صفحه 12 از 136 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_et نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی دکترا هستم و تا چند ماه دیگه دفاع می کنم. مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشدم آزاده. به نظرتون بهتره الان اونارو برای ارزیابی به wes بفرستم یا اینکه صبر کنم مدرک دکترا رو هم بگیرم و همه رو با هم بفرستم؟ اصولا اگه جدا بفرستم مشکلی پیش میاد؟ چون ترجیح می دم بخشی از کارام جلو بیفته!
    خوب این موضوع از چند تا جنبه باید بهش نگاه کرد.یکی بحث هزینه است که شما اگه بخواین اینکار رو انجام بدین باید دوبا هزینه ارزیابی و دوبار هزینه ارسال مدارک رو پرداخت کنین. یعنی 2 تا 300 دلار و حدود 280 یعنی حدود 2400 م تومن باید هزینه کنین اما اگه همه رو با هم ارزیابی کنین نصف این هزینه رو پرداخت میکنین.
    دوم اینکه اگه شما فوق لیسانستون رو زودتر ارزیابی کنین با مجموع شرایطی که داربن با این مدرک تحصیلی برای مهاجرت مجاز شناخته میشین ؟ اگه نه که خوب صرورزتی نداره این کار رو انجام بدین و صبر کنین مدرک دکترا تون رو بگیرین و همه رو باهم ارزیابی کنین.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام . چند پرسش : 1. علاوه بر مدرک دانشگاهی چند تا گواهی فنی و حرفه ای هم دارم. آیا امکان ارسال همزمان این مدارک برای ارزیابی همراه مدرک دانشگاهی به wes وجود داره ؟ هنگام ساخت پروفایل باید کار خاصی انجام داد ؟ ( مدرک کارشناسی حسابداری و مدرک فنی و حرفه ای برقکاری ) 2. صرفا ارسال مدارک مربوط به کارشناسی کفایت می کنه ؟ یا لازم هست که مدارک کاردانی و پیش دانشگاهی و دیپلم هم ارسال بشه ؟ (شرمنده اگه سوال تکراری باشه ) ممنون

Junior Member

گویا امکان ویرایش پست قبلی نیست ...

آیا گواهی های فنی و حرفه ای هم نیاز به ارزشیابی داره ؟ و آیا این ارزشیابی از طریق wes انجام میشه ؟ تا جایی که من در سایت وس دیدم به نظرم فقط مدارک دانشگاهی رو ارزیابی می کنه ... برای گواهی های فنی و حرفه ای چه کار باید انجام بدم ؟

/ یه قسمت داره که ارزیابی رایگان انجام می ده (اینجا ) ... مدرک کارشناسی حسابداری 4 ساله دانشگاه آزاد رو معادل bachelore 3 years اعلام کرده ! دوستان نظری اطلاعی دارند ؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

با سلام و خسته نباشید. یه سوال در مورد نحوه پرکردن فرم WES دارم: من رشته ام اتاق عمل بوده و مدرک طرح من جدا از مدرک کارشناسی به من داده شده و من اون رو جدا ترجمه کردم. می خواستم بدونم که آیا در قسمت education باید طرح رو به صورت یک certificate جدا وارد کنم؟

ممنونم از کمکتون.

سلام
    دوستان از خدمت شما سوالی داشتم
    بنده در EE ثبت نام کردم البته نمره بنده 340 و پایین هست و تقریبا امیدی ندارم
    تازه این نمره با 8 نمره مدرک لیسانس خانمم بوده!
    واما مسالتون
    خانم بنده در مقاطع فوق دیپلم و لیسانس بصورت غیر پیوسته در دانشگاه آزاد تحصیل کرده اند در شهرهای مختلف
    تصمیم دارم مدراک ایشان را برای ارزیابی به WES بفرستم
    چه راهی برای دانشگاه آزاد هست؟
    بنده در حقیقت روش دانشگاه آزاد را نمیدانم
    آیا باید روش زیر را بروم:

دریافت اصل مدرک فوق دیپلم و ریز نمرات از دانشگاه اول و دوم
    ترجمه هر 4 تا مدرک
    بردن یک نسخه کپی ترجمه ریزنمرات فوق دیپلم به دانشگاه مربوطه برای مهرموم (آیا کپی قبول میکنند؟)
    بردن یک نسخه کپی ترجمه ریز نمرات لیسانس به دانشگاه مربوطه برای مهرموم
    ارسال دو پاکت بالا همراه با اصل ترجمه دو مدرک فوق دیپلم و لیسانس به همراه ریزنمرات ترجمه شده در یک پاکت به WES

در ضمن بنده برنامه اصلی برای تحصیل در آمریکا دارم ولی کانادا را هم میخواهم باز امتحان کنم .
    سوالی که داشتم آیا شما فکر میکنید ارزیابی مدرک خانم توسط WES کانادا در آمریکا میتواند بدردمان بخورد!

باتشکر از اطلاعاتی که میخواهید به بنده بدهید
    GRE and IELTS and Apply To USA or CANADA

Junior Member

سلام و خسته نباشید،

2 تا سوال دارم خدمتتون

1. مقطع کارشناسی دارم، ایا نیازی هست که مدارک دبیرستان هم فرستاده بشه ؟

2. ریز نمرات توسط دانشگاه فرستاده میشه؟ یا با پاکت مهر و موم شده دانشگاه شخصا باید بفرستم.

دست مریزاد

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط asal28 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید،

2 تا سوال دارم خدمتتون

1. مقطع کارشناسی دارم، ایا نیازی هست که مدارک دبیرستان هم فرستاده بشه ؟

2. ریز نمرات توسط دانشگاه فرستاده میشه؟ یا با پاکت مهر و موم شده دانشگاه شخصا باید بفرستم.

دست مریزاد
    سلام دوست عزيز

١- خير نيازي نيست
    ٢- هر دو حالت ميتونه اتفاق بيوفته بستگي به دانشگاه شما داره چه دانشگاه بفرسته چه مهر و موم به شما بده فرقي نداره
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام تاریخ نهایی برای اقدام کی هستش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

سلام روز بخیر
    یه سوال داشتم
    میشه مراحل گرفتن wes رو به من بگید؟
    ممنونم.

Junior Member

سلام من مدرک لیسانسم مال ایران هست و فوق لیسانسم مال انگلیس. مجبورم دو تا پروفایل تو wes درست کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)