صفحه 2 از 136 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanjoon نمایش پست ها
    اساتید با تجربه می‌شه بگید برای پرونده مهاجرت اکسپرس اینترای ۲۰۱۵ باید کدام از این ۲ شیوه تأیید مدرک رو انجام داد؟
    من هم نمی دونم برای تایید مدرک دانشگاهی باید چه پروسه ای را طی کنم.میشه راهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    خیر تا زمانی که شما آخرین مدرکتون از کانادا نیست باید بفرستید وس ارزیابی بشه حتی اگر ۴ سال هم اینجا دانشجوی دکترا باشید اما دفاع نکرده باشید
    یه سوال. اگر کسی آخرین مدرک تحصیلیش از کانادا باشه نمیخواد مدارک ماقبل اون رو بده به WES?

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pirani نمایش پست ها
    یه سوال. اگر کسی آخرین مدرک تحصیلیش از کانادا باشه نمیخواد مدارک ماقبل اون رو بده به WES?
    برای اسکیل وورکر 2014. خیر لازم نیست اما برای اکسپرس انتری من جای خاصی ندیدم که با جزییات توضیح داده باشه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام
    با توجه به توضیحاتی که در ویکی و وبسایت وس نوشته شده، فقط باید کپی مدارک برای تایید ارسال بشه و نیازی به فرستادن اصل ترجمه هم نیست. سوالم اینه که این کپی ها باید مهر کپی برابر اصل بخوره یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdkhorrami نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به توضیحاتی که در ویکی و وبسایت وس نوشته شده، فقط باید کپی مدارک برای تایید ارسال بشه و نیازی به فرستادن اصل ترجمه هم نیست. سوالم اینه که این کپی ها باید مهر کپی برابر اصل بخوره یا خیر؟
    سلام، من فقط کپی ترجمه شده مدرکمو بدون مهر دانشگاه فرستادم ،در عوض دانشگاه ریز نمرات لاتین به علاوه دانشنامه لاتین و اصل ریز نمرات فارسی رو با مهر برجسته دانشگاه روی اونا برام تو پاکت گذاشت و از طرف وس هم قبول شد.

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط seliya نمایش پست ها
    سلام، من فقط کپی ترجمه شده مدرکمو بدون مهر دانشگاه فرستادم ،در عوض دانشگاه ریز نمرات لاتین به علاوه دانشنامه لاتین و اصل ریز نمرات فارسی رو با مهر برجسته دانشگاه روی اونا برام تو پاکت گذاشت و از طرف وس هم قبول شد.
    دوست عزیز اینجا هستیم برای کمک به همدیگر. اینکه شما مازاد بر احتیاج اصل ریزنمرات لاتین از دانشگاهتان فرستادید را ریفرنس به دوستان معرفی نکنید.

===
    دوست عزیز. hmdkhorrami
    صرفا چیزی که باید اصلی باشد و به همراه کپی ریزنمرات ( هم کپی فارسی و هم کپی ترجمه رسمی) شما باید ارسال شود فرم مهر و امضا شده WES توسط دانشگاهتان هست. ( و گذاشتن در پاکت دانشگاه و مهر و موم آن توسط دانشگاه )
    +
    کپی فارسی و کپی ترجمه رسمی دانشنامه که می گذارید در یک پاکت جدا با آدرس فرستنده. آدرس شخص خودتان

برای کاهش هزینه هم هر دو پاکت های فوق را در یک پاکت بگذارید و به آدرس WES ارسال کنید. وسلام

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    دوست عزیز اینجا هستیم برای کمک به همدیگر. اینکه شما مازاد بر احتیاج اصل ریزنمرات لاتین از دانشگاهتان فرستادید را ریفرنس به دوستان معرفی نکنید.

===
    دوست عزیز. hmdkhorrami
    صرفا چیزی که باید اصلی باشد و به همراه کپی ریزنمرات ( هم کپی فارسی و هم کپی ترجمه رسمی) شما باید ارسال شود فرم مهر و امضا شده WES توسط دانشگاهتان هست. ( و گذاشتن در پاکت دانشگاه و مهر و موم آن توسط دانشگاه )
    +
    کپی فارسی و کپی ترجمه رسمی دانشنامه که می گذارید در یک پاکت جدا با آدرس فرستنده. آدرس شخص خودتان

برای کاهش هزینه هم هر دو پاکت های فوق را در یک پاکت بگذارید و به آدرس WES ارسال کنید. وسلام
    میشه مختصر و مفید راجع به این WES به من بگید؟ من چیزی نمیدونم در مورد نحوه تایید مدرک ... بخصوص اینکه مدرک از دانشگاه خارج از ایران باشه ... ممنونم

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    میشه مختصر و مفید راجع به این WES به من بگید؟ من چیزی نمیدونم در مورد نحوه تایید مدرک ... بخصوص اینکه مدرک از دانشگاه خارج از ایران باشه ... ممنونم
    اینجارو مطالعه بفرمایید دوست من،درصورتی که سوال بود بفرمایید پاسخ می دن دوستان.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    WES یکی از موسساتی هست که توی کانادا مسئول تائید مدارک تحصیلی خارج از کاناداست. اکثر بچه ها مدارکشون رو برا تائید به این موسسه می فرستند. WES میاد مدارک رو چک میکنه و یه تائیدیه براتون می فرسته که باید موقع تشکیل پرونده برا Express Entry اون رو داشته باشید.
    وب سایت موسسه: http://www.wes.org/ca/fswp/requireddocuments/index.asp
    کشور محل تحصیلتون رو انتخاب کنید و شرایط مورد نیاز جهت تائید مدارک رو بخونید.
    تاپیک ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا رو هم می تونید بخونید و سوالاتتون رو اونجا بپرسید.
    برفراز آبهاي شادمان درياي ژرف،
    انديشه هامان همانگونه نامحدود،
    و دلهامان همانگونه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط alex78 نمایش پست ها
    سلام amir_za
    تشکراز توضیح مختصر و مفیدتون
    ولی ظاهرا دانشگاه آزاد موقع تایید فرمWES اصل مدارک رو برای ارسال قبول میکنه( یعنی اصل ترجمه ریزنمره و اصل ترجمه دانشنامه ) ولی راجع به اصل ریز نمره فارسی چیزی نشنیدم.
    دانشگاه آزاد اصل ترچمه ها رو میفرسته و کپی رو قبول نمیکنه مهر کنه. ولی اصل ریز نمره رو فقط برای تطبیق می خوان و ازتون نمی گیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)