صفحه 4 از 136 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    از زمان ارسال مدارک جهت ارزیابی تا تحویل آن چند روز حدودا زمان میبرد؟
    هزینه ارزیابی چقدر هست؟
    سلام
    ارسال مدارك با پست حدود ٣ تا ٦ روز زمان ميبره همين مقدار هم براي برگشت مدركتونه
    اما تعداد روزي كه wes مدارك شما رو ارزيابي كنه ميتونه از ١ روز تا ٢٠ روز متغير باشه عموما بستگي داره چقدر سرشون شلوغ باشه و دانشگاه شما چقدر شناخته شده باشه
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

میشه راجع به ارزیابی مدارک توضیح بدین دقیقا باید چه کار کنیم من خودم مدرک کاردانی علمی کاربردی دارو و همسرم هم کارشناسی ؟؟؟باید واسه ارزیابی اصل مدارک رو بفرستیم ؟الان اینا واسه سابمیت کلا 60 روز وقت دادن که 2 روزش گذشته؟؟میرسیم تو این 60 روز همه کارا رو انجام بدیم؟من الان اتریش هستم وین .از طریق سفارت اینجا نمیشه مدارکم رو تایید کنم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    میشه راجع به ارزیابی مدارک توضیح بدین دقیقا باید چه کار کنیم من خودم مدرک کاردانی علمی کاربردی دارو و همسرم هم کارشناسی ؟؟؟باید واسه ارزیابی اصل مدارک رو بفرستیم ؟الان اینا واسه سابمیت کلا 60 روز وقت دادن که 2 روزش گذشته؟؟میرسیم تو این 60 روز همه کارا رو انجام بدیم؟من الان اتریش هستم وین .از طریق سفارت اینجا نمیشه مدارکم رو تایید کنم؟؟
    نحوۀ محاسبۀ امتیاز مدرک تحصیلی:

نکتۀ مهم: مدارک تحصیلی دانشگاهی شما (خارج از کانادا) باید توسط یک موسسه مورد تایید اداره مهاجرت ارزیابی (assess) شود. معمولا دوستان از طریق موسسه WES اقدام می‌کنند.

نکتۀ مهم: ارسال مدارک تحصلی زیر دانشگاه (دیپلم و پیش‌دانشگاهی و…) لازم نیست.

نکتۀ مهم: نحوۀ ارزیابی مدارک توسط WES:
    ۱- گرفتن دانش‌نامه و ترجمه کردن آن
    ۲- گرفتن ریزنمرات و ترجمۀ آن
    ۳- ایجاد یک اکانت در سایت وس:
    cicapplication.asp
    ۴- وارد کردن اطلاعات طبق ترجمه‌های مدارک؛ و پرداخت فی مربوطه و گرفتن رفرنس نامبر
    ۵- دانلود و پر کردن
    این فرم
    ، و امضا و درج تاریخ توسط شما؛ سپس بردن این فرم به همراه ترجمۀ ریزنمرات به هر یک از دانشگاه‌ها تا توسط آنها پر و مهر و امضا شود و در پاکت مهر و موم مستقیما به وس فرستاده شود (یا پاکت مهر و موم را به شما می‌دهند تا از جانب دانشگاه، برای وس بفرستید)
    ۶- ارسال ترجمه و کپی دانش‌نامه‌ها توسط خودتان برای وس

نکته: ارسال کپی ترجمه‌ها + کپی مدارک اصلی برای وس، کفایت می‌کند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    دوست عزيز همچنين مي‌توانيد به اين صفحه مراجعه نماييد كه توضيحات تكميل‌تر براي اسس مدارك وجود دارد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C-2014)/page3

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D

نقل قول نوشته اصلی توسط rodin61 نمایش پست ها
    دوست عزيز همچنين مي‌توانيد به اين صفحه مراجعه نماييد كه توضيحات تكميل‌تر براي اسس مدارك وجود دارد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C-2014)/page3

وقتي مدرك فوق و دكتري داشته باشيم باييد هر دو تا مدرك رو اسس كنيم يا فقط اخرين مدرك تحصيلي .ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام دوستان

کسی اطلاع داره که مدارکی که قبلا توسط WES آمریکا ارزیابی شده (Course by Course برای دانشگاه) قابل استفاده برای این سیستم Express Entry هست یا باید یک بار دیگه برای WES Canada جداگانه اقدام کنم و هزینه بدم؟

با تشکر
    ویرایش توسط farsam1984 : January 4th, 2015 در ساعت 03:03 AM

Junior Member

سلام دوستان می خواستم بدونم من برای اکسپرس انتری باید تمام مدارک تحصیلی رو ارزیابی کنم یا فقط آخری رو که باهاش سابقه کار دارم ؟ آخری فوق هست و کانادایی که فکر نمی کنم لازم باشه ؟ اما لیسانسم ایرانی هست ،ارزیابی WES لازم داره ؟

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط fate83 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم بدونم من برای اکسپرس انتری باید تمام مدارک تحصیلی رو ارزیابی کنم یا فقط آخری رو که باهاش سابقه کار دارم ؟ آخری فوق هست و کانادایی که فکر نمی کنم لازم باشه ؟ اما لیسانسم ایرانی هست ،ارزیابی WES لازم داره ؟
    برای هر کدوم از مدارک که برای خود کانادا نیست باید معادل ارزیابی شده اش رو ارائه بدهید که همان ریپورت WES می شود. برای شما هم باید لیسانس رو ارائه بدهید به WES برای ارزیابی. مدارک تحصیلی چیزی جدای سابقه کار هستند و امتیازشان کاملا جدا هستش.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم برای شروع درخواست به روش اکسپرس انتری باید مدارک تحصیلی همسرم به همراه مدارک تحصیلی من توسط wes تایید بشه یا اینکه در شروع ثبت نام فقط مدارک تایید شده به همراه ایلتس همسرم کافیست.......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mona2015 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم برای شروع درخواست به روش اکسپرس انتری باید مدارک تحصیلی همسرم به همراه مدارک تحصیلی من توسط wes تایید بشه یا اینکه در شروع ثبت نام فقط مدارک تایید شده به همراه ایلتس همسرم کافیست.......
    برای شروع شما هیچ مدرکی به اونا نمیدید فقط نمرات زبان رو بایستی قبل از تیک پایانی ارسال درخواست، درست انتخاب کنید تا بعدا اشکالی پیش نیاد چرا که توی اون 60 روزی که به شما فرصت میدن مدارکی که از شما می خوان بهشون ارائه میدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)