صفحه 127 از 136 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستام من مدرک کاردانی و کارشناسی دارم . احتیاج دارم بعد از اینکه معادل سازی شد معادل کارشناسی کانادا بشه . بعد توی سایت وس زده کارشناسی یعنی 4 سال خوانده باشی. ولی کارشناسی من 3 سال است چون کاردانی هم 3 سال درس خوندم. حالا اگه مدارک رو بدم وس معادل کارشناسی به من میدن؟ یا قبول نمی کنند؟ توروخدا کسی هست من رو راهنمایی کنه؟! چقدر زمان میبره تا معادل سازی بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

دوستان سلام. آيا واسه ارزيابي مدرك ارشد، مدرك ليسانس هم بايد ارزيابي بشه؟

داخل سايت مربوط به اكسپرس انتري اين عبارت زير رو نوشته.

Which credentials to get assessed

In most cases, you only need an assessment for your highest level of education.
    For example, if you have a Master’s degree, you only need an assessment for that degree. You don’t need one for your Bachelor’s degree.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La littérature Canadienne Comparée/L'université de Sherbrooke

با سلام
    من دانشجوی دکترا هستم در کانادا. می خوام قبل تموم شدن درسم اقدام برای اقامت کنم. همه ی قوانین وس و پست ها رو خوندم ولی جواب نگرفتم. وس ریز نمرات رو تو پاکت مهر و موم شده می خاد. ایا من باید با داشگاه لیسانس و فوق لیسانسم در ایران مکاتبه کنم و ازشون بخام ریز نمرات رو بفرستن؟ اگر ریز نمرات رو فارسی بفرستن چه اتفاقی میفته؟ من ترجمه ی رسمی با ارم دادگستری و پیش خودم نگه داشتم اما مهر و موم نیس.
    ممنون میشم کمک کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sagharnjf نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی دکترا هستم در کانادا. می خوام قبل تموم شدن درسم اقدام برای اقامت کنم. همه ی قوانین وس و پست ها رو خوندم ولی جواب نگرفتم. وس ریز نمرات رو تو پاکت مهر و موم شده می خاد. ایا من باید با داشگاه لیسانس و فوق لیسانسم در ایران مکاتبه کنم و ازشون بخام ریز نمرات رو بفرستن؟ اگر ریز نمرات رو فارسی بفرستن چه اتفاقی میفته؟ من ترجمه ی رسمی با ارم دادگستری و پیش خودم نگه داشتم اما مهر و موم نیس.
    ممنون میشم کمک کنین.
    طبق مطالب این صفحه و پستی که aarea3 نوشتن، فرستادن بالاترین مدرک کافی هست. (که البته شما هنوز نگرفتین، چون در حال تحصیل هستین)
    https://www.canada.ca/en/immigration...essed/who.html

اشکالی نداره ریزنمرات را فارسی بفرستن، فقط باید مهر و موم باشه و شماره رفرنس داشته باشه. ترجمه ها احتیاجی به مهر و موم نداره و فتوکپی کافی هست.
    اگر دانشگاه ریزنمرات را پست نمی کنه، می تونید خودتون پست کنید (با رفرنس). ترجمه ها لازم نیست داخل پاکت ریزنمرات باشه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان،
    برای محاسبه امتیاز مدرک تحصیلی، کسی که لیسانس دانشگاهی به اضافه مدرک دیپلم دبیرستان و پیش دانشگاهی داره، آیا ۲۲ امتیاز میگیره یا ۲۱ امتیاز؟
    واینکه اگر برای گرفتن ۲۲ امتیاز، هر دو مدرک لیسانس و دیپلم رو قبول کنن، آیا نیاز هست که هر دو مدرک تو wes اسس بشه؟ یا فقط مدرک بالاتر؟
    ممنون

چون تو سایت cic این رو دیدم
    Three-year or more certificate, diploma, or degree plus a Secondary school diploma and diploma (two years)
    Two or more certificates, diplomas, or degrees
    Point : 22

https://www.canada.ca/en/immigration...tml#wb-auto-12

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای محاسبه امتیاز مدرک تحصیلی، کسی که لیسانس دانشگاهی به اضافه مدرک دیپلم دبیرستان و پیش دانشگاهی داره، آیا ۲۲ امتیاز میگیره یا ۲۱ امتیاز؟
    واینکه اگر برای گرفتن ۲۲ امتیاز، هر دو مدرک لیسانس و دیپلم رو قبول کنن، آیا نیاز هست که هر دو مدرک تو wes اسس بشه؟ یا فقط مدرک بالاتر؟
    ممنون

چون تو سایت cic این رو دیدم
    Three-year or more certificate, diploma, or degree plus a Secondary school diploma and diploma (two years)
    Two or more certificates, diplomas, or degrees
    Point : 22

https://www.canada.ca/en/immigration...tml#wb-auto-12
    امتیازات:
    https://www.canada.ca/en/immigration...stem/grid.html

و

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

دیپلم لازم نیست اسس بشه:

https://nano.wes.org/Applying-to-WES...university.htm

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط TaraKayedpour نمایش پست ها
    سلام دوستام من مدرک کاردانی و کارشناسی دارم . احتیاج دارم بعد از اینکه معادل سازی شد معادل کارشناسی کانادا بشه . بعد توی سایت وس زده کارشناسی یعنی 4 سال خوانده باشی. ولی کارشناسی من 3 سال است چون کاردانی هم 3 سال درس خوندم. حالا اگه مدارک رو بدم وس معادل کارشناسی به من میدن؟ یا قبول نمی کنند؟ توروخدا کسی هست من رو راهنمایی کنه؟! چقدر زمان میبره تا معادل سازی بشه.

Yes, they will give you the equivalent education certificate, but you should have send them your credits and certificate of Kardani and Karshenasi same together.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbms نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    ترجمه ناتی ترجمه مورد قبول سفارت استرالیاست که تو ایران چنتا دارالترجمه مورد تایید سفارت اونجان و این کارو انجام میدن. مهر ناتی هم بهش میزنن. سفارت استرالیا همین مهر براش کافیه.
    متوجه منظورتون نشدم. فرض کنین من ریز نمرات و مدارک و ترجمه کردم با مهر دادگستری و وزارت خارجه. الان باید چی کار کنم و کجا برم؟ کجا مهر وموم میکنه؟ بخش بین الملل دانشگاه های سراسریس که شهرک غربه یا خود دانشگاه؟
    ممنون
    دوست عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید که کانادا ترجمه ناتی رو آیا قبول کرد یا خیر؟ یا اینکه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردید که اصلا میشه این کاررو کرد یا خیر؟

ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elmnj نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید که کانادا ترجمه ناتی رو آیا قبول کرد یا خیر؟ یا اینکه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردید که اصلا میشه این کاررو کرد یا خیر؟

ممنونم.
    مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم نیست. ترجمه دارالترجمه رسمی کافی هست. فتوکپی خوانا ترجمه ها کافی هست. ترجمه ها لازم نیست مهر و موم و یا داخل پاکت کارنامه باشند
    کاربر mbms سه سال منهای یک ماه و نیم هست آنلاین نشدن. آخرین باری که اومدن تو سایت، اوباما رییس جمهور بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط TaraKayedpour نمایش پست ها
    https://www.wes.org/help/#/path/1164669671/

با سلام .سوالی داشتم
    مدارک نحصیلی من : کاردانی معماری و کارشناسی معماری هست
    مدارک همسرم : کاردانی و کارشناسی و کارشنتسی ارشد هست
    با یک وکیل صحبت کردیم گفتن که ما تمام مسیرها رو برای شما جهت مهاجرت بررسی میکنیم
    سوال اول ) آیا صحبت ایشان در هزینه های تایید مدارک توسط سازمان WES تاثیر میزاره؟ چونکه بما گفتن هزینه تایید مدارک هر دو نفرتون میشه 1650دلار کانادا
    سوال دوم) آیا زمانیکه ما خودمون میخواهیم مدارک رو ارسال کنیم برای WES ، هزینه ارسال مدارک جهت بررسی برای روش های مختلف مهاجرت متفاوت هست .مثلا برای ساسکاچوان یه هزینه برای فدررال یه هزینه دیگه؟
    ممنون میشم راهنماییم
    کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)