صفحه 92 از 136 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام. دوستان من ارشدم را از دانشگاه امیرکبیر گرفتم و روزانه بودم. برای ارزیابی مدارک توسط wes ایا نیاز به ازاد کردن مدرک هستش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_alborzy نمایش پست ها
    سلام. دوستان من ارشدم را از دانشگاه امیرکبیر گرفتم و روزانه بودم. برای ارزیابی مدارک توسط wes ایا نیاز به ازاد کردن مدرک هستش؟
    برای ترجمه مدرک باید آزاد باشه و به تایید وزارت علوم برسه.

Junior Member

سلام دوستان. من امروز جواب معادل‌سازی مدارکم اومد. از اونجا که بعضی از دوستان مثل خود من وسواسی هستن، این اطلاعات رو اینجا می‌نویسم. امیدوارم مفید باشه.
    مدارک ما 26 سپتامبر به دست WES رسید (postage delivery)
    3 اکتبر توی وبسایت استاتوس به "We received your documents. We are reviewing your documents" تغییر کرد.
    4 اکتبر Documents reviewed and accepted. بعد نوشته بودن که گزارش نهایی 25 اکتبر آماده می‌شه.
    24 اکتبر ایمیل WES اومد که گزارش و ECA number رو فرستاده بود.

من و همسرم ساکن لندن هستیم و پدرخانمم و یکی از دوستانم مدارک ما رو برده بودن دانشگاه آزاد مشهد و شهید باهنر کرمان برای پاکت کردن و مهر و موم کردن.
    فرم Academic Records Request Form رو نه من و نه همسرم توی پاکت دانشگاه نگذاشتیم (چون فراموش کردیم بفرستیم!)
    من لحظه‌ی آخر از ترجمه مدارک و اصل دانشنامه توی منزل کپی گرفتم و به همراه نامه‌های دانشگاه فرستادم. هیچ کدوم از کپی‎ها «کپی برابر اصل» نشده بودن. پس نگران نباشید.

با آرزوی موفقیت برای همه.

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به

سلام ممنون میشم به این سوال پاسخ بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط starspring70 نمایش پست ها
    سلام دوستان

در این پروسه ارسال مدارک به
    wes، ایا تایید مدرک توسط وزارت علوم لازمه؟

کلا در پروسه
    EE آیا باید مدرکمون رو وزارت علوم تایید کنه؟

سلام
    ممنون از توضیحاتتون، این قسمتی که گفتین "به همراه نامه‌های دانشگاه"، منظورتون از نامه های دانشگاه چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط allahdini نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز جواب معادل‌سازی مدارکم اومد. از اونجا که بعضی از دوستان مثل خود من وسواسی هستن، این اطلاعات رو اینجا می‌نویسم. امیدوارم مفید باشه.
    مدارک ما 26 سپتامبر به دست WES رسید (postage delivery)
    3 اکتبر توی وبسایت استاتوس به "We received your documents. We are reviewing your documents" تغییر کرد.
    4 اکتبر Documents reviewed and accepted. بعد نوشته بودن که گزارش نهایی 25 اکتبر آماده می‌شه.
    24 اکتبر ایمیل WES اومد که گزارش و ECA number رو فرستاده بود.

من و همسرم ساکن لندن هستیم و پدرخانمم و یکی از دوستانم مدارک ما رو برده بودن دانشگاه آزاد مشهد و شهید باهنر کرمان برای پاکت کردن و مهر و موم کردن.
    فرم Academic Records Request Form رو نه من و نه همسرم توی پاکت دانشگاه نگذاشتیم (چون فراموش کردیم بفرستیم!)
    من لحظه‌ی آخر از ترجمه مدارک و اصل دانشنامه توی منزل کپی گرفتم و به همراه نامه‌های دانشگاه فرستادم. هیچ کدوم از کپی‎ها «کپی برابر اصل» نشده بودن. پس نگران نباشید.

با آرزوی موفقیت برای همه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط starspring70 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توضیحاتتون، این قسمتی که گفتین "به همراه نامه‌های دانشگاه"، منظورتون از نامه های دانشگاه چی هست؟
    منظورم ریزنمرات بود که دانشگاه توی پاکت گذاشته و مهر کرده.

Junior Member

سلام، یه سوال داشتم امیدوارم جای درستی‌ مطرح می‌کنم. من الان یه مدرک مهندسی‌ تأیید شده از طرف /wes دارم، منتها می‌خوام با گرفتنِ یک /certificate بتونم امتیاز بیشتری بگیرم.
    ( گزینهٔ two or more certificates diplomas or degrees one must be for a program of three or more years)

می‌خواستم بدونم از کجا می‌تونم بفهمم کدوم certificate رو می‌تونم برای این کار بگیرم که از طرف wes قابل قبول باشه؟

Junior Member

سلام. آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز است؟ تو خود سایت وس می گه ترجمه یک شرکت معتبر ولی حرفی نمی زنه. کسی از دوستان بوده که مدرک هاش رو بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه فرستاده باشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط taktakam نمایش پست ها
    سلام، یه سوال داشتم امیدوارم جای درستی‌ مطرح می‌کنم. من الان یه مدرک مهندسی‌ تأیید شده از طرف /wes دارم، منتها می‌خوام با گرفتنِ یک /certificate بتونم امتیاز بیشتری بگیرم.
    ( گزینهٔ two or more certificates diplomas or degrees one must be for a program of three or more years)

می‌خواستم بدونم از کجا می‌تونم بفهمم کدوم certificate رو می‌تونم برای این کار بگیرم که از طرف wes قابل قبول باشه؟
    معمولا (نه همیشه) با داشتن کارشناسی ناپیوسته و یا داشتن یک لیسانس و یک فوق دیپلم میتونین امتیاز بالاتری به دست بیارین (تقریبا نزدیک فوق لیسانس تو برنامه فدرال)
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tahsil2 نمایش پست ها
    سلام. آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز است؟ تو خود سایت وس می گه ترجمه یک شرکت معتبر ولی حرفی نمی زنه. کسی از دوستان بوده که مدرک هاش رو بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه فرستاده باشه؟
    نه نیازی نیست. مگه اینکه دانشگاه ازتون بخواد که این مهر ها رو بزنین تا بزارن تو پاکت. وس نمیخواد این مهر ها رو.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)