صفحه 67 از 136 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_hz2001 نمایش پست ها

یه سوال هم اینکه من که هنوز برای wes اقدام نکردم اگه با هدف استانی انتاریو اقدام کنم،‌الان توی پروفایل wes باید استان انتاریو رو هم به عنوان گیرنده بزنم یا باید بعد از ساختن پرونده انتاریو درخواست کپی wes رو بدم؟
    این سوال منم هست، کسی میدونه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام امیر جان (Amir_CA) ، خوبی؟

یه سوالی برام پیش اومده ، راستش یه مشورتی ازت میخوام بگیرم ، من الان دانشجوی ارشد نرم افزار هستم ، دانشگاه آزاد شهر قدس (نزدیک وردآورد) ، آیلتس 6 دارم همزمان دارم زبان هم میخونم نمره امو ببرم بالاتر ،
    سوال اول ، مدرک دانشگاه آزاد شهر قدس قابل قبول هست به نظرت ؟(دانشگاه بدی نیست الان دانشجوی دکتری توی بعضی رشته ها هم داره ، اندازه علوم تحقیقات نیست ولی خیلی هم بد نیست )
    سوال دوم : به نظرت این برنامه اکسپرس اینتری تا کی ادامه داشته باشه ؟ چون من سال دیگه ارشدمو میگیرم و میخوام اون موقع پروفایل بسازم

اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azimi1989 نمایش پست ها
    سلام امیر جان (Amir_CA) ، خوبی؟

یه سوالی برام پیش اومده ، راستش یه مشورتی ازت میخوام بگیرم ، من الان دانشجوی ارشد نرم افزار هستم ، دانشگاه آزاد شهر قدس (نزدیک وردآورد) ، آیلتس 6 دارم همزمان دارم زبان هم میخونم نمره امو ببرم بالاتر ،
    سوال اول ، مدرک دانشگاه آزاد شهر قدس قابل قبول هست به نظرت ؟(دانشگاه بدی نیست الان دانشجوی دکتری توی بعضی رشته ها هم داره ، اندازه علوم تحقیقات نیست ولی خیلی هم بد نیست )
    سوال دوم : به نظرت این برنامه اکسپرس اینتری تا کی ادامه داشته باشه ؟ چون من سال دیگه ارشدمو میگیرم و میخوام اون موقع پروفایل بسازم

اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم
    سلام. شما سابقه کار دارین؟
    مدرک دانشگاهتون قابل قبوله.
    اکسپرس انتری اصلا معلوم نیست تا کی ادامه داشته باشه.
    شما اگه میتونی نمره لیسینیگ 8 و بقیه 7 بگیری و سه سال سابقه داری پس ارشدت رو بگیری شانس فدرال زیادی داری. ولی اگه این شرایط رو نداری یا نمیتونی داشته باشی از همین الان دنبال استانی مخصوصا ساسکچوان باش.
    ویرایش توسط amir_ca : September 21st, 2016 در ساعت 03:05 PM
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. شما سابقه کار دارین؟
    مدرک دانشگاهتون قابل قبوله.
    اکسپرس انتری اصلا معلوم نیست تا کی ادامه داشته باشه.
    شما اگه میتونی نمره لیسینیگ 8 و بقیه 7 بگیری و سه سال سابقه داری پس ارشدت رو بگیری شانس فدرال زیادی داری. ولی اگه این شرایط رو داری یا نمیتونی داشته باشی از همین الان دنبال استانی مخصوصا ساسکچوان باش.

ببین امیر جان راستش سابقه کار با بیمه من کلا مربوط به دوره ارشد هستش و تا پایان ارشد بله سه سال سابقه اوکی میشه ، یعنی وقتی از ارشد فارغ التحصیل بشم ، شرایطم به شرح زیر میشه ، اگه میشه نظرتو بگو

مدرک تحصیلی : ارشد نرم افزار
    سابقه کار سه سال با بیمه 1 سال بدون بیمه
    زبان : در حال حاضر 6 همه مهارت ها ، نهایتا بتونم به 7 برسونم

راستی سابقه کار حین تحصیل پارت تایم حساب میشه یا فول تایم؟ چون هفته ای یک روز بیشتر نیست که!!!

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azimi1989 نمایش پست ها
    ببین امیر جان راستش سابقه کار با بیمه من کلا مربوط به دوره ارشد هستش و تا پایان ارشد بله سه سال سابقه اوکی میشه ، یعنی وقتی از ارشد فارغ التحصیل بشم ، شرایطم به شرح زیر میشه ، اگه میشه نظرتو بگو

مدرک تحصیلی : ارشد نرم افزار
    سابقه کار سه سال با بیمه 1 سال بدون بیمه
    زبان : در حال حاضر 6 همه مهارت ها ، نهایتا بتونم به 7 برسونم

راستی سابقه کار حین تحصیل پارت تایم حساب میشه یا فول تایم؟ چون هفته ای یک روز بیشتر نیست که!!!
    راستش اینکه سابقه کار همزمان با ارشد رو پارت تایم حساب کنن یا فول تایم بستگی به آفیسر داره. شما با وجود سه سال سابقه کار در صورتی شانس فدرال دارین که حتما لیسینینگ 8 و بقیه 7 رو حداقل داشته باشین. اگه این نمره زبان رو نمیتونین بیارین حتما دنبال برنامه های استانی های اکسپرس انتری انتاریو و ساسکاچوان باشید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

امیرجان این سوال رو جواب میدی لطفا؟ از یه تاپیک دیگه که موضوعش چیز دیگه بود آوردمش :

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_hz2001 نمایش پست ها
    یه سوال هم اینکه من که هنوز برای wes اقدام نکردم اگه با هدف استانی انتاریو اقدام کنم،‌الان توی پروفایل wes باید استان انتاریو رو هم به عنوان گیرنده بزنم یا باید بعد از ساختن پرونده انتاریو درخواست کپی wes رو بدم؟
    جواب سوال منفیه اینجوری که سرسری پرس و جو کردم، درست میگم؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    امیرجان این سوال رو جواب میدی لطفا؟ از یه تاپیک دیگه که موضوعش چیز دیگه بود آوردمش :

جواب سوال منفیه اینجوری که سرسری پرس و جو کردم، درست میگم؟
    هر دو راه رو میتونن انجام بدن. هم همین الان با پرداخت فکر کنم 30+7 دلار برای انتاریو ارسال کنن و هم اینکه بعد از ارزیابی هر وقت برای انتاریو اقدام کردن با پرداخت مبلغی بیشتر (فکر کنم حدود 70 دلار) یه کپی از ارزیابی برای انتاریو ارسال میشه از طرف وس.
    Canada Express Entry

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام مدارکم رو برا ارزیابی بفرستم WES برا همین ترجمه دانشنامه و ریزنمرات لیسانسم رو بردم دانشگاه بدون هیچ مشکلی پلوم کردم ولی رفتم دانشگاهی که ارشدم رو گرفتم اونا اصلا در جریان نبودن و قبول نکردن که ترجمه مدارکم رو بذارن تو پاکت و برام پلوم کنن و بعد کلی دوندگی گفتن برو بهت خبر میدیم. میخواستم بدونم آیا جای دیگه ای هست مثل وزارت علوم یا ... که مراجعه کنم ؟ خواهش میکنم اگه میدونید جواب بدید بدجور کارم گیر کرده (دانشگام غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم هست و زیر شاخه جهاد دانشگاهی)

Junior Member

سلام دوستان سوال داشتم
    من تاریخ تولذمو وقتی که میخاستم پروفایلمو توی وس بسازم اشتباه وارد کردم ، الان که میخام اصلاحش کنم نمینونم، چی کار باید بکنم به نظرتون، توی قسمت ادیت personal information که میرم ادیت تاریخ تولد نداره. و آیا اصلا مشکلی برای ارزیابی پیش میاره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamtnt نمایش پست ها
    سلام دوستان سوال داشتم
    من تاریخ تولذمو وقتی که میخاستم پروفایلمو توی وس بسازم اشتباه وارد کردم ، الان که میخام اصلاحش کنم نمینونم، چی کار باید بکنم به نظرتون، توی قسمت ادیت personal information که میرم ادیت تاریخ تولد نداره. و آیا اصلا مشکلی برای ارزیابی پیش میاره؟
    سلام دوست عزیز
    همچین سوالاتی فنی هستند و معمولا زیاد برای کاربران پیش میاد
    توی همون سایت قسمت FAQ رو با عباراتی مثل
    how can i change my personal information
    how can i change information after i submitted
    یا از این قبیل بگردید حتما پیدا میکنید و اگر هم زیاد اذیت کرد خب میتونید دوباره اکانت بسازید
    پاشو برنامه کاراتو بچین ..یا که بخوابو خوابشو ببین .. در هر دو حالت بهش میرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)