صفحه 86 از 136 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به

سلام دوستان. من سوالی برام پیش اومده که ممنون می شم راهنماییم کنید. همسر من مدرک کاردانی الکترونیک هوایی داره و در این شش سالی که در فرودگاه کار کرده دوره های مختلفی رو گذرونده و مدارک مرتبط زیادی کسب کرده که فهمیدیم می تونه با استفاده از اون ها از یک موسسه مدرک معادل ارشد دریافت کنه که مورد تایید دادگستری و وزارت خارجه هم قرار می گیره، حالا سوال من اینه که آیا این مدرک مورد تایید وس قرار می گیره و می تونیم از امتیازش استفاده کنیم و یا خیر؟
    بسیار ممنون می شم که ما رو در این مورد راهنمایی کنید.

باور کنید همه 86 صفحه رو خوندم اما هنوز دو تا شبهه دارم چون تقیضش رو زیاد دیدم:
    برای دانشگاه آزاد:
    1-آیا مهر دادگستری و وزارت خارجه لازمه ؟
    2-آیا اصل ریز نمرات باید ارسال بشه (نمیدونم چرا بعضی ها اصل فرستادن)

ممنون اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_nasiri نمایش پست ها
    باور کنید همه 86 صفحه رو خوندم اما هنوز دو تا شبهه دارم چون تقیضش رو زیاد دیدم:
    برای دانشگاه آزاد:
    1-آیا مهر دادگستری و وزارت خارجه لازمه ؟
    2-آیا اصل ریز نمرات باید ارسال بشه (نمیدونم چرا بعضی ها اصل فرستادن)

ممنون اگه راهنمایی کنید
    اول اینکه هر دانشگاه شرایطش فرق داره. خود وس این مهر ها رو نمیخواد ولی بعضی دانشگاه ها میگن باید باشه وگرنه تو پاکت مهر و موم نمیذارن.
    دوم هم اینکه اگه میرین دانشگاه آزاد تهران باید مهر دادگستری و وزارت خارجه بزنین. بقیه دانشگاه آزادها هم بستگی به خودشون داره و باید بپرسین.
    سوم هم در مورد اصل ریزنمرات اینکه خود اصل فارسی رو که هیچ وقت نباید بفرستین. اگه منظورتون اصل ترجمه هست بازم بستگی به دانشگاه داره. وس کپی هم قبول داره ولی بعضی دانشگاه ها میگن باید اصل ترجمه رو بزارین تو پاکت.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

با درود
    در چه مرحله ای ارزیابی مدارک لازم هست؟؟ هنگام ثبت نام آنلاین یا یعد از دریافت ITA ؟ (برای اکسپرس انتری)
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhga نمایش پست ها
    سلام دوستان. من سوالی برام پیش اومده که ممنون می شم راهنماییم کنید. همسر من مدرک کاردانی الکترونیک هوایی داره و در این شش سالی که در فرودگاه کار کرده دوره های مختلفی رو گذرونده و مدارک مرتبط زیادی کسب کرده که فهمیدیم می تونه با استفاده از اون ها از یک موسسه مدرک معادل ارشد دریافت کنه که مورد تایید دادگستری و وزارت خارجه هم قرار می گیره، حالا سوال من اینه که آیا این مدرک مورد تایید وس قرار می گیره و می تونیم از امتیازش استفاده کنیم و یا خیر؟
    بسیار ممنون می شم که ما رو در این مورد راهنمایی کنید.
    دوستان کسی در مورد این سوال من اطلاعاتی نداره؟! ممنون میشم راهنماییمون کنید.
    یه سوال دیگه هم دارم، اینکه آیا وس برای ارزیابی مدارک هزینه ای دریافت می کنه و یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

دوستان سلام
    من الان استادی پرمیت هستم میخواستم بدونم میتونم همزمان برای اکسپرس اینتری اقدام کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    توی سایت وس نوشته که مدارک Secondary Education رو هم میخان که من متوجه نمیشم چی هست. آیا برای دیپلم یا کارشناسی هست؟

Junior Member Hadei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Manitoba/ Linguistics

سلام دوستان
    من ماه دیگه وارد کانادا میشم با ویزای دانشجویی اما دارم مدارک رو برای اکسپرس انتری آماده می‌کنم
    ۱) بنظرتون بهتره مدارک مهرو موم شده رو همون‌جا داخل کانادا برای ارزیابی بدم و یا اینکه همین الان اقدام بکنم؟
    ۲) برای گرفتن پاکت به صورت مهرو موم از دانشگاهِ علمی‌ کاربردی باید ب ساختمانِ اصلی‌ علمی‌ کاربردی مراجعه بکنم؟ چون برای پذیرش دانشگاه ک دانشگاهِ علمی‌ کاربردی خودم ب هیچ وجه همراهی نکرد و خدارو شکر دانشگاهِ کانادایی هم از من مدرکِ فوق دیپلم رو نخواست
    ممنون از راهنمایتون
    You might only have one match
    but
    You can make an explosion

نقل قول نوشته اصلی توسط dianoosh_iut نمایش پست ها
    با درود
    در چه مرحله ای ارزیابی مدارک لازم هست؟؟ هنگام ثبت نام آنلاین یا یعد از دریافت ITA ؟ (برای اکسپرس انتری)
    سپاس
    درود
    قبل از ثبت نام باید ارزیابی رو انجام داده باشید . بعد دریافت ITA یه نسخه رو ارسال می کنید به همراه سایر مدارک.

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhga نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد این سوال من اطلاعاتی نداره؟! ممنون میشم راهنماییمون کنید.
    یه سوال دیگه هم دارم، اینکه آیا وس برای ارزیابی مدارک هزینه ای دریافت می کنه و یا خیر؟
    درود
    شما بهتره سوال تون رو از خود موسسه wes بپرسید ، بهشون ایمیل بزنید .
    بله برای ارزیابی هر مدرک فکر می کنم 235 دلار می گیرن. قسمت راهنمای گام به گام رو از همین انجمن بخونید کامل راهنمایی کرده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)