صفحه 36 از 136 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان ، من 3 ماه که مدارکم رو واسه ارزیابی فرستادم فوقم تایید شده ولی لیسانسم رو زده نات ریسیود، در صورتی که رسیده و تو یکی از ایمیل هایی که بهشون زدم خودشونم گفتند رسیده ولی وضعیت من 3 ماه همینه و نتونستم هنوز پروفایل بسازم، الانم هرچی ایمیل می زنم جواب درستی نمیدن فقط می گن وضعیت همینه!!! سوالم رو تو یه صفحه دیگه مطرح کردم یکی از دوستان راهنمایی کردن که یهتر اینجا بپرسم . ممنون می شم راهنمایی کنید.

Banned

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان
    یکی از روش هایی که میشه job offer گرفت و زیاد تو pool نموند اینه فردی مستقیما با یه شرکت کانادایی وارد مکاتبه بشین
    خیلی از شرکت ها که هم من میشناسم هم بقیه هم روی سایت ها اسمشون هست دنبال نیروی واجد شرایط با حقوق پایین هستن...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali456 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از روش هایی که میشه job offer گرفت و زیاد تو pool نموند اینه فردی مستقیما با یه شرکت کانادایی وارد مکاتبه بشین
    خیلی از شرکت ها که هم من میشناسم هم بقیه هم روی سایت ها اسمشون هست دنبال نیروی واجد شرایط با حقوق پایین هستن...
    مراقب شرکتهای کلاهبردار باشید. این شرکتها باید بتوانند LMIA بگبرند و حق ندارند از شما هیچ پولی برای جاب آفر دریافت کنند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یک سوال ، شما میدونید چند روز بعد از رسیدن بسته پستی به WES تو سایت تغییرات رو نشون می دن ؟
    از جمعه مدارک من رسیده (از شرکت پست میدونم) ولی هنوز تو سایت هیچ تغییری ثبت نشده و نوشته منتظر دریافت مدارک هستن!
    من خاطرم هست جایی در سایتشون ذکر شده بود که ممکنه تا 72 ساعت هم طول بکشه که در سایتشون دریافت مدارک آپدیت بشه. ضمن اینکه در نظر داشته باشین مدارکتون روز تعطیل متلا شنبه و یکشنبه برسه هم احتمالن اونا تعطیل خواهند بود و آپدیت اون طول خواهد کشید.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    من خاطرم هست جایی در سایتشون ذکر شده بود که ممکنه تا 72 ساعت هم طول بکشه که در سایتشون دریافت مدارک آپدیت بشه. ضمن اینکه در نظر داشته باشین مدارکتون روز تعطیل متلا شنبه و یکشنبه برسه هم احتمالن اونا تعطیل خواهند بود و آپدیت اون طول خواهد کشید.
    از کجا متوجه شیم که ارزیابی شده مدرکمون؟
    توی سایت چی می نویسه؟
    آیا حتما باید اصل مدرک کاغذی به دستمون برسه یا نتیجه رو هم میشه از توی سایت مشاهده کرد؟

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    از کجا متوجه شیم که ارزیابی شده مدرکمون؟
    توی سایت چی می نویسه؟
    آیا حتما باید اصل مدرک کاغذی به دستمون برسه یا نتیجه رو هم میشه از توی سایت مشاهده کرد؟
    روند به این صورت هست که من از یکی از دوستان 2014 اینجا نقل قول میکنم :

این هم تجربهٔ من:
    ۲۹ نوامبر: ارسال مدارک با تی‌ان‌تی
    ۲ دسامبر: تحویل مدارک توسط تی‌ان‌تی
    ۴ دسامبر: تغییر وضعیت به documents received - review in progress
    ۵ دسامبر: تغییر وضعیت به evaluation in progress و اعلام
    ۶ ژانویه
    به عنوان تاریخ صدور تأییدیه
    ۱۲ دسامبر
    : تغییر وضعیت به completed
    ۱۶ دسامبر: دریافت تأییدیه به پیش‌بینی تی‌ان‌تی
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام دوستان،
    من بزای خودم و همسزم پروفایل ساختم در wes. چند تا سوال داشتم:
    1)وقتی من هم مدرک کارشناسی و هم ارشد خودم رو وارد کردم هزینه تغییری نکرد ، ایا من اشتباهی کردم ؟ حالا من یک شماره رفرنس خواهم داشت؟
    2) معنی name of credential چیه؟ یعنی بنویسم master or bachelor؟
    3)برای year awarded تاریخ تمام شدن درس هست یا زمانی که دانشگاه مدرک رو داده، چون توی فرم هم همین سوال رو کرده؟
    4) در فرم که باید توسط خودمون و دانشگاه پر بشه نوشته : Name of Official Completing Form: (please print or type) Title: منظورش چیه؟
    5) اگه کسی LMIA داشته باشه دیگه به امتیاز این مدارک احتیاجی نداره ، ایا باز هم لازمه مدارک asset بشه؟ ممکنه در مراحل بعدی بخوان asset مدارک رو؟

ممنونم

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

سلام. دوستانی که لیسانس و فوق لیسانس از دو دانشگاه سراسری مختلف داشتن و طی سه یا چهار ماه اخیر برای WES مدرک فرستادن و با موفقیت ارزیابی شده می تونن راهنمایی کنن که دقیقاً مدرک رو په جوری پست کردن؟
    در واقع سوال های من اینان:
    1- دانشگاه ارسال کرد یا خودتون پست کردین و تو اسم فرستنده اسم دانشگاه رو نوشتین؟
    2- مدارک لیسانس و فوق لیسانس رو جدا پست کردین (دو بار هزینه پست دادین) یا اینکه با پاکت های جدا ولی در یک بسته پستی (یک بار هزینه پست دادین) گذاشتین؟
    ممنون.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که لیسانس و فوق لیسانس از دو دانشگاه سراسری مختلف داشتن و طی سه یا چهار ماه اخیر برای WES مدرک فرستادن و با موفقیت ارزیابی شده می تونن راهنمایی کنن که دقیقاً مدرک رو په جوری پست کردن؟
    در واقع سوال های من اینان:
    1- دانشگاه ارسال کرد یا خودتون پست کردین و تو اسم فرستنده اسم دانشگاه رو نوشتین؟
    2- مدارک لیسانس و فوق لیسانس رو جدا پست کردین (دو بار هزینه پست دادین) یا اینکه با پاکت های جدا ولی در یک بسته پستی (یک بار هزینه پست دادین) گذاشتین؟
    ممنون.

جوابم کامل نیست اما می تونه بخشهایی رو کمک کنه.
    من همه مدارک رو خودم پست کردم و آدرس فرستنده هم منزل خودم بود ، دو نفری مدارکمون رو (یعنی دوتا مدرک برای دو شخص مختلف) رو با یک پست ارسال کردیم و هیچ مشکلی پیش نیومد ، مدارک به تفکیک ارزیابی شد

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    جوابم کامل نیست اما می تونه بخشهایی رو کمک کنه.
    من همه مدارک رو خودم پست کردم و آدرس فرستنده هم منزل خودم بود ، دو نفری مدارکمون رو (یعنی دوتا مدرک برای دو شخص مختلف) رو با یک پست ارسال کردیم و هیچ مشکلی پیش نیومد ، مدارک به تفکیک ارزیابی شد
    ممنون از جوابتون.
    من و همسرم میخوایم مدرک لیسانس و فوق لیسانسمون رو بفرستیم برای WES. اینجوری که شما گفتید اگه چهار تا پاکت Seal شده دانشگاه ها رو با یک بسته پستی بفرستیم مشکلی پیش نمیاد (حداقل برای شما پیش نیومده!).
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)