صفحه 9 از 136 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

با سلام خدمت همه دوستان. یه سوال در خصوص تایید مدرک در ایران و ارساب برای WES داشتم.
    بنده مدارک کاردانی و کارشناسی مورد تایید و مهر و امضا داره در سال 2011 انجام شده چون بعدش برای تحصیل خارج از کشور اقدام کردم.

1- ایا باز هم نیازه که تایید مجدد بشه برای ارزیابی از WES???

2- ضمناً مدرک ارشدم هم به انگلیسی و از دانشگاه خارج از کشور گرفتم که این ایا نیازه به تایید وزارت علوم کشور مبدا که تحصیل کردم برسه یا نیازی نیست و مستقیم ارسال کنم به WES ممنون؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان. یه سوال در خصوص تایید مدرک در ایران و ارساب برای WES داشتم.
    بنده مدارک کاردانی و کارشناسی مورد تایید و مهر و امضا داره در سال 2011 انجام شده چون بعدش برای تحصیل خارج از کشور اقدام کردم.

1- ایا باز هم نیازه که تایید مجدد بشه برای ارزیابی از WES???

2- ضمناً مدرک ارشدم هم به انگلیسی و از دانشگاه خارج از کشور گرفتم که این ایا نیازه به تایید وزارت علوم کشور مبدا که تحصیل کردم برسه یا نیازی نیست و مستقیم ارسال کنم به WES ممنون؟؟؟

شما برای اقدام باید حتما تاییدیه تحصیلی یکی از مراکز مورد تایید اداره مهاجرت (مثل WES) رو داشته باشید. پس در مورد سوال اول شما طبق روال WES باید مدارک تحصیلی رو آماده و به اونا ارسال کنید تا تایید کنن. تایید غیر اون مراکز (WES) کفایت نمیکنه ، ضمناً تاییدیه هایی مورد قبول اداره مهاجرتن که زیر 5 سال از صدورشون گذشته باشه. در مورد سوال 2 هم همینطور باید مدرک ارشد رو هم به همون روال توضیح داده شده در سایت WES برای اونها ارسال کنید. صحت مدرک شما رو WEs با دانشگاه صادر کننده مستقیما تایید میکنه و به وزارت علوم کاری نداره ، پس شما نیاز به تاییدیه وزارت علوم ندارید.

Junior Member

با سلام دوستان،
    من دانشجوی Ph.D. هستم و امتحان جامع رو هم دادم آیا نیازی هست که ریز نمرات دوره دکتری و گواهی امتحان جامع خود رو برای WES بفرستم ویا اینکه از نظر امتیاز دهی ارزشی برای express entry نداره? ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه!

Junior Member

مدارکی که WES برای ما ارسال می کنه شامل چه چیزهایی هست؟ آیا قبول می کنند که برای شخص دیگری در کانادا ارسال کنند و آن فرد برای ما ایمیل کنه؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabbatical نمایش پست ها
    با سلام دوستان،
    من دانشجوی Ph.D. هستم و امتحان جامع رو هم دادم آیا نیازی هست که ریز نمرات دوره دکتری و گواهی امتحان جامع خود رو برای WES بفرستم ویا اینکه از نظر امتیاز دهی ارزشی برای express entry نداره? ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه!
    دوره ای که هنوز تمام نکرده اید ارزیابی نمیشه و امتیازی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabbatical نمایش پست ها
    مدارکی که WES برای ما ارسال می کنه شامل چه چیزهایی هست؟ آیا قبول می کنند که برای شخص دیگری در کانادا ارسال کنند و آن فرد برای ما ایمیل کنه؟ ممنون

بادرود

زماني كه شما در سايت wes پروفايل ميسازيد در قسمت mailing address آدرس كانادا رو بديد. در اين صورت اصل برگه براي دوست شما پست ميشه و فايل pdf‌آن را خودتان در سايت ميبينيد و ميتوانيد پريتنت بگيريد.ضمنا" يك نسخه اصلي هم براي اداره مهاجرت فدرال ارسال ميشود. شما هيچ نيازي به اصل برگه نداريدو با شماره رفرنسي كه داريد ميتونيد كارتون روشروع كنيد و وارد پول بشيد .

گودلاك

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation

سلام دوستان، ببخشید اگه جایی که سوالم رو مطرح میکنم احیانا درست نیست، چون تاپیک خاص خودش رو پیدا نکردم. با آیلتس آکادمیک نمیشه اقدام کرد؟ با توجه به اینکه من مترجم زبان انگلیسی هستم. و اینکه wes تمامی رشته ها رو بررسی میکنه؟ من استرالیا رو دقیق میدونم ولی از روال کانادا هنوز اطلاع چندانی ندارم. چون برای استرالیا باید ناتی اسس میکرد و آیلتس آکادمیک ازم میخواست. wes هم سوابق کاری و هم تحصیلی رو اسس میکنه؟
    ممنون میشم کمکم کنین.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pmloosi نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببخشید اگه جایی که سوالم رو مطرح میکنم احیانا درست نیست، چون تاپیک خاص خودش رو پیدا نکردم. با آیلتس آکادمیک نمیشه اقدام کرد؟ با توجه به اینکه من مترجم زبان انگلیسی هستم. و اینکه wes تمامی رشته ها رو بررسی میکنه؟ من استرالیا رو دقیق میدونم ولی از روال کانادا هنوز اطلاع چندانی ندارم. چون برای استرالیا باید ناتی اسس میکرد و آیلتس آکادمیک ازم میخواست. wes هم سوابق کاری و هم تحصیلی رو اسس میکنه؟
    ممنون میشم کمکم کنین.
    بله،وس ارزیابی رو انجام میده.

خیر، فقط آیلتس جنرال قابل قبوله

برای کانادا نیاری به اسس کردن سوابق کاری نیست وشما فقط مدارک تحصیلی تون رو اسس میکنین.
    بعدا اگه برای مهاجرت دعوت شدین،اینکه آیا سوابق کاریتون مورد قبول هست یا نه رو خود افسر پرونده تون انجام میده.

اطلاعات بیشتر رو در تاپیک جامع ارزیابی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به کانادا مطالعه کنین.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 29th, 2015 در ساعت 07:48 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

با سلام به همه دوستان من کاربر تازه وارد هستم. سوال من از شما دوستان این هست که من برای assessment مدارک کاری و تحصیلیم از طریق این سایت /http://www.wes.org/ca/fswp
    دارم اقدام می کنم درسته هست یا باید از جای دیگری اقدام کنم.؟

اگر ممکنه در مورد مدارکی که باید بفرستم علاوه بر ترجمه لیسانس و ریز نمرات به اضافه سوابق کاری و بیمه ممنون می شم کمکم کنید

Junior Member

سلام ،

من برای تایید مدارک تحصیلی و کاری از طریق این https://www.wes.org/ سایت دارم اقدام می کنم. آیا دارم درست می رم جلوی یا باید از طریق سایت دیگه ای این کار رو انجام بدم.
    لطفا راهنمایی کنید منو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)