صفحه 33 از 136 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    gholob

Ehsan
    Archi
    و
    sepehr عزيز
    خواهش مي كنم كمك كنيد دوبار سوالم رو نوشته ام ايادر اين زمينه لينك مناسبي سراغ داريد ؟
    این تاپیک خیلی طولانی هست اما جواب خیلی از سوالات منو داد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...21#post2013421

شمام اگه سرچ کنید حتما جوابتونو میگیرید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    ايا مدارك تحصيلي از انگليس هم تاييد لازم داره و بايد همه مراحل كپي بربر اصل و ارسال توسط دانشگاه را انجام بدهيم با توجه به اينكه اخذ ويزا برگشتن به انگليس ان هم فقط به دليل انجام چنين كاري ممكن است ميسر نباشد! لطفا راهنمايي كنيد غير از مداركي كه ريز نمرات دارد مدرك دكترا چطور؟ چه نكاتي در تهيه جزييات را بايد رعايت كنيم دكترا در بعضي رشته يا دانشگاهها پروژ ريسرچ است و ريز نمره ندارد خواهشمندم كمك كنيد چون فكر دردسر ووقت زيادي براي انتظار ويزا واقعا برايم ازار دهنده شده است
    اگرمدرک تون را از خارج از کانادا گرفته اید باید تاییدیه بگیرید. لازم نیست خودتان به انگلیس بروید. با دانشگاهتان تماس بگیرید و بگویید مدارک تان را مستقیما به WES بفرستد. به نوشته سایت WES برای تایید مدارک دکترا از انگلیس باید دانشگاهتان نامه تاییدیه مدرک شما را به WES بفرستد. در لینک زیر اطلاعات لازم را میتوانید پیدا کنید:
    http://www.wes.org/ca/fswp/requireddocuments/index.asp

Junior Member

دوستان ، من مهر و موم مدارکم رو در وزارت علوم می خوام انجام بدم ، سوالی که دارم اینه که کپی برابر با اصل رو کجا تهییه کنم ؟ چون وزارت علوم گفت اینکارو نمی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگرمدرک تون را از خارج از کانادا گرفته اید باید تاییدیه بگیرید. لازم نیست خودتان به انگلیس بروید. با دانشگاهتان تماس بگیرید و بگویید مدارک تان را مستقیما به WES بفرستد. به نوشته سایت WES برای تایید مدارک دکترا از انگلیس باید دانشگاهتان نامه تاییدیه مدرک شما را به WES بفرستد. در لینک زیر اطلاعات لازم را میتوانید پیدا کنید:
    http://www.wes.org/ca/fswp/requireddocuments/index.asp
    gholobe گرامي واقعا ممنونم
    اما با توجه به اينكه ريز نمرات ليسانس را هم لازم دارم به نظر شما دانشگاه حاضر است هم كپي كارنامه و هم ريز نمره را تاييد كند احتمالا مبالغي از من طلب مي كند كه مساله اي نيست اما يه سوال ديگه
    فكر مي كنيد ايا بهتر نيست من كپي مدارك رو براي دانشگاهم pdf كنم و ازانها بخواهم ريزونمره و مدرك را به wes بفرسته؟ چون انها كه نمي توانند كارنامه و ريز نمره جديدي مثلا المثني براي من تهيه كنند و بفرستند ان هم دانشگاههايي كه براي هركاري شارژ مي كنند
    خلاصه اينكه با توجه به راهنمايي جالب شما خودم مدارك رو كپي يا اسكن كنم و فقط تاييد بخواهم يا از انها مي توانم بدون هرنوع كپي درخواست مورد نظر را بفرستم
    شايد هم لازم است مكاتبات مفصلي داشته باشم
    اين براي ليسانس

ايا براي دوره phd هم گزارش پروسه دكتري لازم است يا صرفا تاييد مدرك phd?
    در ايران سه ترم ريز نمره براي دكترا در نظر گرفت شده اما روش ريسرچ خوب متفاوت است
    هنوز لينك ي كه برايم گذاشته ايد را نخوانده ام
    سعي مي كنم به دقت ان را مطالعه كنم
    با تشكر فراوان

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    دوستان ، من مهر و موم مدارکم رو در وزارت علوم می خوام انجام بدم ، سوالی که دارم اینه که کپی برابر با اصل رو کجا تهییه کنم ؟ چون وزارت علوم گفت اینکارو نمی کنن.
    سلام
    همه دانشگاه ها خودشون کپی برابر اصل میکنند
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان

من یک سوالی دارم درباره ارزیابی مدارک.
    مدرک من ارشد تجارت الکترونیک و مجازی اما آموزش محور هستش یعنی به جای پایان نامه سمینار داشتیم.

آیا مشکلی در زمینه ارزیابی اون وجود داره؟

ممنون
    ارسال مدارك:1 نوامبر 2010 ----- فايل نامبر: 22 فوريه 2011
    مصاحبه و سی اس کیو: 9 می 2013 ----- دریافت مدارك در سیدنی: 12 جون 2013
    فایل فدرال: 15 آگوست 2013 ------ ارسال مدیکال: ۱ نوامبر 2013
    پاس ریکوست: 13 مارچ 2014

Junior Member

سلام

آیا با گواهی موقت هم میشه برای ارزیابی مدارک اقدام کرد؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    همه دانشگاه ها خودشون کپی برابر اصل میکنند
    دوست عزیز تاکید کرده بودم که مهر و موم رو داره وزارت علوم انجام می ده ، یعنی دانشگاه خودم مهر و موم نمی کنه ، در نتیجه کپی رو برابر اصل هم نمی کنه.
    ممنون می شم دوستان یک روش برای تهییه کپی برابر اصل برای ریز نمراتم نشون بدید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vazesh نمایش پست ها
    سلام

آیا با گواهی موقت هم میشه برای ارزیابی مدارک اقدام کرد؟

مرسی
    خیر. اصل مدرک رو نیاز دارید. چون گواهی موقت ارزش ترجمه نداره.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    دوست عزیز تاکید کرده بودم که مهر و موم رو داره وزارت علوم انجام می ده ، یعنی دانشگاه خودم مهر و موم نمی کنه ، در نتیجه کپی رو برابر اصل هم نمی کنه.
    ممنون می شم دوستان یک روش برای تهییه کپی برابر اصل برای ریز نمراتم نشون بدید.

در مورد کپی برابر اصل کردن، مدارکتون رو ببرید همون دارالترجمه ای که ترجمه کردین تا براتون کپی برابر اصل کنه
    مشکل من و شما در مورد دانشگاهامون یکی. دانشگاه منم مهر و موم نمیکنه.
    میشه لطفا بگین کدوم قسمت وزارت علوم اینکار رو انجام میده؟
    ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)