صفحه 90 از 136 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می خوام وارد سایت wes بشم ولی وارد نمیشه، چی کار باید بکنم؟ تا من توی ایران هستم برای ارزیابی مدارکم توسط wes با دانشگاه چی کار دارم؟ که تا هستم انجام بدم. مثلا باید ترجمه تایید شده مدارکم رو بدم توی سربرگ انگلیسی دانشگاه، بعد دانشگاه برای wes میفرسته یا من خودم ترجمه های تایید شده داخل پاکت مهر و موم شده رو برای wes می فرستم؟
    سلام.

شمابا این لینک میتونی پروفایلت رو توی WES بسازی. اونجا کاملا توضیح داده که چه مدارکی رو و به چه صورت باید براشون ارسال کنی.
    https://applications.wes.org/createa...5500550E550C55

برای راهنمایی بیشتر، شما باید کپی ترجمه ریز نمراتت رو به همراه کپی ریز نمرات و همچنین یک فرم که به (Academic Records Request Form) معروف هست و باید توسط شما و واحد آموزش دانشگاهتون تکمیل بشه، داخل پاکت مهر شده و درب بسته دانشگاه برای WES بفرستی. کپی دانشنامه و کپی ترجمه دانشنامه رو هم خودت در کنار اون پاکت قرار بده و همه رو با هم پست کن. روی پاکت هم رفرنس نامبری که موقع ساخت اکانت در WES بهت میده رو بنویس.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

دوستان من یک سوال دارم ما باید آخرین مدرک تحصیلی رو برای wes بفرستیم؟ یا همرو (دیپلم فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_sh نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم ما باید آخرین مدرک تحصیلی رو برای wes بفرستیم؟ یا همرو (دیپلم فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس)
    خیر، شما می بایست تمامی مدارک بالاتر از دیپلم و یا به اصطلاح مدارک دانشگاهی، رو برای ارزیابی به WES ارسال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkhan82 نمایش پست ها
    درود دوستان
    آقا من مدرک فوقم Master of engineering هست از استرالیا. این مدرکی که من گرفتم در غالب یک طرح بورسیه بوده که مدرک دو گانه از ایران و استرالیا دریافت میشه. الان من مدرک و ریز نمرات دانشگاه استرالیایی رو دارم فقط مساله ای که هست اینه که دوره این مدرک یک سال و اندی در ایران بوده و فقط 6 ماهش در دانشگاه استرالیایی حاضر بودم. دانشگاه ایرانی هم به دلیل بورسیه بودن مدرک رو نمیده فعلا.
    حالا سوالم اینه که این مدت زمان حضور در این دانشگاه ممکنه باعث ایجاد مشکل در ارزیابی مدرک شود؟ البته توی مدرک و ریز نمرات جایی به تاریخ حضوردر دانشگاه اشارهای نشده و تمام کورس های پاس شده در ایران و استرالیا در ریز نمرات این دانشگاه موجود است.

راستی این که مدرک M.Sc باشه یا M.Eng تاثیری توی ارزیابی نداره؟ یعنی در هر صورت Master ارزیابی میشه آیا؟

ممنون
    دوستان کسی نظری نداره؟ امیر خان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

سلام دوستان،

من در مورد این تائید مدارک لینکی‌ که دادید و پی‌دی‌اف داخلشو مطالعه کردم. من ترجمه رسمی‌ مدرک فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس خودم رو دارم. فوق دیپلم از دانشگاه دولتی و لیسانس از دانشگاه آزاد رو از ایران گرفتم و برای آپلای فوق لیسانس ترجمه رسمیوشن کردم و بعد اومدم ایتالیا و فوق لیسانسم رو اینجا گرفتم.

می‌خواستم بدونم منی که از ۳ تا دانشگاه به این مدرک رسیدم چگونه باید کارامو کنم؟ هر کدوم رو جدا باید ارسال کنم و هزینه جدا بدم؟ کسی مورد مشابه بوده

ممنون میشم راهنمایی‌ کنید

سلام دوستان. آیا لازمه که رفرنس نامبر بالای سربرگ های ترجمه یا کپی های مدارک نوشته بشه؟ یا همون روی پاکت کفایت می کنه؟

Junior Member

سلام دوستان ميخواستم ببينم اگه از دانشگاه دو شهر مختلف مثل شيراز و تهران مدرك گرفته باشيم ميشه پاكت مهر و موم شده دانشگاه اول رو با پاكت داشگاه بعدي يكجا بفرستيم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farban نمایش پست ها
    سلام دوستان ميخواستم ببينم اگه از دانشگاه دو شهر مختلف مثل شيراز و تهران مدرك گرفته باشيم ميشه پاكت مهر و موم شده دانشگاه اول رو با پاكت داشگاه بعدي يكجا بفرستيم
    بله، بنده هم مثل شما بودم و همین کار رو کردم. مشکلی نبود.
    هر دو پاکتِ مهر و موم شده رو به همراه سایر مدارک با هم پست کردم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط allahdini1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا لازمه که رفرنس نامبر بالای سربرگ های ترجمه یا کپی های مدارک نوشته بشه؟ یا همون روی پاکت کفایت می کنه؟
    روی همون پاکت مهر و موم شده کفایت میکنه. میتونین روی یکی از صفحات هم بنویسین ولی بالای همه صفحات نیاز نیست.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام دوستان. دوتا سوال داشتم:
    1. برای درست کردن پروفایل، تو بخش سوابق تحصیلی باید همه ی مدارک تحصیلی از دبیرستان تا آخرین مدرک گفته بشه یا فقط اخرین مدرک؟
    2. مدرک فوق لیسانس من از کاناداس، آیا لازمه مدارک لیسانس یا قبل از اون هم بعد از گرفتن دعوتنامه ارائه بشه؟
    مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)