صفحه 38 از 136 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    تا جایی که من خاطرم هست ، یکی از دلایل من اختلاف هزینه بود ، WES هزینه کمتری می گیره.
    من برای مدارک یکی از دوستان میخوام اقدام کنم.
    اما متاسفانه وس اسم دانشگاهشو نداره و ریسکیه
    حالاتوی سایت این سازمان رفتم اما متاسفانه مثل وس لیست نداشت.
    اگه لینکی ذارید که موسسات رو توضیح داده ممنون میشم ارسال کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

دوستان یک سوال ، بعد از اتمام مراحل معادل سازی پروسه پست خودش اتوماتیک انجام می شه ؟
    یعنی WES نمونه معادل شده رو برامون ارسال می کنه یا نیاز به عملیات ویژه ای داره؟
    و این پست چند روز طول می کشه؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    ممنونم بابت اطلاعات مفیدتون
    ازریابی document by document باید WES ICAP باشه یا Wes basic?
    من ارزیابیم تموم شده و سایت وس اینها رو ازم خواسته پر کنم. گیج شدم ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member

من الان پروفایل وس ام رو چک کردم و یه پی دی اف مدارکم با رفرنس نامبر توش هست... همون کافیه یا باید order a report بدم یا حودشون مدارکو میفرستند؟
    راستش گیج شدم قدم بعدیم باید چی باشه

ممنونم

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط arckamyar نمایش پست ها
    من الان پروفایل وس ام رو چک کردم و یه پی دی اف مدارکم با رفرنس نامبر توش هست... همون کافیه یا باید order a report بدم یا حودشون مدارکو میفرستند؟
    راستش گیج شدم قدم بعدیم باید چی باشه

ممنونم
    موقعیکه پرداخت هزینه رو انجام میدادید چه روشی رو انتخاب کردید؟
    اگه مثل بنده اون 7 دلاری رو انتخاب کردید باید حالا حالاها بشینید تا مدرکتون برسه.
    اما اگه 85 دلاری رو انتخاب کردید باید یه کد به شما داده بشه که اون کد رهگیری بستتونه. با اون میتونید بسته رو پیگیری کنید.
    در هر حال وقتی ارزیابی مدارک به اتمام برسه توی سایتش می زنه که تا آخر روز کاری مدارک پست خواهد شد. وقتی برین توی قسمت delivery نوشته که بسته شما کی و به چه آدرسی پست شده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

سلام دوستان،
    لطفا راهنماییم کنید
    من پروفایلم رو توی وس باز کردم و همه اطلاعات رو منطبق با ترجمه هام پر کردم. موقع پرداخت هم هزینه 322.05 دلار رو با credit card پرداخت کردم. همون لحظه وقتی دکمه submit رو میزدم بدون هیچ خطایی به سایت wes بر میگشت. دو سه باری اینکاروو کردم و چون reference num رو بهم نمیداد بهشون ایمیل زدم. بعد از چند روز یه reference num برام ارسال شد. ولی روی پروفایلم در وس میرم وضعیتم اینطوریه:
    با توجه به اینکه با شماره reference اعلام شده مدارکم رو فرستادم، موقع پرداخت، مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
    مثلا مجددا reference num اعلام بشه!!!
    و یه سوال دیگه اینکه انگاری کردیتی که دارم جوابگو نیست، چطوری میتونم هزینه رو پرداخت کنم؟
    ببخشید که خیلی طولانی شد
    August 4, 2015 International Express 1 $85.00 $85.00
    August 4, 2015 Educational Credential Assessment (ECA) Package 1 $200.00 $200.00
    August 4, 2015 Harmonized Sales Tax (HST) 1 $37.05 $37.05
    Total Amount $322.05
    Payment $0.00

و

Balance Due $322.05

Junior Member

سلام دوستان
    آیا wes گواهی موقت و ریز نمرات رسمی ارشد پیام نور رو تایید میکنه و ارشد در نظر میگیره یا نه باید اصل مدرک باشه؟

ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط khezeli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا wes گواهی موقت و ریز نمرات رسمی ارشد پیام نور رو تایید میکنه و ارشد در نظر میگیره یا نه باید اصل مدرک باشه؟

ممنونم
    سلام. فقط اصل مدرک. اصلاً دارالترجمه ایران هم گواهی موقت رو ترجمه و تایید نمیکنه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. فقط اصل مدرک. اصلاً دارالترجمه ایران هم گواهی موقت رو ترجمه و تایید نمیکنه.
    سلام دوست عزیز ممنون بابت جوابت
    چرا ترجمه میکنند
    من الان گواهی موقت کارشناسیم رو ترجمه کردم و مهر دادگستری و امور خارجه هم داره

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط khezeli نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون بابت جوابت
    چرا ترجمه میکنند
    من الان گواهی موقت کارشناسیم رو ترجمه کردم و مهر دادگستری و امور خارجه هم داره
    تا جایی که من میدونم ترجمه نمی کنن. حالا شاید بعضی دارالترجمه ها ترجمه کنن. ولی از نظر قانونی و رسمی گواهی موقت ارزش ترجمه نداره. اگه سایر دوستان هم نظرشون رو بدن ممنون میشم.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)