صفحه 43 از 136 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط sefa نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    توی سایت wes نوشته کپی ترجمه مدارک رو بزارین، اما بعضی از دوستان مبگن اصل ترحمه ها رو بزارید، من گیج شدم میشه یه نفر منو راهنمایی کنه؟
    سلام
    اصل ترجمه نیازی نیست.
    کپی کافیه مطمئن باشید. البته باید این کپی توسط دانشگاه تایید (مهر) بشه
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام
    اصل ترجمه نیازی نیست.
    کپی کافیه مطمئن باشید. البته باید این کپی توسط دانشگاه تایید (مهر) شه
    من برابر با اصل کردم و دانشگاه پاکت رومهر و موم کرد ولی دیگه به کپی چون برابر با اصل بود مهری نزدن به نظرتون باید دانشگاه هم مهر میکرد؟ ۳۲۲ دلار پرید ؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام مجدد، اون مدارکی که دانشگاه هم میزاره داخل پاکت باید همه کپی و مهر خورده توسط دانشگاه باشند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام
    اصل ترجمه نیازی نیست.
    کپی کافیه مطمئن باشید. البته باید این کپی توسط دانشگاه تایید (مهر) بشه

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط sefa نمایش پست ها
    سلام مجدد، اون مدارکی که دانشگاه هم میزاره داخل پاکت باید همه کپی و مهر خورده توسط دانشگاه باشند؟
    سلام
    دانشگاه که مدارکی که خودتون دادید بهشون رو گذاشته توی پاکت و مهم و موم کرده. چیز دیگه ای نمی مونه که بخواد کپی و مهر خورده باشه؟!؟؟

به دانشنامه و ترجمه اش هست
    یه ریز نمرات و ترجمه اش هست
    یه فرم وس هست و یه کاور لتر که من همونم نفرستادم.
    من فقط یه پاکت فرستادم اونم توش ترجمه دانشنامه و ترجمه ریز نمرات و کپی فارسی همونها و فرم وس بود.
    مدرکمم ارزیابی شد و دو هفته ای برگشت.
    ویرایش توسط Azumi : September 10th, 2015 در ساعت 08:13 AM

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
    من برابر با اصل کردم و دانشگاه پاکت رومهر و موم کرد ولی دیگه به کپی چون برابر با اصل بود مهری نزدن به نظرتون باید دانشگاه هم مهر میکرد؟ ۳۲۲ دلار پرید ؟؟؟؟؟
    من پیشنهاد می کنم یه خورده صبر کنید. اگه مشکلی باشه توی سایت خودشون اعلام میکنن. از روزی که مدرکتونو ارسال کردید و به دست اونها رسیده دو هفته صبر کنید اگه توی سایت ننوشته بود completed شد اون موقع ایمیل بزنید و مشکلتونو مطرح کنید.
    اونها هم ازتون مدرک لازمه رو می خوان و پروندتون ارزیابی میشه. اما من تا حالا ندیدم به علت نقص در مدارک دیگه کلا ارزیابی نشه و هزینه هم سوخت شه..

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
    اگه مدرک شما به هر علتی به صورت ناقص به WES ارسال بشه نهایتش ازتون میخوان که دوباره بفرستین تا کامل بشه. 322 دلار رو شما برای ارزیابی دادین و تا مدرک کامل نشه ارزیابی هم صورت نگرفته و پول شما سوخت نشده! پس نگران نباشین و منتظر بمونین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان.
    دانشگاه میگه که من روی هیچ کاغذ کپی (حتی کپی فارسی دانشنامه و ریزنمره) مهر نمیزنم. فقط روی پاکت مهر و موم شده مهر میزنه.
    به نظرتون اگه من اصل ترجمه دانشنامه و ریزنمره (که در واقع یک پکیج هستش و انتهاش کپی فارسی دانشنامه و ریزنمره رو هم داره) به همراه مهر دادگستری و وزارت خارجه بزارم تو پاکت و دانشگاه مهر و موم کنه مشکلی پیش میاد؟
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دانشگاه میگه که من روی هیچ کاغذ کپی (حتی کپی فارسی دانشنامه و ریزنمره) مهر نمیزنم. فقط روی پاکت مهر و موم شده مهر میزنه.
    به نظرتون اگه من اصل ترجمه دانشنامه و ریزنمره (که در واقع یک پکیج هستش و انتهاش کپی فارسی دانشنامه و ریزنمره رو هم داره) به همراه مهر دادگستری و وزارت خارجه بزارم تو پاکت و دانشگاه مهر و موم کنه مشکلی پیش میاد؟
    ریز نمرات اصل ولی دانشنامه رو کپی بدون هیچ مهر خاصی آماده کنید.
    ریز نمرات تو یک پاکت توسط دانشگاه مهر و موم بشه و با دانش نامه پست کنید ، هیچ مشکلی بوجود نمیاد.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    ریز نمرات اصل ولی دانشنامه رو کپی بدون هیچ مهر خاصی آماده کنید.
    ریز نمرات تو یک پاکت توسط دانشگاه مهر و موم بشه و با دانش نامه پست کنید ، هیچ مشکلی بوجود نمیاد.
    ممنون. ببخشید منظورتون از اینکه "ریز نمرات تو یک پاکت توسط دانشگاه مهر و موم بشه" اینه که اصل ترجمه ریزنمرات مهر و موم بشه؟ چون دانشگاه اصل فارسی که دوباره به من نمیده بزارم تو پاکت.
    ضمنا "ریز نمرات اصل" منظورتون اصل ترجمه ریزنمراته؟
    Canada Express Entry

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    ممنون. ببخشید منظورتون از اینکه "ریز نمرات تو یک پاکت توسط دانشگاه مهر و موم بشه" اینه که اصل ترجمه ریزنمرات مهر و موم بشه؟ چون دانشگاه اصل فارسی که دوباره به من نمیده بزارم تو پاکت.
    ضمنا "ریز نمرات اصل" منظورتون اصل ترجمه ریزنمراته؟
    دوست عزیز مسلما برای معادل سازی مدرکتون با مدارک کانادایی ، ترجمه از بخشهای الزامیه که بخاطر بدیهی بودن ذکر نکردمش.
    اکثر دانشگاههای معتبر خودشون روند رو می دونن و خودشون فقط اصل ترجمه زیر نمرات رو مهر و موم می کنن. چون چیزی به نام کپی برابر با اصل در مورد ترجمه ریز نمرات وجود نداره.
    فقط خواستم مطلع باشید دانشگاه کاملا صحیح می گه که هیچ برگه ای رو مهر نمی زنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)