس داره و چند مدرک فنی امتیازاتش به چه صورتی خواهد بود؟؟
    هر مدرکی رو که میخواهید بابتش امتیاز بگیرید میتونید سابمیت کنید برای ارزیابی،منتها این در مورد مدارک دانشگاهی همراه با ریز دروس و نمرات هست،با مدارک فنی غیر دانشگاهی بعید می‌دونم که بشه امتیازی گرفت و مثلا به معادل فوق لیسانس رسید ولی بهرحال میتونید شانس خودتون رو امتحان کنید، میشه از مدارک فنی به عنوان پشتوانه سابقه کار هم استفاده کرد.

Junior Member

دوستان من الان 410 امتیاز دارم و هنوز در job bank ثبت نام نکردم ، آیا پوینت اضافه داره و ضروریه؟ من الان در کانادا مشغول به کارم به صورت contract و فکر نمی کنم اصلا از طریق job bank بشه offer گرفت.

Junior Member

با سلام؟
    آیا جهت ارسال مدارک به WES فرمAcademic Records Request Form جهت بررسی مدارک برای مهاجرت الزامی است?
    ایا برای مدرک داروسازی که در ایران دکترا محسوب میشود باید
    WES confirmation of doctoral degree conferral form هم توسط دانشگاه تایید بشه؟
    و سوال دوم اینکه آیا باید اصل ترجمه مدارک ارسال شود یا کپی معمولی (یا برابر اصل شده) و کپی رنگی از مدارک ترجمه شده تهیه شود؟
    آیا کسی اطلاع داره WES به دانشگاه جهت تایید مدارک ایمیل می زنه؟

آیا برای مدرک داروسازی باید WES confirmation of doctoral degree conferral form را پر کرد یا تاییدیه دیگری لازم است؟
    سوال دیگر اینکه کدام نوع پست را جهت دریافت نتیجه انتخاب کنیم پست عادی 7 دلاری یا سفارشی 85 دلاری که با tnt و ups?

ویرایش توسط vahdatihf : May 26th, 2018 در ساعت 11:41 AM

Junior Member

برای انتخاب پست من خودم 7 دلاری و انتخاب کردم چون شما به مدارک کاغذی نیازی ندارید و همون ایمیلی که وس میفرسته براتون کافیه و خود وس اگه برای مهاجرت انتخاب کنید به سفارت کانادا یه نیخه ایمیل میکنه و میفرسته
    و برای ارسال مدارک هم نیازی به فرستادن اصل مدارک و کپی برابر اصل و کپی رنگی نیست کپی عادی و واضح از مدارک
    درباره سوالات تخصصی هم مناطلاعی ندارم و میتونید به وس ایمیل بزنید و مطمئن بشید

Junior Member

اینم لینک راهنمایی
    https://www.applyabroad.org/forum/at...3&d=1473608191

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rosssssa نمایش پست ها
    برای انتخاب پست من خودم 7 دلاری و انتخاب کردم چون شما به مدارک کاغذی نیازی ندارید و همون ایمیلی که وس میفرسته براتون کافیه و خود وس اگه برای مهاجرت انتخاب کنید به سفارت کانادا یه نیخه ایمیل میکنه و میفرسته
    و برای ارسال مدارک هم نیازی به فرستادن اصل مدارک و کپی برابر اصل و کپی رنگی نیست کپی عادی و واضح از مدارک
    درباره سوالات تخصصی هم مناطلاعی ندارم و میتونید به وس ایمیل بزنید و مطمئن بشید
    با سلام و تشکر از پاسخ شما
    مدارکتون رو با چه پستی ارسال کردین؟
    چند روزه رسید و چه مدت طول کشید تا جواب شما رو بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)