صفحه 78 از 136 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام. وقت بخیر. ببخشید من الان کانادا هستم و میخواستم سوال کنم آیا ارزیابی مدارک تحصیلی برای اکسپرس انتری فقط باید از طریق WES انجام بشه و در نتیجه مدارک از ایران ارسال بشه، و یا اینکه می تونم این کار رو از همین جا و از طریق بقیه موسسات واجد شرایط درون کانادا و بدون نیاز به ارسال مدارک از ایران انجام بدم؟ با تشکر

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

باسلام
    من مدارکم را در سال 2014 جهت ارزیابی برای wes فرستادم و معادل سازی و تایید انجام شده و تایید هم گرفتم.
    میخواستم بدونم آیا نیاز هست دوباره تایید بگیرم؟اغتبار داره؟ممنونم

باسلام
    من مدارکم را در سال 2014 جهت ارزیابی برای wes فرستادم و معادل سازی و تایید انجام شده و تایید هم گرفتم.

با سلام
    با نمره آیلتسی که هشت ماه از اعتبارش گذشته میشه فعلا ثبت نام کرد تا امتحان بدی و بعدا نمرات جدید رو در سایت آپدیت کنی؟چون من شندیم برای ایجاد پروفایل اولیه به نمره آیلتس نیاز هست(در خصوص ثبت نام در روش اکسپرس اینتری.
    و عذر خواهی بابت اینکه سوالم با این تاپیک فرق داره.تشکر و آرزوی موفقیت

با سلام
    لطفا راهنمایی کنید که برای تایید ریز نمرات دانشگاه آزاد باید به واحد دانشگاهی خودم مراجعه کنم و یا به واحد مرکزی(علوم و تحقیقات).

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenjamali58 نمایش پست ها
    با سلام
    لطفا راهنمایی کنید که برای تایید ریز نمرات دانشگاه آزاد باید به واحد دانشگاهی خودم مراجعه کنم و یا به واحد مرکزی(علوم و تحقیقات).

با تشکر
    من ریزنمراتم رو که گرفتم از دانشگاه آزاد خودش تایید شده و قابل ترجمه بود. برای ارسال مدارک و کپی برابر اصل کردن اگه منظورتون هست همون ساختمان اداری علوم تحقیقات تشریف ببرید

سلام رفقا. اول اینکه ممنونم از همگی دوستانی که مطالب و تجربیات خودشون رو با ما به اشتراک میگذارین. امیدوارم هر روز پیشرفت کنید.

سوال من:‌

من یک لیسانس (دانشگاه علامه طباطبایی) دارم از ایران و فوق لیسانس و دکترای من از مالزی هست. در حال حاضر هم در مالزی زندگی میکنم. برای فرستادن ریز نمرات از ایران مشکل دارم چون کسی در ایران نیست که بتونه به دانشگاه بره و ... اما در اینجا من پاکت با مهر دانشگاه و تمام ریز نمرات هم ترجمه و هم اصل و کپی رو دارم. میخواستم بدونم اگر از مالزی بفرستم به وس مشکلی بوجود نمیاد. یا اینکه اصلا لازم نیست و فقط مدرک دکترا و ریز نمرات رو بفرستم برای گرفتن امتیاز کافیه؟

بی نهایت از راهنمایی شما متشکرم.

پاینده و پیروز باشید

Junior Member dadgw آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه امیرکبیر

سلام دوستان
    آیا امکانش هست بدون کنکور دوره ی سه ساله ی فنی و حرفه ای بگذرونم که هم امتیاز سه سال تحصیل رو بگیرم هم امتیاز مدرک فنی؟
    باید دقیقا چیکار کنم لطفا سریع جواب بدین

پیش فرض پاسخ : بررسی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Express Entry

باسلام

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط metalm_r_a نمایش پست ها
    سلام رفقا. اول اینکه ممنونم از همگی دوستانی که مطالب و تجربیات خودشون رو با ما به اشتراک میگذارین. امیدوارم هر روز پیشرفت کنید.

سوال من:‌

من یک لیسانس (دانشگاه علامه طباطبایی) دارم از ایران و فوق لیسانس و دکترای من از مالزی هست. در حال حاضر هم در مالزی زندگی میکنم. برای فرستادن ریز نمرات از ایران مشکل دارم چون کسی در ایران نیست که بتونه به دانشگاه بره و ... اما در اینجا من پاکت با مهر دانشگاه و تمام ریز نمرات هم ترجمه و هم اصل و کپی رو دارم. میخواستم بدونم اگر از مالزی بفرستم به وس مشکلی بوجود نمیاد. یا اینکه اصلا لازم نیست و فقط مدرک دکترا و ریز نمرات رو بفرستم برای گرفتن امتیاز کافیه؟

بی نهایت از راهنمایی شما متشکرم.

پاینده و پیروز باشید
    تو سایت وس گفته شده که همه مدارک دانشگاهی باید ارسال شه. بازم میتونین باهاشون مکاتبه کنین شاید قبول کنن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)