صفحه 6 از 136 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    ممنون احسان عزیز، البته Secondary که تو متن اشاره شده به معنی دبیرستان میشه و Post-Secondary میشه دانشگاه.
    تو متن اشاره کرده که ما مدارک دبیرستان و مراحل بعد از دبیرستان ( دانشگاه) شما رو برای مجاز بودن برای EE ارزیابی میکنیم.اما به نظر میرسه چون اونا امتیاز رو بر اساس بالاترین مدرک تحصیلی ارایه میکنن ذکر کردن یا نکردن دبیرستان اینجا تفاوتی در امتیاز ایجاد نمیکنه .
    بیشتر نظر من از جهت تاثیرشون رو کامل محسوب شدن یا نشدن پروفایل بود.

پی نوشت:
    We will assess XXX
    secondary
    and post-secondary periods of study for eligibility for Express Entry, and use them to calculate XXX score
    بله سپهر جان متوجه هستم كه secondary رو آورده پس بايد دبيرستان باشه اما تا جايي كه من اطلاع دارم wes از كارداني رو ارزيابي ميكنه و براي كانادا قبل از اون مهم نيست نمره هم نداره
    من خودم تو پروفايل نزدم فعلا
    نمي دونم چه كنم
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواسستم امروز برای Express Entry اقدام کنم فقط قبل از تکمیل اطلاعات یکسری ابهامات در تکمیل فرم ها وجود دارد که لازم دیدم در این فروم قرار بدم بلکه به بقیه دوستان هم در تکمیل بی عیب و نقص فرم کمک کند من موارد رو ذکر میکنم و از دوستانی که مطمن هستن دقیقا باید چه اطلاعاتی رو وارد کرد میخوام که هم به من و هم به بقیه دوستان کمک کنند:
    1. در قسمت Study and Language ->Education history -> Complete/full academic years دقیقا چی وارد کنیم؟
    2.در قسمت Study and Language ->Education history -> Standing at the end of study period کدوم گزینه رو انتخاب کنیم؟
    3.در قسمت ?Study and Language ->Education history -> Was "Name LastName" awarded a Canadian degree, diploma or certificate کدوم گزینه رو انتخاب کنیم؟
    4.در قسمت Application Details ->Provinces and territories of interest در بخش دوم سوالی پرسیده که جواب آن Yes/No است. کدوم گزینه انتخاب بشه؟
    5.در قسمت Representative سوالی پرسیده شده که چهار جواب داره: NO/Representative/Designated Individual/Both کدوم گزینه انتخاب بشه لطفا راهنمایی کنید.
    6.در قسمت Work History ->Occupation دقیقا منظورش از Date "Name LastName" first became qualified to practice in this occupation چی هست؟
    لطفا در پاسخ به سوالات به شماره سوال اشاره کنید. با تشکر فراوان.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan0 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواسستم امروز برای Express Entry اقدام کنم فقط قبل از تکمیل اطلاعات یکسری ابهامات در تکمیل فرم ها وجود دارد که لازم دیدم در این فروم قرار بدم بلکه به بقیه دوستان هم در تکمیل بی عیب و نقص فرم کمک کند من موارد رو ذکر میکنم و از دوستانی که مطمن هستن دقیقا باید چه اطلاعاتی رو وارد کرد میخوام که هم به من و هم به بقیه دوستان کمک کنند:
    1. در قسمت Study and Language ->Education history -> Complete/full academic years دقیقا چی وارد کنیم؟
    2.در قسمت Study and Language ->Education history -> Standing at the end of study period کدوم گزینه رو انتخاب کنیم؟
    3.در قسمت ?Study and Language ->Education history -> Was "Name LastName" awarded a Canadian degree, diploma or certificate کدوم گزینه رو انتخاب کنیم؟
    4.در قسمت Application Details ->Provinces and territories of interest در بخش دوم سوالی پرسیده که جواب آن Yes/No است. کدوم گزینه انتخاب بشه؟
    5.در قسمت Representative سوالی پرسیده شده که چهار جواب داره: NO/Representative/Designated Individual/Both کدوم گزینه انتخاب بشه لطفا راهنمایی کنید.
    6.در قسمت Work History ->Occupation دقیقا منظورش از Date "Name LastName" first became qualified to practice in this occupation چی هست؟
    لطفا در پاسخ به سوالات به شماره سوال اشاره کنید. با تشکر فراوان.
    سلام دوست عزيز
    دقت داشته باشيد كه براي سوال اول حتما تعداد سال هاي تاييد شده در مدرك ارزيابي تحصيلي رو بايد وارد كنيد (WES) توي مدرك ذكر كرده ليسانس ٤ سال يا ٣ سال
    فوق ليسانس ٢ ساله يا يك ساله
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015

رشته و دانشگاه

سلام احسان جان
    من در تورنتو فامیل دارم به همین دلیل Ontario رو انتخاب کردم ولی بعدش یه سوال میپرسه که جوابش بلی/خیر هست میخواستم ببینم کدوم رو انتخاب کنم و دقیقا سوالش چیه؟
    درضمن میخواستم بدونم WES چیه و اگه مثلا لیسانس من به جای 4 سال 9 ترمه(4.5 ساله) تموم شه چی باید وارد کنم؟
    شما هر استاني رو كه انتخاب ميكنيد از شما سوال ميشه كه آيا مايل هستيد اطلاعات شما براي مقامات مهاجرت همان استان قابل ديدن بشه كه شايد بهتون PNP يا نامينيشن استاني بدهند كه شما يا ميزنيد بلي يا خير

WES يكي از شركت هاي ارزيابي مدرك شماست، شما با كدام موسسه ارزيابي كرديد مدارك رو؟ در اون مدرك نوشته شده كه ارزش مدرك شما چند ساله است
    ارزش مدرك شما به تعداد سال هايي كه درس خوندين نيست يعني ليسانس ٤ ساله رو ٤.٥ خوندين همون ٤ ساله به حساب مياد

Junior Member

مدرک کارشناسی من ناپیوسته هست
    برای WES هم کاردانی رو بفرستم هم کارشناسی؟
    در این صورت دو مدرکه حساب میشم در فرمها؟
    در ضمن معدل در ارزیابی مدرک تاثیر داره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    مدرک کارشناسی من ناپیوسته هست
    برای WES هم کاردانی رو بفرستم هم کارشناسی؟
    در این صورت دو مدرکه حساب میشم در فرمها؟
    در ضمن معدل در ارزیابی مدرک تاثیر داره؟
    بله هر دو مدرك رو ارسال ميكنيد
    من تجربه ندارم رو ناپيوسته
    خير معدل تاثيري ندارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    شما هر استاني رو كه انتخاب ميكنيد از شما سوال ميشه كه آيا مايل هستيد اطلاعات شما براي مقامات مهاجرت همان استان قابل ديدن بشه كه شايد بهتون PNP يا نامينيشن استاني بدهند كه شما يا ميزنيد بلي يا خير

WES يكي از شركت هاي ارزيابي مدرك شماست، شما با كدام موسسه ارزيابي كرديد مدارك رو؟ در اون مدرك نوشته شده كه ارزش مدرك شما چند ساله است
    ارزش مدرك شما به تعداد سال هايي كه درس خوندين نيست يعني ليسانس ٤ ساله رو ٤.٥ خوندين همون ٤ ساله به حساب مياد
    من مدرکم رو گرفتم ولی هنوز ارزشیابی نکردم.
    آیا باید جای خاصی برم که مدارکمو ارزشیابی کنند؟ اگه میشه توضیح کامل بدین که من باید دقیقا چیکار کنم.
    پس با این وجود من فعلا نمیتونم ثبت نام کنم؟

رشته و دانشگاه

من مدرکم رو گرفتم ولی هنوز ارزشیابی نکردم.
    آیا باید جای خاصی برم که مدارکمو ارزشیابی کنند؟ اگه میشه توضیح کامل بدین که من باید دقیقا چیکار کنم.
    پس با این وجود من فعلا نمیتونم ثبت نام کنم؟
    بدون ارزشيابي و مدرك آيلتس نمي توانيد پروفايل بسازيد
    لطفا دستورالعمل داخل امضاي من رو مطالعه كنيد
    براي ارزيابي مدرك بايد مدارك مورد نياز را به موسسات مورد تاييد كانادا بفرستيد و مدرك ارزيابي رو از اونا بگيريد (مانند wes) اطلاعات تكميلي در سايت wes.org و تاپيك مربوط به ارزيابي مدرك آمده
    باز هم سوالي بود در خدمتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    بدون ارزشيابي و مدرك آيلتس نمي توانيد پروفايل بسازيد
    لطفا دستورالعمل داخل امضاي من رو مطالعه كنيد
    براي ارزيابي مدرك بايد مدارك مورد نياز را به موسسات مورد تاييد كانادا بفرستيد و مدرك ارزيابي رو از اونا بگيريد (مانند wes) اطلاعات تكميلي در سايت wes.org و تاپيك مربوط به ارزيابي مدرك آمده
    باز هم سوالي بود در خدمتم
    من میخواستم مدارکمو در wes.org ارزشیابی کنم ولی یکسری سوالات برام پیش اومد:
    1.Name of Credential رو برای کاردانی/کارشناشی/کارشناسی ارشد چی وارد کنیم اگه میشه معادل انگلیسیش رو بگید؟
    2.آیا اول باید در سایت ثبت نام کرده و پول رو پرداخت کنیم یا باید اول مدارکمونو بفرستیم بعد ثبت نام کنیم؟
    3.برای پرداخت پول از چه طریق میتونیم هزینشو پرداخت کنیم؟ اگه میشه راهنمایی کنید.
    4.هزینه ای که برای دوتا مدرک برای من زده 320 دلار شده آیا قیمتش همینه یا میشه جای دیگه ارزونتر داد ارزشیابی کرد؟ و آیا Entry Express اینجا رو قول دارد یا نه؟
    ویرایش توسط sasan0 : January 11th, 2015 در ساعت 09:36 AM

Junior Member

اگر به سوال آیا مدرکتون رو ارزشیابی کرده اید جواب منفی بدیم و اضافه کنیم به سوابق تحصیلی چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا نمیتونیم شرکت کنیم؟ یا میشه بعد از قبولی کار ارزشیابی رو انجام داد؟
    دوستان کسی میدونه برنامه Maching برای EE چند وقت یکبار انجام میشه؟
    ویرایش توسط sasan0 : January 12th, 2015 در ساعت 03:35 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)