صفحه 87 از 136 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshmirza نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من الان استادی پرمیت هستم میخواستم بدونم میتونم همزمان برای اکسپرس اینتری اقدام کنم؟
    ممنون
    بله ، هیچ مشکلی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Physics2017 نمایش پست ها
    سلام
    توی سایت وس نوشته که مدارک Secondary Education رو هم میخان که من متوجه نمیشم چی هست. آیا برای دیپلم یا کارشناسی هست؟
    این لینک رو مطالعه کنید : http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

مدرک فوق دیپلم ، لیسانس ، ارشد و دکترا رو باید بدید برای ارزیابی . دیپلم و پیش دانشگاهی نیازی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانسم از ایران هست و فوقم آمریکا و الان آمریکا هستم و برای سیستم express entry کانادا نیاز به ارزشیابی مدارک دارم.
    من مدرک لیسانسم و ریزنمراتم ترجمه رسمی شده با مهر دادگستری (۴ سال پیش) . آیا مدرک لیسانسم برای ارزیابی wes نیاز به ارتباط و تقاضا با دانشگاه داره یا اینکه میتونم همین ترجمه رسمی رو برای ارزشیابی اذ همینجا بفرستم wes؟ راستش برام مشکله از بستگان ایران بخوام برای اینکار دنبال دانشگاهم بیفتن دوباره.اگه نمیشه آیا ارزشیابی دیگه ای غیر wes هست که اکپرس انتری قبول داشته باشه و نیاز به مراجعه به دانشگاه نباشه و با همین ترجمه رسمی کارم راه بیفته؟
    من هم همین مشکل رو دارم.
    دوستانی که در ایران مدرک گرفتند و الان امکان رفتن به ایران رو ندارند چه کار برای این مشکل کردند؟
    من دانشنامه لیسانس و ریز نمراتش رو برای اپلای ترجمه رسمی کردم و دارم.
    دانشنامه فوق لیسانسم به انگلیسی هست و ترجمه لازم نداشت. نمرات فوق لیسانسم به انگلیسی هست ولی روش نوشته اگر با پاکت دانشگاه دریافت نشه معتبر نیست.
    من فوقم رو از دانشگاه صنعتی شریف گرفتم. ایا از خارج از کشور میشه تقاضای ارسال ریز نمرات رو داد؟

سلام دوستان

من بايد براي اكسپرس اينتري مدارك رو براي WES بفرستم و آدرس ايران رو بدم براي فرستادن تاييديه؟ نيازي نيست كه آدرس اداره مهاجرت رو براشون بنويسم؟

سلام دوستان

براي اكسپرس اينتري من درخواست كننده اصلي هستم . آيا مدارك تحصيلي همسرم رو هم براي WES بفرستم؟

سلام بجه ها . من میخام مدارک رو بفرستم WES ولی یک سوال دارم . من ارشدم دانشگاه تهران بوده و کارشناسی امیرکبیر. دانشگاه تهران تمام سیستم آنلاین . این فرمی که باید پرینت کنیم و باید توسط دانشگاه امضا بشه و بعدش هم باید بزاریم داخل پاکت کارنامه. الان من دانشگاه تهران باید چیکار کنم کجا باید برم انجام بدم این رو؟ الان دانشگاه تهران همه کارهای کارنامه آنلاین و اصلا نمی دونم حضوری جواب میدن یا نه؟ کسی هست از دانشگاه تهران اخیر اقدام کرده باشه برای اون فرمی که باید امضا بهش و باکارنامه با هم تو یک پاکت باشه؟

ممنون میشم اگه راهنمامیی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Mechanical engineering, Amirkabir; MSc Energy Systems Engineering, Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط Physics2017 نمایش پست ها
    من هم همین مشکل رو دارم.
    دوستانی که در ایران مدرک گرفتند و الان امکان رفتن به ایران رو ندارند چه کار برای این مشکل کردند؟
    من دانشنامه لیسانس و ریز نمراتش رو برای اپلای ترجمه رسمی کردم و دارم.
    دانشنامه فوق لیسانسم به انگلیسی هست و ترجمه لازم نداشت. نمرات فوق لیسانسم به انگلیسی هست ولی روش نوشته اگر با پاکت دانشگاه دریافت نشه معتبر نیست.
    من فوقم رو از دانشگاه صنعتی شریف گرفتم. ایا از خارج از کشور میشه تقاضای ارسال ریز نمرات رو داد؟
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. ممنون می شم دوستانی که از خارج مدارکشونو فرستادن واسه ارزیابی راهنمایی کنن. آیا راهی به جز "مهر و موم دانشگاه" وجود داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Mechanical engineering, Amirkabir; MSc Energy Systems Engineering, Sharif

سوال دیگه ای که برای من مطرحه اینه که من اگه مدرک دکترام اسس شده باشه از طرف WES ایا لازمه مدارک قبلیم رو هم برای EE اسس کنم تا امتیاز بیشتری بگیرم یا مدرک دکترا خودش حداکثر امتیاز رو تو EE برام میاره و نیازی یه اسس کردن مدارک قبلی نیست؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی.

اگر كسي فوق از كانادا بگيره باز هم لازمه ليسانس ايران رو ارزيابي كنه؟

Junior Member

سلام، در خصوص تکمیل فرم PDF ویس برای درخواست ریز نمرات از دانشگاه (International_Transcript_Request) یک سوال داشتم، کسی از دوستان می دونه که قسمت دوم که باید مشخصات دانشگاه و فرد امضا کننده باشه، باید دستی نوشته بشه یا تایپ بشه؟ در واقع، جایی برای تایپ نداره ولی جلوی Name of official completing form در داخل پرانتز نوشته please Print or type.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)