صفحه 69 از 136 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

یک سوال کلیدی دیگه

توی پروفایل wes برای مدرک هر دوره
    year attended
    که آغاز و پایان اون دوره هست
    year awarded
    تاریخ فارغ التحصیلی باید باشه یا تاریخ صدور مدرک؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_hz2001 نمایش پست ها
    یک سوال کلیدی دیگه

توی پروفایل wes برای مدرک هر دوره
    year attended
    که آغاز و پایان اون دوره هست
    year awarded
    تاریخ فارغ التحصیلی باید باشه یا تاریخ صدور مدرک؟
    Year awarded, in reference to a completed degree, means the year the degree was obtained, which usually coincides with the year you graduate from
    موفق باشی
    پاشو برنامه کاراتو بچین ..یا که بخوابو خوابشو ببین .. در هر دو حالت بهش میرسی

پر کردن اون فرم هم به خواست دانشگاه مربوط میشه و الزامی نیست؟
    درسته ولی پرینتشو ببرین، ممکنه لازم بشه. خیلی از دانشگاهها نمیدونن چی به چیه و حتی بعضی موارد بوده که چون خودشون سردرنمیاوردن، به بچه ها گفتن انجام نمیدیم و کلی دردسر ایجاد کردن واسشون!

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    درسته ولی پرینتشو ببرین، ممکنه لازم بشه. خیلی از دانشگاهها نمیدونن چی به چیه و حتی بعضی موارد بوده که چون خودشون سردرنمیاوردن، به بچه ها گفتن انجام نمیدیم و کلی دردسر ایجاد کردن واسشون!
    خب اگه ندونن به چه دردشون میخوره؟

کپی ریز نمرات رو دانشگاه باید مهر کنه یا مهر و موم کردن پاکت خودش مدرک اصالت حساب میشه؟

خب اگه ندونن به چه دردشون میخوره؟

کپی ریز نمرات رو دانشگاه باید مهر کنه یا مهر و موم کردن پاکت خودش مدرک اصالت حساب میشه؟
    معلومه شما تو یه دانشگاه نرمال درس خوندی, پس واست مشکل پیش نمیاد. آخه تو بعضی به اصطلاح دانشگاهها, کسایی که مسئولیت دارن سوادشون از دانشجوهای وردودی جدید هم کمتره و خودمونی بگم خنگن, بخاطر همین از مهر و موم کردن و فرستادن نامه واسه نهادهای خارجی میترسن. شاید فک میکنن حالا فرداش میان کت بسته میبرنشون!

سلام. آیا لازمه ترجمه نمرات هم تو پاکت دانشگاه بفرستیم به WES ؟
    دانشگاه من گفته مدارک تحصیلی رو غیر حضوری ارسال میکنه واسه همین نمیدونم چطوری راضیشون کنم تدجمه هم بفرستنAcademic transcripts issued by the institution attended.

To be sent directly to WES by the Ministry of Education.

Download the academic records request form.

Translations

Precise, word-for-word English or French translations from your university or any certified translation service.

For certified translation, you may contact COSTI Languages Bureau or any other professional translation service.

The applicant must send legible photocopies of all foreign language documents for all items noted above.

Do not send original translation documents as they cannot be returned.

من جواب خودم رو پیدا کردم اینجا می نویسم شاید به درد کسی خورد

از روی خود وبسایتCertified translations do not need to be sent in a sealed envelope. They can be sent to WES by the applicant.

نقل قول نوشته اصلی توسط boyf نمایش پست ها
    سلام. آیا لازمه ترجمه نمرات هم تو پاکت دانشگاه بفرستیم به WES ؟
    دانشگاه من گفته مدارک تحصیلی رو غیر حضوری ارسال میکنه واسه همین نمیدونم چطوری راضیشون کنم تدجمه هم بفرستنAcademic transcripts issued by the institution attended.

To be sent directly to WES by the Ministry of Education.

Download the academic records request form.

Translations

Precise, word-for-word English or French translations from your university or any certified translation service.

For certified translation, you may contact COSTI Languages Bureau or any other professional translation service.

The applicant must send legible photocopies of all foreign language documents for all items noted above.

Do not send original translation documents as they cannot be returned.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

نقل قول نوشته اصلی توسط boyf نمایش پست ها
    من جواب خودم رو پیدا کردم اینجا می نویسم شاید به درد کسی خورد

از روی خود وبسایتCertified translations do not need to be sent in a sealed envelope. They can be sent to WES by the applicant.
    من ربطشون رو نفهمیدم..
    شما میخواستید ترجمه رو هم خودشون بفرستن وقتی دارن مدرکت و ریز نمرات رو میفرستن
    ولی این متن انگلیسی میگه ترجمه مدرکت نیاز به مهروموم شدن نداره و میشه خود شخص بفرسته
    سوالی که پیش میاد اینه که ایا امکانش هست اونها خودشون بفرستن و دوباره خودت توی یه بسته جداگانه و یه پست دیگه دوباره بفرستی؟یعنی ایا این دوتا در نهایت کنار هم قرار میگیره؟ و این هزینه بر بودن رو چطور باهاش کنار میاین؟اونی که دانشگاه میخواد بفرسته رو از جیب کی میفرسته؟
    پاشو برنامه کاراتو بچین ..یا که بخوابو خوابشو ببین .. در هر دو حالت بهش میرسی

Junior Member

دوستان سلام

من لیسانس رو از شریف و فوق رو از فردوسی مشهد گرفتم. میخاستم برای WES مدارک رو بفرستم. یک سوال داشتم:

من قبلا از شریف و فردوسی ریز نمرات انگلیسی رو داخل پاکت seal شده گرفتم که برای اپلای دانشگاه اقدام کنم.

میخواستم ببینم برای ارسال حتما باید دوباره به دانشگاه مراجعه کنم و بخوام نمرات فارسی و انگلیسی رو تو پاکت برام بذارن یا همین پاکت seal شده انگلیسی کافیه؟

دانشنامه های لیسانس و فوق و همچنین دانشنامه همسرم و ریز نمراتش رو به دارالترجمه میدم و عملیاتی که تو فروم توضیح داده شده رو انجام میدم. مشکلم فقط با ریز نمرات شریف هستش که آیا همون ریز نمرات انگلیسی seal شده کافیه یا باید برم تهران و انگلیسی و فارسی رو بخوام که برام مهر و موم کنن؟

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

نقل قول نوشته اصلی توسط amir63729 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من لیسانس رو از شریف و فوق رو از فردوسی مشهد گرفتم. میخاستم برای WES مدارک رو بفرستم. یک سوال داشتم:

من قبلا از شریف و فردوسی ریز نمرات انگلیسی رو داخل پاکت seal شده گرفتم که برای اپلای دانشگاه اقدام کنم.

میخواستم ببینم برای ارسال حتما باید دوباره به دانشگاه مراجعه کنم و بخوام نمرات فارسی و انگلیسی رو تو پاکت برام بذارن یا همین پاکت seal شده انگلیسی کافیه؟

دانشنامه های لیسانس و فوق و همچنین دانشنامه همسرم و ریز نمراتش رو به دارالترجمه میدم و عملیاتی که تو فروم توضیح داده شده رو انجام میدم. مشکلم فقط با ریز نمرات شریف هستش که آیا همون ریز نمرات انگلیسی seal شده کافیه یا باید برم تهران و انگلیسی و فارسی رو بخوام که برام مهر و موم کنن؟
    خیر درمورد شما نیازی به نسخه پارسی برای ریز نمرات نیست. همان کافیست.
    نسخه های ترجمه شده
    از هر زبان باید کپی نسخه اصلی را به همراه داشته باشند (مانند: دانشنامه های شما + دانشنامه ها و ریزنمرات همسرتان)
    همچنین اینجا مطالعه بفرمایید.
    پیروز باشید

پی نوشت: جهت اطلاع شما ویا دوستان علاقمند؛ نکته دوم که عرض شد فقط مربوط به قوانین WES نیست. به طور کلی از نظر حقوقی و قانونی هیچ ترجمه ای بدون همراهی نسخه اصلی اعتبار ندارد. به همین دلیل هیچ دانشگاهی ترجمه ها را بدون نسخه پارسی آنها Seal و ارسال نمی کند (البته ممکن است مواردی خلاف قوانین هم دیده شود) و WES هم به همین ترتیب قبول نمی کند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)